loading cctv

دوربین مداربسته ضد آب

Rate this post

دوربین مداربسته ضد آب

دوربین های مداربسته برای استفاده در فضای آزاد به طور خاص برای مقاومت در برابر گرد و غبار، دما و رطوبت طراحی شده اند. این دوربین های نظارتی در فضای باز متفاوت هستند و خاصیت ضد آب بعضی از آنها نسبت به دیگران بیشتر تایید شده است. توانایی مقاومت در برابر نور خورشید و باران، طول عمر و عملکرد دوربین فیلمبرداری را در طول آب و هوای شدید تعریف می کند. در حالی که دوربین های دوربین مدار بسته در فضای داخلی نمی توانند در خارج از خانه کار کنند، البته که دوربین های امنیتی ضد آب نیز میتوانند در داخل نصب شوند. اکثر دوربین های مداربسته در فضای باز دارای قابلیت دید در شب LED IR می باشند، شما همچنین می توانید مستقیما روشن کننده های روشنایی را برای کمک در شرایط نور ضعیف در خیابان ها اضافه کنید. برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد دوربین مداربسته دید در شب به این مقاله رجوع کنید.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا با ارائه این مقاله قصد آشنایی شما مشتریان عزیز برند INFINITY را با دوربین مداربسته ضد آب و معرفی محصولات این برند معتبر با گارانتی طلایی آریا همراه یا تیم متخصص نصب دوربین مداربسته را دارد.

آیا باید یک دوربین ضدآب یا یک دوربین تحت نظارت آب مقاوم را خریداری کنم؟

اگر شما قصد استفاده از نظارت بیرونی را دارید، مطمئن شوید که دوربین های این سیستم برای استفاده در فضای باز طراحی شده اند و بله، آنها باید ضد آب و مقاوم باشند. برای تعیین اینکه آیا شما نیاز به یک دوربین ضد آب و یا به سادگی یک مقاوم در برابر آب دارید و برای انتخاب دوربین مداربسته مناسب برای زمستان میتوایند از تیم تخصصی نصاب دوربین مداربسته فروشگاه ما استفاده نمایید، توجه کنید که چقدر تجهیزات خود را به آب و گرد و غبار تبدیل می کند. به خاطر داشته باشید که فقط باران یا برف نیست که شما باید نگران آن باشید، بلکه رطوبت هوا، سیستم های آب پاش و آب پرتقال از یک استخر یا شیلنگ نزدیک است. با توجه به گرد و غبار، فکر می کنم در مورد چقدر قرار گرفتن در معرض یک دوربین به طوفان گرد و غبار و یا باد حمل زباله.

در اولین قدم میزان IP را بررسی کنید

کلید تعیین حساسیت به ضد آب و مقاوم در برابر یک دوربین با سیستم محافظت در برابر ورودی یا رتبه IP است. این ارقام بسیار آسان است و شما باید بدانید که چه تعداد عدد بدان معنی است. اساسا، این یک رتبه دو رقمی است که در آن رقم اول نشان دهنده سطح محافظت گرد و غبار است در حالی که دومین نشان دهنده سطح حفاظت مایع است. برای گرد و غبار، عدد می تواند از 0-6 با صفر باشد و نشان دهنده صفر تحمل و 6 معنی قوی ترین حفاظت است. برای مایع، این عدد می تواند از 0 تا 8 با 0 باشد که نشانگر تحمل صفر و 8 معنی قوی ترین حفاظت است.

با توجه به این که رتبه IP بالاتر است، بهتر است که تجهیزات خود را از گرد و غبار و مایع محافظت کنید. بنابراین، یک دوربین امنیتی خانگی که میزان امتیاز دهی IP 32 را نشان می دهد بدین معنی است که انتخاب خوبی برای استفاده در فضای باز نیست، در حالی که یک دستگاه با رتبه IP 68 بدین معنی است که حتی اگر دوربین شما به طور کامل زیر آب غرق شود، شما تصویر واضحی از محیط زیر آب خواهید داشت آن هم بدون ایجاد وقفه.

مشاوره درمورد نصب سیستم دوربین مداربسته ضد آب

دوربین مداربسته ضد آب
دوربین مداربسته ضد آب

پیشنهاد فروشگاه دوربین مداربسته آریا به تمامی خریداران دوربین مداربسته, مشاوره و استفاده از تخصص تیم نصاب حرفه ای مجموعه آریا برای بهره برداری از بهترین محصولات با بالاترین کیفیت ممکن و در عین حال با نازلترین قیمت برای شما عزیزان است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا به مقاله تعرفه نصب دوربین مداربسته رجوع کنید.

اگر شما می خواهید تجهیزات فضای باز خود را نسبت به شرایط آب و هوایی مقاوم کنید، به این معنی است که شما می خواهید امتیاز IP بین 44 و 65 به طوری که دوربین های امنیتی شما امکان مقاومت در برابر اکثر شرایط طبیعی در فضای باز را داشته باشند. با این حال، اگر شما می خواهید حداکثر حفاظت در برابر آب و هوای شدید و طوفان گرد و غبار را داشته باشید، دوربین مداربسته با رتبه IP 68 بهترین خرید ممکن برای شما است.

محصولات فروشگاه دوربین مداربسته آریا همگی با بالاترین کیفیت ممکن تولید و با کمترین قیمت عرصه میشوند, برای مشاهده محصولات به www.infinity-cctv.ir/shop رجوع کنید.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X