خدمات تخصصی دوربین مداربسته

یکی از موارد شگفت انگیز در مورد فناوری نظارت این است که دائما در حال تکامل و پیشرفت است پس لازم است یک شرکت را برای ارائه خدمات تخصصی دوربین مداربسته خود انتخاب کنید. با گذشت سالها ، ما در تولید محصولات دوربین مداربسته ایرانی INFINITY  دیدیم که آنچه قبلاً گزینه های پیش بینی شده در سیستمهای امنیتی در نظر گرفته می شد ، تقریباً در همه ابعاد با ظهور فناوری به وجود آمده است. INFINITY Security علاقه مند به تحقیق در مورد این گزینه های جدید و جالب و انتقال بهترین ها به بهترین وجه در کنار مشتریان است. نگاهی به برخی از سرویسهای امنیتی بی نظیر و تخصصی که INFINITY ارائه می دهد و چگونگی سود آنها از املاک مسکونی یا تجاری شما است.

ما به عنوان یک تیم تخصصی در زمینه راه اندازی دوربین مداربسته و همچنین تولید دوربین مداربسته توانسته ایم بهترین و با کیفیترین دوربینهای مداربسته را در ایران تولید و خدمات پس از فروش و گارانتی آنرا نیز تضمین کنیم.

در زیر ما تعداد از خدمات تخصصی دوربین مداربسته خاص را برای شما توضیح میدهیم تا با بخشی از توانایی ما آشنا شوید، در صورتی که نیاز به خدمات تعمیر دوربین مداربسته در محل دارید با ما در تماس باشید.

خدمات تخصصی دوربین مداربسته

خدمات تخصصی دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته حرارتی

دوربین های امنیتی حرارتی فقط برای اجرای قانون یا برنامه های نظامی منظور می شدند. با این حال ، در سال های اخیر ، این نوع از دوربین های مداربسته بیشتر در دسترس عموم قرار گرفته اند. دوربین های حرارتی مانند اکثر دوربین های امنیتی سنتی ، نور را تشخیص نمی دهند. در عوض ، آنها اثر گرما از اشیاء را ردیابی می کنند تا تصویری از منطقه ایجاد کنند. به همین دلیل ، دوربین های حرارتی اغلب می توانند یک شیء را از دورتر از دوربینهای سنتی با همان درجه تشخیص دهند. دلیل این امر است که گرما با مسافت های طولانی تر با موفقیت بیشتر از نور حرکت می کند. همچنین این بدان معناست که برای ارائه یک دوربین مداربسته واضح ، نیاز به نور روز برای دوربین حرارتی نیست. دوربین های حرارتی خارق العاده هستند زیرا یک جنایتکار بالقوه می تواند از زمان تشخیص کار سخت تر کند. در حالی که لباس های تاریک و پنهان شدن در پشت اشیاء محوطه سازی متراکم ممکن است گاهی اوقات برای پنهان کردن کسی از دوربین سنتی کافی باشد ، اما اثر گرمای آنها تقریباً غیر ممکن است. دوربین هاب مداربسته حرارتی INFINITY هنگام نصب این فناوری نوظهور به بهترین وجهی مجهز و کاملاً آموزش دیده است تا به بهترین نحو امنیت خانه یا محل کار شما را تأمین کند.

