loading cctv

دزدگیر یا دوربین مداربسته

Rate this post

دزدگیر یا دوربین مداربسته

اگر شما در حال بررسی دوربین های امنیتی یا آلارم دزدگیر برای نصب در داخل یا خارج از خانه خود هستید، مجموعه دوربین مداربسته آریا با ارائه این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

قسمت 1: دوربین های مداربسته و دزدگیر چیست؟ تفاوت ها در چیست؟

هر دو مورد دوربین های مداربسته و آلارم های دزدگیر، محصولات ایمنی خانگی برای تشخیص نفوذ، ورود غیر مجاز به یک ساختمان یا یک منطقه هستند.

دوربین های امنیتی مداربسته چیست؟

دزدگیر یا دوربین مداربسته
دزدگیر یا دوربین مداربسته

دوربین های امنیتی دوربین های بسیار قدرتمند هستند که برای ضبط فیلم های زنده از وقایع در یک منطقه طراحی شده اند. آنها می توانند ضبط و ارسال فیلم های زنده از آنچه که در اطراف خانه شما اتفاق می افتد را به دستگاه های شما منتقل کنند، که شما را قادر می سازد امنیت منزل خود را با نمایش های زنده در هر زمان و هر مکان ببینید.

دو نوع دوربین امنیتی در بازار وجود دارد: دوربین های امنیتی بی سیم که ویدیو ها و سیگنال های صوتی را از طریق WiFi انتقال می دهند و دوربین های امنیتی PoE که ویدیو و برق را از طریق یک کابل شبکه انتقال می دهند. هر دو سیستم دوربین امنیتی خانگی را تشکیل می دهند که فروشگاه دوربین مداربسته آریا با محصولات باکیفیت برند infinity تحت گارانتی طلایی آریا با خدمات پس از فروش این محصولات را با نازلترین قیمت در کنار تیم متخصص نصب دوربین مداربسته و مهندسان مجرب تعمیرکار سیستم نظارت به شما عزیزان تقدیم میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله های بهترین دوربین مداربسته بیسیم در نصب دوربین مداربسته و دوربین مداربسته تحت شبکه دارای PoE رجوع کنید.

فیلم هایی که توسط دوربین ها ضبط شده است می توانند بعدها بعنوان شواهد برای پلیس مورد استفاده قرار گیرند، و شخص مزاحم می تواند با استفاده از این تصاویر شناسایی شود. اگر یک جنایتکار متوجه شود که دوربین های امنیتی نصب شده در یک ملک وجود دارد، احتمال کمتری در ارتکاب به جرم وجود دارد، که یکی دیگر از مزایای بزرگ اضافه کردن دوربین های مداربسته به خانه شما است.

هشدار سارقان یا همان دزدگیر چیست؟

دزدگیر یا دوربین مداربسته
دزدگیر یا دوربین مداربسته

زنگ سارق یک وسیله است که صدایی بلند را پخش می کند که کسی بدون اجازه وارد شود. بیشتر مدل های زنگ سارق می توانند حرکت یا باز کردن پنجره ها و درها را در یک خانه تشخیص دهند، جایی که اکثر مهاجمین وارد یک ملک می شوند. سنسورهای نصب شده روی پنجره ها و درهای یک خانه اطمینان حاصل میکند که هر راه ممکن برای ورود به یک خانه محافظت می شود.

هشدارهای بیرونی نیز در دسترس هستند فن آوری های قدیمی تر به اندازه موثر نبودند، اما سنسورهای حرکت امروز و آلارم دروازه بسیار پیشرفته تر است. این به این معنی است که قبل از اینکه حتی به منزلتان برسد، در مورد هرکدام از متخلفان مطلع خواهید شد.

قسمت 2. علت نیاز به دوربین های مداربسته و یا زنگ هشدار دهنده

امنیت منزل و محل کارتان را به مجموعه آریا بسپارید. آمار امنیت خانه ها شما را از اهمیت موضوع نصب سیستم امنیتی مطلع میکند:

2،000،000 سرقت خانه در هر سال در ایالات متحده گزارش می شود، هر 13 ثانیه یک حمله انتحاری انجام می شود، تقریبا 66 درصد از سرقت از خانه ها است، 2500 خودرو در روز (تقریبا 2 اتومبیل در دقیقه) و تنها 17٪ از خانه ها یک سیستم امنیتی دارند.

میزان سرقت های FBI در خانه ها نشان می دهد که در 1 خانه در 3 خانه بدون یک سیستم امنیتی، در برابر 250 خانه که یک سیستم امنیتی دارند، قربانی سارق می شود.

