دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب
دوربین مداربسته دید در شب

تا چند سال  پیش دوربین های دید در شب برای برنامه های تلویزیونی شکار نظامی، برنامه های شکار ارواح و فیلمبرداران حیات وحش اختصاص یافته بودند. با این حال، تقریبا هر کسی اکنون می تواند از این تکنولوژی استفاده کند به ویژه هنگامی که به نظارت و حفاظت از اموال می پردازد.

در این مقاله فروشگاه دوربین مداربسته آریا فناوری دید در شب دوربین های مداربسته را به مشتریان عزیز برند INFINITY معرفی میکند و شما عزیزان را با محصولات با کیفیت این مجموعه آشنا میکند تا با کمترین هزینه از محصولات با کیفیت این برند در کنار ۲ سال گارانتی طلایی آریا استفاده کرده و میتوانید ازخدمات تخصصی تیم با کمترین تعرفه نصب دوربین مداربسته بهره مند شوید.

فناوری دید در شب برای امنیت خانه و محل کسب و کار و تجارت شما مفید است زیرا بسیاری از سرقت ها و تلاش برای خرابکاری در شب، تحت پوشش تاریکی رخ می دهد. در حالی که چیزهایی که می توانید برای بهبود امنیت در شب انجام دهید، مانند نصب روشنایی حساس به حرکت، مثلا دوربین های دوربین مداربسته در شب، به احتمال زیاد به شما کمک می کنند به آرامی در شب بخوابید.

بسیاری از دوربین های نظارت حساسیت زیادی به حریم خصوصی دارند و هنگامی که جنبش شناسایی می شوند، هشدارهای زمان واقعی را ارسال می کنند، بنابراین اگر فردی بدون اجازه شما دسترسی به اموال شما را پیدا کند، فورا متوجه خواهید شد. اما دوربین های معمولی نمی توانند در تاریکی ببینند، بنابراین آنها همیشه قادر به تشخیص حرکت نیستند و این هشدار ضروری را به تلفن شما ارسال می کنند. این جایی است که دیدگاه شبانه می آید، اما چگونه کار می کند؟

درک دید در شب مادون قرمز

رایج ترین نوع دید در شب که در دوربین مداربسته های محبوبی مانند دوربین های Spypoint Force پیدا می شود، مادون قرمز یا IR است. این تکنولوژی بسیار هوشمندانه است؛ چرا که این ناحیه با نور نامرئی که چشم انسان نمیتواند ببیندرا به تصویر میکشد.

ما نمی توانیم نور IR را ببینیم زیرا طول موج طولانیتری دارد و فرکانسی پایین تر از نور طبیعی ای است که برای چشم انسان قابل مشاهده است. رنگ قرمز طولانی ترین طول موج نور قابل مشاهده است، و مادون قرمز به معنای “زیر قرمز” است. یعنی طول موج هایی که در طیف طول موج زیر رنگ قرمز هستند و برای چشم انسان غیر قابل مشاهده اند.

در یک دوربین مادون قرمز معمولی، پیکربندی خاصی از لامپ های مورد استفاده را خواهید دید. چراغ های مادون قرمز با قدرت بالا در اطراف لنز دوربین قرار می گیرند.

دوربین مداربسته دید در شب و شواهد جمع آوری شده

دید در شب در دوربین های امنیتی بسیار مفید است زیرا به آنها کمک می کند تا حرکت دقیق تر را تشخیص دهند، بنابراین آنها می توانند حرکات یک مزاحم را تشخیص دهند و می توانند بلافاصله هشدار دهند.

با این وجود ممکن است زمانی رخ دهد که شما یا پلیس نمیتوانید به موقع به اموال برسید و مهاجم یا سرقت فرار می کند. در این موقعیت، دوربین های دید در شب شما حتی بیشتر تصور شما ارزشمند هستند. شفافیت فیلمهایی که آنها قادر به ضبط با استفاده از فناوری دیداری IR و فناوری دید در شب هستند، به این معنی است که عاملان می توانند به راحتی شناسایی شوند و امیدوارم دستگیر شوند. فیلم به عنوان شاهد بسیار مفید است.

بسیاری از دوربین های مداربسته شبانه نیز با ویژگی های اضافی و عملکرد به منظور افزایش وضوح و کیفیت فیلم ارائه می شود. این شامل تکنولوژی کاهش تاری، سنسورهای PIR منحنی برای بهبود زاویه های تشخیص و بسیار قدرت بالا، چراغهای LED با نور کم است. این که آیا این دوربین های پیچیده تر را انتخاب می کنید، همه چیز بستگی به این دارد که از آنها استفاده می کنید و البته بودجه خود را در نظر بگیرید سپس با تیم متخصص نصب دوربین مداربسته مجموعه آریا تماس بگیرید تا با کمترین تعرفه خدمات نصب دوربین مداربسته در سال ۱۳۹۷ بالاترین کیفیت محصولات و خدمات را با کمترین هزینه در اختیار داشته باشید.

مکان استفاده از دوربین های دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب
دوربین مداربسته دید در شب

یک دوربین دید در شب می تواند یک ابزار عالی برای طیف گسترده ای از برنامه های مختلف باشد. مثلا:

ضبط فیلم های حیات وحش

این که آیا شما در حال تلاش برای شناسایی یک آفت ناخواسته هستید یا یک نگاه اجمالی از حیوانات شبانه خجالتی در نزدیکی اموال خود را مشاهده کنید.

حفاظت از خانه یا کسب و کار شما در شب و یا زمانی که شما دور از محل برای هر دوره زمانی

دوربین های دید در شب می تواند حرکت را تشخیص و به شما هشدار بدون توجه به جایی که شما در جهان است.

توقف چرخش های پرواز

اگر تا به حال احساس نا امید شدن کردید که هنگام تماشای دوربین، دوربین های دید در شب به نظر می رسد هنگامیکه تماشا می کنید، همیشه به نظر می رسد که رفتار عجیب و غریب و یا رفتارهای غیر انسانی اتفاق می افتد، می توانید به جمع آوری شواهد ضروری برای متوقف کردن آن در آهنگ های خود کمک کنید.

با استفاده از این تکنولوژی، می توانید چهره ها، شماره صفحات و سایر جزئیات را برای مقامات فراهم کنید. جمع آوری شواهد دیگر

فعالیت های زیادی در پوشش تاریکی اتفاق می افتد و دوربین های دید در شب می توانند به شما کمک کنند چه اتفاقی می افتد؟ این می تواند در موارد قانونی یا طلاق، پرونده های تحقیقی یا به سادگی برای اثبات سوء ظن روزانه مفید باشد.

محصولات دید در شب برند INFINITY

دوربین مداربسته دید در شب
دوربین مداربسته دید در شب
دوربین مداربسته دید در شب
دوربین مداربسته دید در شب
دوربین مداربسته دید در شب
دوربین مداربسته دید در شب

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.