دوربین های مداربسته Starlight

یك مشكلی كه حتی بهترین دوربینهای مداربسته سنتی را نیز به وجود می آورد ، شرایط كم نور است. این نوع از دوربینهای مداربسته اغلب می تواند کمتر از نور ماهبه خصوص در شب ایجاد کند و تصویر دید در شب رنگی را به شما بدهد اصطلاحا به این نوع از دوربین مداربسته استارلایت گفته میشود . یکی از خدمات تخصصی امنیتی که برای مقابله با این مشکل ارائه می دهیم سیستم های دوربین Starlight است. اگر در محلی زندگی می کنید که نورپردازی اغلب کم است یا اگر نظارت شبانه نکته اصلی مورد توجه شماست ، دوربین های امنیتی Starlight گزینه مناسبی هستند. قبل از دوربین های استارلایت ، نظارت کامل بر دوربین هایی که فقط تصاویر شب سیاه و سفید را تولید می کردند محدود بود. دوربین های فوق بدون در نظر گرفتن شرایط روشنایی فیلمبرداری کاملاً رنگی را ضبط می کنند. گزینه فیلم رنگی فقط یک انتخاب لاکچری نیست. رنگ نقش اساسی را در درک عمیق ایفا می کند و قادر به تشخیص رنگ لباس و اتومبیل در برخورد با مصادیق جرم یک مزیت اصلی است.

دوربین های IP Starlight تهیه شده توسط INFINITY Security دارای 98 پا تا 500 متر هستند و گزینه هایی را برای استفاده داخلی و خارجی در نظر گرفته ایم.

دوربین های با سرعت رادار

برای هر نوع فیلم برداری با سرعت بالا، هدف اصلی ایمن نگه داشتن اعضای جامعه است. این البته به معنای دوری از متجاوزان و مجرمان است ، اما روش های دیگری نیز وجود دارد که ممکن است از بین بردن یا کاهش سرعت حوادث روشی مطمئن برای افزایش امنیت جامعه شما است. در سال 1395 ، تقریبا 27 درصد از کل تصادفات ناشی از اتومبیل به طور مستقیم ناشی از سرعت زیاد بود. طبق اعلام اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ، این تعداد نسبت به سال گذشته 3 درصد افزایش داشته است. INFINITY راه حل اصلی برای حل این مشکل بزرگ ، دوربین های ضبط سرعت رادار را افزایش می دهد. دوربینهای سرعتی ارائه شده توسط INFINITY از همان کیفیتی برخوردار هستند که در اجرای قانون استفاده می شود. آنها روز و شب فعالیت می کنند و عکس های دیجیتال شفاف و شفاف از یک حادثه سریع ارائه می کنند. با وجود گزینه هایی مانند انرژی خورشیدی ، مشاهده در زمان واقعی و یک بانک اطلاعاتی سفارشی ، هیچ راهی بهتر برای تکمیل حفاظت ارائه شده برای ساکنان شما وجود ندارد.

سایر خدمات INFINITY برای ارائه دهنده انوع خدمات تخصصی دوربین مداربسته

INFINITY معتقد است که بهترین راه حلهای امنیتی چندین فن آوری و سیستم را با هم ادغام می کنند تا پوشش کامل و آرامش خاطر را در اختیار شما قرار دهند. در اینجا چند نمونه از خدمات امنیتی تخصصی اضافی ارائه شده و به شدت توصیه می شود.

جک برقی پارکینگ

از ویژگی های جامعه درهای دروازه بان محافظت شده دوستانه است. INFINITY نصب گارد مجازی دروازه را ارائه می دهد تا گزینه جدیدی را در محلات خصوصی ارائه دهد. نگهبانان دروازه مجازی کاملاً دارای مجوزهای امنیتی هستند و آموزش دیده اند تا ساکنان و میهمانان خود را به روشی حرفه ای ، مودب و کارآمد تهیه کنند. فناوری محافظ دروازه مجازی بی نظیر امن است و در حال حاضر تیم تخصصی ما قادر است جک برقی وارداتی خود را با گارانتی طولانی مدت برای منازل شما نصب کند.

کنترل دسترسی

برای همه افراد دسترسی به اکثر مشاغل و جوامع خصوصی برای انسان غیر واقعی است. گزینه های کنترل دسترسی ردیف INFINITY ، شما می توانید هر جنبه از املاک خود را به روشی مقرون به صرفه و با مدیریت مرکزی تضمین کنید و شما میتوانید با استفاده از محصولات ما کنترل دسترسی به محل زندگی یا کار خود داشته باشید.