نصب دوربین مداربسته منزل مانند آلارم های سارق و دوربین های مداربسته برای حفاظت از خانواده، اموال و خانه بسیار مهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه رجوع کنید. همچنین میتوانید از مقاله آموزش نصب دوربین مداربسته برای منزل (قدم اول) دیدن کنید.

قسمت 3. دوربین های امنیتی و آلارم هشدار دهنده برای استفاده در داخل خانه و در فضای باز

استفاده از هر دو این سیستم های امنیتی راه نهایی برای اطمینان از هر گونه سرقت یا مهمان ناخواسته است. با این حال، بسیاری از مردم اغلب باید یکی یا دیگری را انتخاب کنند. پس کدام یک برای شما بهتر است؟

یک سارق در زمانی که کار خود را انجام می دهد متنفر است که قطع شود، بنابراین زنگ مدرن یک دستگاه بسیار خوبی برای شناسایی فعالیت هایش است. آمار نشان می دهد که یک زنگ سارق در واقع یک بازدارنده برای سرقت ها است.

بزرگترین ترس برای یک دزد, گرفتار شدن در حین ارتکاب به جرم است. در نتیجه، همه جنایتکاران از این خطر اجتناب می کنند. دوربین های امنیتی مداربسته بازدارنده بسیار قوی برای دزدی و سرقت هستند.

هر دو به اهداف خود اهمیت میدهند. زنگ هشدار برای تلفن های موبایل به صدا می آید و هنگامی که یک نقص وجود دارد (اگر دوربین های ویدئویی وجود دارد که کامل باشد) به شما هشدار می دهد و سیستم دوربین فیلم ها را در نمای زنده ضبط می کند و هنگامی که خطر اتفاق می افتد هشدار می دهد. دوربین های مداربسته شما را قادر می سازد تا به وضوح ببینید چه اتفاقی می افتد و خانه خود را با نمایش زنده بدون توجه به جایی که شما هستند تماشا میکنید. به این معناست که دوربین های امنیتی مداربسته امنیت خانه را برآورده می کنند و آلارم های سارق را با صدای زنگ هشدار می دهند و هرکسی که دوربین ها را در اختیار دارد، امنیت را فراهم می کند.

قسمت 4. از کجا یک دوربین امنیتی یا زنگ هشدار خریداری کنیم؟

امنیت یک کسب و کار بزرگ است و این به طیف گسترده ای از شرکت هایی که خدمات این دستگاه ها را ارائه می دهند منجر شده است. در ایران برند های محدودی هستند که خدمات پس از فروش ارائه میدهند و یا تیم نصب دزدگیر یا دوربین مداربسته دارند, اما فروشگاه دزدگیر یا دوربین مداربسته  آریا با برند INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا محصولات با کیفیت خود را با نازلترین قیمت ارائه میکند. همچنین تیم متخصص نصب دزدگیر یا دوربین مداربسته و مهندسین تعمیرکار این مجموعه آماده ارائه خدمات تخصص به شما عزیزان هستند.

قسمت 5. سیستم دوربین امنیتی یا یک سیستم زنگ خطر سقوط

مانند هر نوع خرید، آنچه را که شما پرداخت می کنید، دریافت می کنید. استفاده گسترده از این وسایل به این معنی است که قیمت هشدارهای سارق و دوربین های امنیتی بسیار پایین تر از زمانی است که آنها بودند.

مدل های به روز هزینه بیشتری خواهند داشت زیرا معمولا شامل دوربین های بیشتر، ویژگی های تشخیص بهتر، یک تصویر واضح و قابلیت پیشرفته هستند. که این امکانات ممکن است در مدل های پایه ای موجود نباشند. این سیستم ها با چند صد دلار آغاز می شود و پیشرفته تر آلارم های سارق و دوربین های امنیتی می توانند هزاران دلار هزینه کنند. به طور کلی، یک سیستم زنگ خطر سرقت بسیار گران تر از سیستم دوربین امنیتی است.

با خرید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا مطمئن باشید که با کیفیت ترین محصولات را با نازلتیرن قیمت در اختیار خواهید داشت.

همانطور که می بینید، آلارم های سارق و دوربین های امنیتی مزایای خود را در هنگام استفاده از آنها برای استفاده در محیط داخلی و فضای باز دارند. هر دو نوع این دستگاه ها خانه شما را ایمن نگه می دارند و احتمال اینکه خانه شما تبدیل به هدف بعدی جنایتکاران شود، کاهش می یابد. پس با فروشندگان مجموعه آریا تماس بگیرید و امنیت منزل و محل کسب و کارتان را همین امروز ایمن کنید.

 

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X