دوربین مداربسته ارزان قیمت

دوربین مداربسته ارزان قیمت با کیفیتهای AHD و آنالوگ را میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته انتخاب نمایید. همچنین شما میتوانید با انتخاب از یکی از پکیج دوربین مداربسته AHD  متناسب با بودجه خود بهترین کیفیت را از دوربین مداربسته با گارانتی بدون شرط 18 ماهه از ما بخواهید.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که با کاهش قیمت از کیفیت دوربین کاسته میشود و مسلما برای داشتن دوربین مداربسته با کیفیت بالا هزینه متناسب با آن باید هزینه شود و دوربین مداربسته ارزان قیمت مسلما دوربین مداربسته با همان کیفیت خواهد بود، ولی ما این را تضمین میکنیم که کمترین قیمت را از ما خواهید داشت.

مجموعه دوربین مداربسته آریا میتواند در تمام مراحل از مشاوره، خرید ، نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری دوربین مداربسته به شما خدمات ارائه نماید، تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته

ابتدا نیازهای خود را برای خرید دوربین مداربسته ارزان ارزیابی کنید

از خودتان بپرسید چرا قصد خرید دوربین مدار بسته دارم ؟ آیا می خواهید بر رفت و آمد های عمومی نظارت کنید؟ می خواهید چهره ها را ببینید یا کالاها یا تردد افراد را تشخیص دهید؟ سیستم دوربین مداربسته بیسیم می خواهید یا با سیم؟ سیستم های فضای داخلی می خواهید یا باید فضای خارجی را هم پوشش داد؟ چه کیفیتی از دوربین انتظار دارید؟ سیستم مورد نظر شما باید چند دوربین داشته باشد؟ بودجه  شما چقدر است؟
کاربری امنیتی:از دوربین مداربسته برای افزایش امنیت محل نصب استفاده می شود. این افزایش امنیت می تواند شامل پیشگیری یا پیگرد اعمال مجرمانه باشد.
کاربری نظارتی:از دوربین مداربسته برای نظارت بر عملکرد افراد یا تجهیزات استفاده می شود.
با توجه جواب تمامی سوالهای فوق شما میتوانید برای خرید یک دوربین مداربسته متناسب برای خود اقدام نمایید. شاید بر اساس این سوالات بهتوایند بهترین انتخاب برای خرید دوربین مداربسته را داشته باشید.
دوربین مداربسته ارزان قیمت

دوربین مداربسته ارزان قیمت

گزینه های خرید دوربین مداربسته ارزان برای منزل

دوربین های امنیتی خانگی دستگاه های مهمی هستند ، به این معنی که شما به جای استخدام یک شرکت امنیتی برای انجام کار و تماشا ، محل مورد نیاز را بر روی آنها تنظیم کرده و نظارت می کنید البته اینکار توسط تیم تخصصی راه اندازی دوربین مداربسته اتفاق می افتد. در حالی که آنها می توانند شما را از هزینه های نصب و مانیتور نجات دهند ، وقتی خودتان این کار را انجام می دهید از یک تیم پاسخگویی 24/7 خودداری می کنید. شما باید تصمیم بگیرید که آیا با نظارت حرفه ای یا از خود نظارت از طریق هشدارهایی که در تلفن شما ظاهر می شود احساس امنیت بیشتری خواهید کرد.در حالی که نسل جدید دوربین امنیتی کیفیت بیشتری نسبت به گذشته دارند ، اما محصولات بسیار عالی نیستند اگر شما هزینه مناسب برای آن را پرداخت نکنید و از همین نوع دوربین های مداربسته به سراغ دوربینهای ارزان قیمتتر بروید. ما دریافتیم که اکثر مدلهایی که آزمایش کرده ایم ، کیفیت فیلم با کیفیت بالا را ارائه نمی دهند که سازندگانشان در هر شرایطی وعده می دهند. و بسیاری از مدل ها شما را مجبور به پرداخت هزینه های ماهانه برای برخی از مهمترین ویژگی ها ، از جمله فضای ذخیره سازی و نظارت بر فیلم ابر (امکان تمرکز بر روی و یا در غیر این صورت ، نادیده گرفتن حرکت در یک منطقه مشخص از قسمت دید دوربین) می کند.

این به این معنا نیست که دوربین های مداربسته در منزل نمی توانند آرامش خود را فراهم کنند ، با این کار به شما امکان می دهند که بچه های شما با خیال راحت از مدرسه به خانه آمده باشند.