چرا دوربین مداربسته را نصب کنیم؟

یکی از ساده ترین مزایای استفاده از دوربین مداربسته این است که صرف حضور دوربین های نظارتی اغلب به اندازه کافی برای مجرمان بازدارنده است. به همین دلیلی که سارقان و خرابکاران غالباً سرقت ها را با دقت برنامه ریزی می کنند در هنگام خالی بودن ساختمانها ، احتمالاً وجود یک دوربین را بسیار خطرناک می دانند. اگر می دانید جنایات احتمالی شما مورد نظارت قرار می گیرد ، کمتر احتمال دارد که مرتکب آن شوند، لذا راه اندازی دوربین مداربسته یک عامل بازدارنده در جرم و جنایت و دزدی است.

سرقت و خرابکاری تنها انواع جرمی نیستند که وجود دوربین مداربسته بر دارایی شما می تواند مانع آن شود. بسیاری از افراد با تلاش برای ارتکاب نوعی کلاهبرداری در انواع مختلف می توانند از یک فرد یا تجارت استفاده کنند. اگر ادعای دروغین درباره حادثه ای که در اموال شما رخ داده است علیه شما مطرح شده است ، فیلم و عکس های جمع آوری شده توسط فناوری شما می تواند به شما در سریع فاش کردن حقیقت کمک کند و شما را از هرگونه مسئولیت قانونی یا پولی آزاد کند. وخیم دیگری که مربوط به بیمه است وجود دارد که باید در نظر بگیرید. طبق قوانین و سیاستهای محلی ، برخی از شرکتهای بیمه مشوقهایی را برای کسانی که دارای سیستم امنیتی به روز شده هستند ارائه می دهند.

INFINITY همچنین گزینه هایی را با برنامه های روزمره بیشتر ارائه می دهد. در طول روز طولانی در دفتر ، حیوانات خانگی خود را چک کنید یا مطمئن شوید که بچه های شما از مدرسه به خانه می آیند. شما همچنین می توانید تحویل بسته را تحت نظر داشته باشید تا از امنیت اشیای قیمتی شما اطمینان حاصل شود و از آنها مراقبت می شود.

خدمات تخصصی دوربین مداربسته

خدمات تخصصی دوربین مداربسته

چرا دوربین مداربستهINFINITY؟

INFINITY Security خود را از سایر بازرگانان و تولید کنندگان اکه قادر به ارائه بهترین خدمات و محصولات برای مشتریان خود در تمام جنبه ها دارد و خود را با دارا بودن چندین تیم تخصصی در زمینه های تولید، R&D خدمات پس از فروش و نصب دوربین مداربسته متمایز می کند. ما مفتخر هستیم که به دلیل روابط عالی حرفه ای خود با تولید کنندگان برتر این صنعت تخفیف ویژه ای در بسیاری از محصولات ارائه می دهند. تیم های فروش ویژه و فروش ما به شما کمک می کنند تا یک راه حل عالی امنیتی را برای رفع نیازهای خاص خود در تصمیم گیری و پیاده سازی استفاده کنید. برای بوت شدن ، شما از پشتیبانی فنی رایگان تکنسین های برتر ما برای زندگی محصولات INFINITY خود استفاده خواهید کرد  و ما قابلیت ارائه انوع خدمات تخصصی دوربین مداربسته را برای شما یکجا جمع کرده ایم.

برای انجام اولین قدم به سمت یک ویژگی امن تر و آرامش خاطر بیشتر ، با برنامه INFINITY تماس بگیرید تا ارزیابی امنیتی رایگان خود را امروز تنظیم کنید!

خدمات تخصصی دوربین مداربسته

خدمات تخصصی دوربین مداربسته

نتیجه گیری برای انتخاب ارائه دهنده انوع خدمات تخصصی دوربین مداربسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مدار بسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *