دوربین مداربسته ایرانی

دوربین مداربسته ایرانی

تولید دوربین مداربسته ایرانی یکی از صنایع نو ظهور در این زمینه میباشد و لازم است که توسط دولت از این بخش حمایت شود که متاسفانه علیرغم تواناییی مهندسان داخل کشور نسبت به تولید دوربین مداربیته ایرانی ، حمایت لازم اس سوی ارگان دولتی انجام نمیشود و با واردات دوربین مداربسته برند DAHUA و HIKVISION که به مراتب کیفیت پایینتری نسبت به دوربین مداربسته ایارنی دارد ، ارزش کالای داخلی را کاهش میدهد ایکاش مقاملات به شعارهای خود عمل مینمودند و از تولید ملی حمایت میکردند.

فروشگاه دوربین مداربسته آرسا با تکیه بر دانش فنی و همچنین با تکیه بر روابط بین المل و با استفاده از صنایع داخلی کشور نسبت به راه اندازی خط تولید دوربین مداربسته ایرانی اقدام نموده است و دوربین مداربسته INFINITY را تولید کرده است که این دوربین مداربسته دارای خدمات پس از فروش و همچنین سرویس نگهداری با کیفیت بالا می‌باشد.

دوربین مدار بسته ایرانی
دوربین مداربسته ایرانی

دوربین مداربسته ایرانی INFINITY که در کارخانه مجهز به تمامی دستگاه اتوماتیک برای تولید دوربین میباشد، لذا پیشنهاد ما به شما برای خرید دوربین مداربسته این است که حتما از دوربین مداربسته ایرانی استفاده شود.

نصب دوربین مداربسته ایرانی باعث میشود که شما از خدمات تعمیر و نگهداری دوربین مداربسته برای شما فراهم شود و در صورت خرابی دوربین میتوانید از این خدمات برای دوربیین مداربسته معیوب خود استفاده نماید در حالی که دوربین مداربسته خارجی فاقد هرگونه خدمات سرویس و نگهداری میباشند و این امکان را مانند دوربین مداربسته ایرانی ندارند.

دوربین مداربسته ایرانی
دوربین مداربسته ایرانی

چرا دوربین مدار بسته تولید داخل باید بخرید

کیفیت، یکی از فاکتورهای اصلی در بحث خرید دوربین مداربسته است که برای هر فردی حائز اهمیت است و از الویت‌ها در خرید دوربین مداربسته محسوب می‌شود. فاکتور دوم قیمت دوربین مداربسته مورد نظر است و این دو موازی یکدیگر هستند یعنی مشتری برابر با سطح کیفیت کالا مبلغی را پرداخت می‌کند و اگر قیمت کالا را بیش از کیفیت آن بداند، اقدام به خرید نمی‌کند و ما در فرذوشگاه دوربین مداربسته آریا در مقابل کیفیت هزینه زیادی برای شما ایجاد نخواهیم کرد.

شاید کالای ایرانی از کیفیت مشابه خارجی‌اش برخوردار نباشد اما قطعاً با حمایت ملی می‌توان به سطحی بالاتر رسید و در این زمینه در سطحی جهانی حرفی برای گفتن داشت زیرا ایران در زمینه تولید دوربین مداربسته در ابتدای راه است و باید حتما پشتیبانی شما ایرانی های عزیز به همراه داشته باشیم.

حمایت از تولید ملی می‌تواند علاوه بر رفع مشکلات اقتصادی که هدف اصلی تحریم‌هاست، سبب استقلال کشور و کاهش واردات و افزایش صادرات باشد. وابستگی اولین حربه برای استثمار هر کشوری است و می‎تواند راه را برای سلطه دشمنان باز کند تا با استفاده از آن در بزنگاه‌های مهم سیاسی و اقتصادی در راستای اعمال فشار علیه آن کشور استفاده کنند.

دوربین مدار بسته ایرانی
دوربین مدار بسته ایرانی

ولی ما به عنوان یکی از کسانی که در زمینه دوربین مداربسته به عنوان تولید کننده ایرانی حوزه امنیت هستیم به شما اطمینان میدهیم که ما دارای خدمات پس از فروش و گارانتی کالاهای خودمان را داریم و برای شما میتوانیم بهترین دوربین مداربسته را به شما ارائه بدهیم حتی ما در جدیدترین محصولات خود از تکنولوژی لرزش گیر دوربین مداربسته استفاده کرده ایم.

در این بازار رقابتی ما نمی‌توانیم با کالای نا مرغوب رقابت کنیم و به همین دلیل تولیدکننده داخلی برای اینکه قیمت را کاهش دهد کیفیت را پایین میاورند ولی ما در مجموعه خودمان کیفیت را بر همه چیز ارجح میدانیم و حتما میدانید که ما در مقابل کیفیت هیچ چیز را فدا نمیکنیم.

شرکت های تولید کننده دوربین مداربسته تهران

ایمن سازی محل کار یا منزل شما با INFINITY آسان است. چه به سیستم های دوربین مدار بسته و چه به نصب دوربین ایمنی بی سیم نیاز دارید ، ما یک نصب کننده دوربین مدار بسته محلی قابل اعتماد برای انجام کار پیدا خواهیم کرد زیرا ما تولید کننده دوربین مداربسته ایرانی هستیم و بهترین را برای ایرانی به ارمغان خواهیم آورد.

بهترین برند دوربین مداربسته در ایران برند INFINITY است زیرا هم دارای خدمات پس از فروش است و هم اینکه کیفیت را ارزان در اختیار شما قرار میدهد.

قیمت

برای اطلاع دقیق از قیمت دوربین های مداربسته ایرانی میتوانید با مشاورین آن محصول در ارتباط باشید.شرکت چشمان آریا با توجه به تولید انواع دوربین های مدار بسته با کیفیتی مطمئن با برند INFINITY از حدودا ۳۵۰۰۰۰ هزارتومان دوربین مداربسته ایرانی تولید میکند که با توجه به نوع کیفیت دوربین مد نظر قیمت نیز تغییر خواهد کرد.

دوربین مدار بسته ایرانی
دوربین مدار بسته ایرانی

نتیجه گیری برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته ایرانی

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.