loading cctv

تکنولوژی ANR در دوربین مداربسته چیست؟

Rate this post

تکنولوژی ANR در دوربین مداربسته چیست؟

در صورتی که از دستگاه های دوربین مداربسته تحت شبکه استفاده می کنید و دستگاه تحت شبکه شما یا همانNVR  دوربین مداربسته تحت شبکه متصل است و در محل کسب و کار شما یا منزل شما را مورد بررسی قرار می‌دهند دچار خرابی شده باشد اولین کاری که میکنید به دستگاه NVR  متصل شده و شروع بازبینی تصاویر می کنید ممکن است به علت قطع ارتباط میان دستگاه ضبط و دوربین مداربسته تحت شبکه پخش تصویر را از دست داده باشیم که این قطعی به علت ایا سهمیه مشکل دستگاه افتاده باشد در صورت چون بخشی از دستگاه و تصاویر خود را در اختیار نداریم این باعث می شود که امنیت سیستم دوربین مداربسته شما کاهش پیدا کند و آنگونه که می خواهید ضبط برای بازبینی در اختیار نداشته باشد احتمال دسترسی آن توسط صادقی و یا خرابکاران وجود داشته باشد در حالی که پیش می آید این است که چگونه می‌توان از ضبط و ذخیره سازی تصاویر اطلاع حاصل نمود در این مقاله نحوه انجام این کار را به شما توضیح خواهیم داد.

تکنولوژی ANR هایک ویژن

ویژگی به نام Automatic Network Recovery یا به اختصار ANR زمانی که این قابلیت فعال میشود این دستور به دوربین داده می‌شود تا در صورت قطع ارتباط دستگاه با دوربین مدار بسته  بر روی کارت حافظه خود دوربین ضبط کرد بنابراین رابط شبکه ای میان دستگاه دوربین مدار بسته و دستگاه ضبط وجود نخواهد داشت.دوربین مدار بسته به عنوان یک دستگاه مستقل عمل نموده و عدم کارکرد دستگاه ضبط جبران کرده به خود شروع به ضبط تصاویر دوربین مداربسته بر روی کارت حافظه تا جایی که ظرفیت کمتر شود انجام میدهد این تکنولوژی بیشتر بر روی دستگاه‌های هایک ویژن وجود دارد.

تکنولوژی ANR
تکنولوژی ANR

باید بدانید که این نوع از تکنولوژی در تمام رسته های دوربین مداربسته HD اجرا میشود ولی باید تفاوت دوربین مداربسته AHD و TVI و CVI را بدانید و بدانید که در هر کدام گونه این فانکشن اجرا و پیاده میشود.

نتیجه گیری تکنولوژی ANR

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X