با داشتن انواع و اقسام مدل ها و ویژگی های مختلف ، دشوار است بدانید که به دنبال چه چیزی باشید. در اینجا همه چیز شما باید بدانید را تجزیه می کنیم تا دوربین امنیتی مناسبی را برای محافظت از خانه خود پیدا کنید.

بهترین دوربین مداربسته ارزان خانگی را پیدا کنید

دوربین مداربسته ارزان قیمت

دوربین مداربسته ارزان قیمت

ارزان ترین دوربین مداربسته

ارزان ترین دروبین مداربسته در بازار ایران دوربینهای مداربسته آنالوگ هستند که همیشه قیمت و کیفیت به مراتب پایینتری نسبت به تمام دوربینهای بازار را دارند، زیرا دوربین هایی آنالوگ جز ارزان ترین دوربین های مدار بسته در کل بازار ایران هستند.

بهترین روش برای خرید دوربین مداربسته ارزان

برای اینکه خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت را اصولی انجام دهید باید آزمایش های زیر را به دقت انجام دهید :

 • روش جامع آزمایش ما: دوربینی که میخواهید بخیرد را در مانیتور یا تلویزین خودتان دقیقا چک کنید، تا کیفیت آن را در محیط واقعی ببینید
 • تست زمان پایداری دوربین مداربسته، ما کیفیت دوربین را در زمانهای کاری اندازه گیری می کنیم که دوربین چقدر طول می کشد تا حرکتی را که در میدان دید آن وجود دارد را تشخیص دهد و هشدارهایی را برای برنامه تلفن هوشمند خود ارسال کند. ما همچنین برای ارسال دکمه هشدار به تلفن هوشمند ، زمان فشار دکمه را روی درگاه ویدیو زمان می برد که اگر کسی منتظر درب جلو شما باشد ، بسیار مهم است.
 • تست کیفیت فیلم ، ما یک اتاق با مبلمان ، اشیاء روزمره و مانکن را به عنوان پایه ایستاده برای افراد ایجاد کرده ایم و ارزیابی می کنیم که چقدر فیلم از دوربین هایی با نور خوب ، کم نور و نور صفر روشن است (برای تست شب چشم انداز). مهندسان شرکت چشمان بیدار آریا این آزمایش را برای افشای نقاط ضعف در دوربین ها ، خواه در سنسور ، لنز یا نرم افزار خود طراحی کردند. ما همچنین سطوح مختلف نورپردازی را به هر سناریوی روشنایی اضافه می کنیم. همه این آزمایشات ارزیابی می کند که آیا شما قادر خواهید بود به وضوح افراد یا اشیاء موجود در قاب را مشاهده کنید. نتایج این تست ها در رتبه بندی های ما با نمره ویدیویی با کیفیت فردی برای هر دوربین امنیتی بی سیم و درب فیلم ویدیویی به دست می آید.
دوربین مداربسته ارزان قیمت

دوربین مداربسته ارزان قیمت

کمترین قیمت دوربین مداربسته

کمترین قیمت دوربین مداربسته همیشه برای دوربینهای بی کیفیت آنالوگ که جنس بدنه آنها از پلاستیک است می باشد زیرا دوربینهای آنالوگ خیلی قدیمی هستند و دیگر کاربرد خاصی در سال 1401 در ایران ندارند و اکثر مردم ایران اهمیت نصب دوربین مداربسته را میداند ولی هنوز کسانی هستند که می خواهند برای خرید دوربین هم هزینه نکنند و دنبال کمترین قیمت باشند.

برای اینکه کمتر هزینه کنید و قیمت کمتری پرداخت کنید باید جنس بدنه دوربین خود را حتما پلاستیکی انتخاب کنید.

نتیجه گیری برای خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید. البته این واقعیت که دوربین های پنهان ممکن است غیرقانونی باشند ، مانع از قرار دادن افراد نمی شود ، بنابراین مراقب باشید که هوشیار باشید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد

ایمان قنبری
Latest posts by ایمان قنبری (see all)
author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.

0 دیدگاه در “خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت

 1. Ghaffari گفت:

  دستمون رو برای خرید دوربین مداربسته باز گذاشتید
  تشکر از خدمات خوبتون

 2. نکیسا نادری گفت:

  قیمت دوربین مدار بسته تو چه موردی فرق میکنه از نظر کیفیت یا اینکه حافظه و چیزهای دیگه هست که قیمت دوربین رو پایین و بالا میبره ؟

  1. iman ghanbari گفت:

   کیفیت و جنس بدنه ، برند و خدمات پس از فروش و همچنین تکنولوژی ساخت مهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *