دوربین مداربسته ایرانی

دوربین مداربسته ایرانی

تولید دوربین مداربسته ایرانی یکی از صنایع نو ظهور در این زمینه میباشد و لازم است که توسط دولت از این بخش حمایت شود که متاسفانه علیرغم تواناییی مهندسان داخل کشور نسبت به تولید دوربین مداربیته ایرانی ، حمایت لازم اس سوی ارگان دولتی انجام نمیشود و با واردات دوربین مداربسته برند DAHUA و HIKVISION که به مراتب کیفیت پایینتری نسبت به دوربین مداربسته ایارنی دارد ، ارزش کالای داخلی را کاهش میدهد ایکاش مقاملات به شعارهای خود عمل مینمودند و از تولید ملی حمایت میکردند.

فروشگاه دوربین مداربسته آرسا با تکیه بر دانش فنی و همچنین با تکیه بر روابط بین المل و با استفاده از صنایع داخلی کشور نسبت به راه اندازی خط تولید دوربین مداربسته ایرانی اقدام نموده است و دوربین مداربسته INFINITY را تولید کرده است که این دوربین مداربسته دارای خدمات پس از فروش و همچنین سرویس نگهداری با کیفیت بالا می‌باشد.

دوربین مداربسته ایرانی INFINITY که در کارخانه مجهز به تمامی دستگاه اتوماتیک برای تولید دوربین میباشد، لذا پیشنهاد ما به شما برای خرید دوربین مداربسته این است که حتما از دوربین مداربسته ایرانی استفاده شود.

نصب دوربین مداربسته ایرانی باعث میشود که شما از خدمات تعمیر و نگهداری دوربین مداربسته برای شما فراهم شود و در صورت خرابی دوربین میتوانید از این خدمات برای دوربیین مداربسته معیوب خود استفاده نماید در حالی که دوربین مداربسته خارجی فاقد هرگونه خدمات سرویس و نگهداری میباشند و این امکان را مانند دوربین مداربسته ایرانی ندارند.

دوربین مداربسته ایرانی

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] تولید دوربین مداربسته در اختیار دارد شما میتوانید دوربین مداربسته ایرانی را کیفیت و گارانتی عالی با برند INFINITY را تهیه […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *