دوربین مداربسته تشخیص چهره

دوربین مداربسته تشخیص چهره

دوربین مداربسته تشخیص چهره
دوربین مداربسته تشخیص چهره

برخی از دوربین مداربسته توانایی تشخیص چهره را دارند که آنها را دوربین مداربسته تشخیص چهره مینامید که وظیفه آن تشخیص چهره میباشد و چهره های خاص می توانند برای ارسال یک هشدار در هنگام تشخیص ثبت شوند. چهره های بازدارنده های تکراری و مجرمان می شناسد. می تواند در سیستم شناسایی / تشخیص چهره ثبت نام از داده های ثبت شده در گذشته ثبت شده است.
اطلاعات همچنین می تواند بین سیستم های تشخیص چهره با وارد کردن اطلاعات عکس های عمومی در فرمت JPEG و غیره به اشتراک گذاشته شود. هشدارها می توانند با نمایش پاپ آپ ها بر روی صفحه، صدای هشدار، یا چشمک زن دوربین بر روی نقشه و غیره به اپراتور اطلاع دهند.
تصاویر ضبط شده را می توان برای جستجو استفاده کرد.
به عنوان مثال، تصاویر چهره افراد مشکوک که در طبقه بازرگانی شناسایی شده اند می توانند جستجو شوند تا اطلاعات را در یک جدول زمانی، از جمله اینکه چه زمانی وارد فروشگاه شدند و چه طبقه فروش آنها منتقل شده، جستجو کنید. پس از ورود به فروشگاه، افراد مشکوک پس از ورود به فروشگاه نیز می توانند بلافاصله توسط سیستم امنیتی / نظارت Face Recovery FacePRO بررسی شوند.

تطبیق چهره در دوربین مداربسته تشخیص چهره

یکی از مهمترین مزایای راه حل تشخیص چهره، سطح کنترل آن است که از یک نقطه مرکزی مدیریت به شما می دهد.
با استفاده از اتصال مستقیم بین دوربین و سرور، می توانید در همان زمان کنترل و جمع آوری تصاویر از ۲۰ عدد دوربین مداربسته از راه دور از یک سرور. با تطبیق چهره و تجزیه و تحلیل بصری انجام شده توسط سیستم در زمان واقعی، اپراتور شما به راحتی می توانید به هر تصاویر ضبط شده مربوط به آن صورت یا مشتری، از طریق رابط کاربری گرافیکی در نرم افزار نظارت خود را انجام دهد.

– هنگامی که با افراد ثبت شده همگام می شود، زنگ تطبیق چهره در زمان واقعی نمایش داده می شود و سابقه هشدار را در لیست نشان می دهد.
– تصویر صفحه مشخص شده را می توان با دوبار کلیک بر روی تاریخ هشدار در کنترل مانیتور پخش کرد.

جستجوی چهره در دوربین مداربسته تشخیص چهره

دوربین مداربسته تشخیص چهره
دوربین مداربسته تشخیص چهره

نرم افزار به رسمیت شناختن صورت در سیستم شما خاموش است، جمع آوری داده ها در هر چهره ای که تشخیص می دهد. این داده ها در یک پایگاه داده به راحتی قابل دسترسی می باشند.
پس از آن کاربر می تواند به این پایگاه داده دسترسی پیدا کند و گزینه ای برای انتخاب یک چهره خاص خواهد بود. با استفاده از این قابلیت، کاربر می تواند تنظیم کنید که یک زنگ هشدار برای تشخیص آینده از این موضوع را صدا کند یا به سادگی حرکات شخص خاص را به ترتیب زمانی در تمام دوربین های موجود در سیستم پیگیری کند.

– تصاویر صورت که دوربین شناسایی ذخیره می شود، و می توان آن را بعدا جستجو کرد.
– با جستجو در صورت DB، شما می توانید نتیجه هر دوربین در ترتیب زمانی و نمایش جنبش افراد را نمایش دهد.
– مشخص کردن دوربین یا تاریخ در تصاویر چهره شناسایی شده و نمایش نتیجه در فهرست در نظم تشابه.

– تکنولوژی یادگیری عمیق استفاده شده در نرم افزار جدید به طور مشترک با دانشگاه ملی سنگاپور توسعه یافته و عملکرد تشخیص چهره را تا ۵۰۰٪ * ۴ در مقایسه با سیستم های معمولی افزایش می دهد.

نرخ رد کردن به ۲۰٪ کاهش می یابد زمانی که نرخ پذیرش افراد غلط با مجموعه داده تصویر صورت IJB-A به ۰.۰۱ تنظیم شده است.

– یک الگوریتم منحصر به فرد که ترکیبی از یادگیری عمیق برای نصب دوربین مداربسته تشخیص چهره، یک روش یادگیری ماشین با یک روش محاسبه شباهت است که موجب سرکوب خطاها می شود، شناسایی را در موقعیت هایی که با تکنولوژی تشخیص چهره معمولی مشکل است مانند زمانیکه چهره زاویه دارد (تا ۴۵ درجه تا چپ یا راست یا ۳۰ درجه به بالا یا پایین)، تا حدودی با عینک آفتابی یا یک ماسک جراحی پنهان شده یا با پیر شدن تغییر می کند.

دوربین مداربسته جهت تشخیص حرکت یکی از ویژگی های دوربین مداربسته است که توسط فروشگاه دوربین مدار بسته آریا ارائه میگردد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.