تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا

تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا=دوربین مداربسته داهوا یکی از شناخته شده ترین دوربین های مداربسته است که با تکنولوژی WIZ Mind كار می كند.

با ما در آموزش و یادگیری تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا همره باشید.

تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا

تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا

دوربین مداربسته داهوا هوشمند

براي مقابله با بسياری از مشكلات امنيتی كه هر روز بر تعداد و مقدار آن ها افزوده می شود به دوربين مداربسته بسيار هوشمندی نياز است كه بتوان علاوه بر غلبه بر مشكلات فعلی بتواند در بسياري از موارد ديگر هم به كاربران و اپراتورهای حراست و نگهبانی كمك كند. امروزه برای خرید تجهیزات هوشمند، مبالغ بسیار زیادی هزینه می شود و دوربین مداربسته داهوا یکی از همان ابزارهایی است که می توان با به کمک آن بر مشکلات امنیتی غلبه کرد.

تکنولوژی WIZ Mind، دوربین داهوا به گونه ای است كه می توان با شناسايی گرمای بدن و ساير نرم افزارهايی كه در دوربین مداربسته داهوا به كار گرفته شده از بروز حوادث ناگوار جلوگيری كرد و از آن در ادارات دولتی، فروشگاه های خرده فروشی، انرژی، حمل و نقل استفاده كرد.

شرکت چشمان بیدار آریا تجربه ای بسیار در زمینه تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا دارد.

استفاده از دوربین داهوا براي كاربردهای انسانی

در دوربین مداربسته داهوا (DAHUA CCTV Camera) از تراشه هوش مصنوعی استفاده شده و به همین دلیل می توان از آن برای موارد امنیتی مربوط به انسان استفاده کرد. شما از این دوربین می توانید برای تجزیه و تحلیل چهره های انسان ها، و برای استفاده در امور تجاری استفاده کنید.

حرارت سنجی دوربین داهوا

اين دوربين می تواند گرمای بدن انسان را شناسايی كند و به همين دليل می توان از اين دوربين در محيط های سخت و دشوار و برای نظارت از راه دور استفاده كرد.

شناسايی خودروها با دوربین مداربسته داهوا

با این دوربین می توان خودروهای مختلفی که به ساختمان یا یک مرکز تجاری وارد می شوند را به راحتی شناسایی کرد. امروزه ورود و خروج خودروهای افراد بیگانه می تواند یک مسئله امنیتی باشد که با این دوربین می توان از بروز حوادث ناگوار امنیتی جلوگیری کرد.

استفاده از دوربین مداربسته داهوا در كسب و كار و مشاغل مختلف

با این دوربین می توان، افراد بیگانه ای را که به محیط کاری کسب و کارهای مختلف وارد می شوند را شناسایی کرد. با فناوري هاي DHOP و API مي توان نفرات بيگانه اي به راحتي شناسايي كرد.

تشخيص چهره با دوربین مداربسته داهوا

شما با اين دوربين می توانيد نفرات بيگانه را به راحتی شناسايی كنيد. می توانيد با فناوري تشخيص چهره مبتني بر هوش مصنوعی، حتي نفرات ساكن و شناخته شده يك محله، فروشگاه، مركز تجاری، از نفرات بیگانه به راحتی شناسایی کنید.

 امكانات

 • مسدود سازی هشدارها
 • جستجوی براساس هوش مصنوعی
 • جستجوی ويدئوها
 • جستجو براساس تصاویر چهره و سایر ویژگی های افراد یا اشیاء

سرویس VIP

شما با اين ويژگي مي توانيد به سرعت، افراد مشكوك را شناسايي كرده و اقدامات لازم را در قبال آن ها انجام دهيد. شما با شناسایی 6 ویژگی چهره افراد، می توانید به سرعت افراد مشکوک را شناسایی کنید.

كاربردهای تشخيص چهره در اماكن

با اين ويژگی مي توان در بسياري از اماكن مانند پايانه هاي مسافري مانند فرودگاه ها، ايستگاه هاي راه آهن و ترمينال هاي اتوبوس، افراد مشكوك را به سرعت شناسايی كرد و بلافاصله به ماموران امنيتی دستورالعمل های لازم را صادر كرد.

مقررات محافظت از داده هاي عمومي

محافظت از حريم خصوصی و استفاده از دوربین مداربسته داهوا

اين دوربين می تواند علي رغم استفاده از ماسك صورت، چهره نفرات ها را شناسايی كند و علاوه بر آن می توان با اين دوربين، تمامی حركات بدن نفرات مختلف محل را به راحتی آناليز كرده و نفرات مشكوك را شناسايی كرد. شما با اين دوربين می توانيد بيش از 98% نفرات و اشيای يك محل را به راحتي شناسايی و تجزيه و تحليل كنيد.

 امكانات دوربین مداربسته داهوا

 • شناسایی چهره نفرات با حفظ حریم خصوصی
 • استفاده از اماکن تجاری و خصوصی و عمومی
 • شناسایی و تجزیه و تحلیل 6 ویژگی چهره و 8 ویژگی بدن انسان
 • شناسایی چهره افراد با وجود ماسک
 • تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا

  تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا

موارد استفاده

 • بخش پيشخوان فروشگاه ها

افراد مختلف و متفاوتی در هر فروشگاه ديده می شود و با اين دوربين می توان چهره افراد را علی رغم استفاده از ماسك به راحتی شناسايی كرد و حتي در برخي از موارد از بروز سرقت های نابهنگام هم جلوگيری كرد.

 • خرده فروشی ها

فروشگاه های خرده فروشی در همه محلات ديده مي شود و با دوربین مداربسته داهوا می توان افراد يك محله را از ساير افرادی كه از يك فروشگاه خريد می كنند را به راحتی تشخيص داد. شما با اين دوربين می توانيد چهره افراد را بدون اين كه خود متوجه شوند، آناليز كنيد.

فراداده ويدئویی انساني با دوربین مداربسته داهوا

شما با اين ويدئو می توانيد براساس الگوريتم هايي، تصاوير را شناسايي كرده و بلافاصله اهداف مورد نظر خود را از بين تصاوير استخراج كرده و دستورات لازم را در رابطه با آن ها اعلام كنيد.

 ویژگی های دوربین مداربسته داهوا

 • 6 ویژگی صورت انسان
 • شناسایی 9 نفر در محل
 • شناسایی 6 وسیله نقلیه غیر موتوری

شناسایی چهره افراد با دوربین مداربسته داهوا

اين دوربين می تواند  سن، جنسيت آن ها را شناسايی كرده و حتي از روي عينك های آفتابی و طبی و انواع و اقسام ماسك هاي صورت ، چهره افراد به راحتی شناسايی كند. ریش های بلند صورت نیز نمی تواند در عملکرد این دوربین اختلالی ایجاد کند.

تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا

امكانات كاربردها
شناسایی گرمای بدن شناسایی تعداد نفرات محل
شناسایی چهره افراد شناسایی افراد مشکوک
شناسایی خودروها شناسایی خودروهای مشکوک و تعریف نشده محل
شناسایی وسایل نقلیه غیر موتوری شناسایی وسایل نقلیه مشکوک محل
جستجوی ویدئوها جستجوی سریع اطلاعات جهت شروع عملیات امنیتی
عنوان مقاله: تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا

نتیجه گیری در مورد تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا”

این مقاله آموزشی در مورد تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا”و کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

تکنولوژی WIZ Mind دوربین مداربسته داهوا”/ موارد كاربرد دوربین مداربسته داهوا”

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.