دوربین مداربسته چند سنسوره

دوربین مداربسته چند سنسوره یکی از بهترین تجهیزاتی است که خریداری می کنید. زمانی که شما دوربین مداربسته چند سنسور را خریداری می کنید از خرید سایر دوربین ها بی نیاز خواهید بود. این چنین دوربین هایی نسبت به دوربین های آنالوگ برترهای بسیار زیادی دارند. دوربین مداربسته چند سنسوره یکی از بهترین تجهیزاتی است که به وسیله آن ها در هزینه های خود صرفه جویی می کنید، قابلیت دید 180 یا 360 درجه به شما کمک می کند تا بتوانید تا شعاع بیشتری، محل و منطقه را کنترل کنید و حتی می توانند با نور کم عملکرد داشته باشند. به راحتی نصب شده و هزینه نگهداری آن ها پایین است.

دوربین مداربسته چند سنسوره

دوربین مداربسته چند سنسوره

 ویژگی های دوربین مداربسته چند سنسوره

دوربین مداربسته چند سنسوره را می توانید در شرایط نوری متفاوتی استفاده کنید. نرخ فریم نیز متفاوت خواهد بود و همه این ها بخاطر تغییرات چشمگیری است که طی سال های اخیر در فناوری این دوربین ها رخ داده است. حسگرهای تصویر، پردازش تصویر، فشرده سازی ویدئو، استفاده از پهنای باند شبکه ، سرعت ذخیره سازی داده ها، از جمله این ویژگی های دوربین مداربسته چند سنسور است و این چنین دوربین هایی ارزش افزوده ای را در زندگی و کسب و کار شما ایجاد می کنند که شما با دوربین های معمولی به آن ها دست نخواهید یافت. دوربین Arecont Vision یکی از همین دوربین هایی است که این چنین ویژگی هایی دارد.

می توان با نصب دوربین مداربسته چند سنسوره ، کلیه مسیرهای یک تقاطع را پوشش داد و بجای آن دوربین PTZ را کنار گذاشت. فقط دوربین مداربسته چند سنسور می توان مسیرهای یک تقاطع را پوشش داد. برقراری امنیت با دوربین مداربسته چند سنسور به راحتی امکان پذیر است. علاوه بر این اکثر پیشرفت ها در دوربین مداربسته چند سنسور صورت گرفته و به همین دلیل شما می توانید کلیه نیازهای خود را به بهترین شکل ممکن برطرف کنید.

دوربین مداربسته پانورامای 180 درجه با سیستم عامل VMS، به شما کمک می کند تا بتوانید شعاع دورتری را نظارت کرده و منطقه را به راحتی کنترل کنید. البته تعداد در این چنین دوربین هایی عامل تعیین کننده ای بوده و اپراتورها می توانند نظارت دقیقی بر محل داشته باشند. با دوربین 180 درجه پانوراما می توانید چهار تقاطع را به راحتی پوشش داده و توانایی نظارتی با این چنین دوربین هایی افزایش خواهد یافت.

 قابلیت نظارت 180 / 360 درجه با  دوربین مداربسته چند سنسوره

شما زمانی که از این دوربین ها استفاده می کنید دیگر لازم نیست که سایر دوربین ها را به کار بگیرید. قابلیت های این چنین دوربین هایی به قدری گسترده و متنوع است که شما می توانید با آن ها، شعاع بزرگ تری را نظارت و کنترل کنید.

 دلایل خرید دوربین مداربسته چند سنسوره 

امروزه این چنین دوربین هایی نسبت به سایر دوربین ها محبوب بوده و به همین دلیل است که اکثر شرکت ها و مردم دوست دارند که با این چنین دوربین هایی محل خود را کنترل و نظارت کنند.

  1. صرفه جویی در هزینه

ارزش این چنین دوربین هایی نسبت به PTZ و ثابت بسیار بالا است و با این چنین دوربین هایی از خرید سایر دوربین ها، بی نیاز خواهد بود. زمانی که این چنین دوربین هایی را خریداری میکنید بعد از چند ماه، بازگشت سرمایه (ROI) امکان پذیر خواهد بود. قدرت تجزیه و تحلیل این نوع دوربین ها بالا خواهد بود و شما لازم نیست که تجهیزات دیگری را خریداری کنید. این نوع دوربین ها به شما کمک می کند تا در سایر  هزینه های مرتبط با امنیت صرفه جویی کنید.

دوربین مداربسته چند سنسوره

دوربین مداربسته چند سنسوره

  1. فناوری های پیشرفته

امروزه این چنین دوربین هایی با فناوری های پیشرفته طراحی و تولید می شوند. این نوع دوربین ها می توانند حتی در نور کم عملکرد عالی داشته باشند.دوربین های نسل گذشته نسبت به نور حساسیت کمتری داشتند ولی این نوع دوربین ها با بالاترین حساسیت طراحی و تنظیم شده اند. رزولوشن بالایی دارند و می توانند در تاریک ترین نقاط و محل ها، بالاترین کارایی و عملکرد را داشته باشند.

  1. آگاهی به وضعیت محل و منطقه

شما با این دوربین ها می توانید وضعیت محل را به بهترین شکل ممکن کنترل و نظارت کنید. همه اتفاقات و رویدادها را می توانید با بالاترین کیفیت تصویر، کنترل و نظارت کنید. این چنین دوربین هایی در مقایسه با دوربین های تک سنسور، مزایای بسیار زیادی دارند.

قابلیت دید 180 یا 360 درجه یکی از بهترین مزایای این دوربین ها به شمار می رود. این نوع دوربین ها می توانند تمامی چالش های نظارتی را پشت سر بگذارند. با این نوع دوربین ها به مانیتورهای کمتری نیاز خواهید داشت. میدان دید شما بزرگتر و وسیع تر خواهد بود.

شما با دوربین مداربسته چند سنسوره می توانید چندین محله و منطقه را به راحتی کنترل کنید و حتی چندین ویدئو را از چند دوربین ضبط کرده و برای بررسی های بعدی به آن ها مراجعه کنید.

  1. نگهداری ساده و ارزان

هزینه نگهداری این چنین دوربین هایی نسبت به سایر دوربین ها کمتر بوده و مقرون به صرفه تر هستند. به راحتی کابل کشی شده و در واقع به تجهیزات کمتری نیاز دارید. شما با این دوربین ها می توانید داده های بیشتری را با کیفیت بالا ضبط کنید.

مزایای اقتصادی این چنین دوربین هایی بر همگان مشخص است و شما می توانید این چنین دوربین هایی را از فروشگاه ایمن آریا با قیمت مناسب خریداری کنید.

دوربین مداربسته چند سنسوره

دوربین مداربسته چند سنسوره

دوربین مداربسته چند سنسوره

دلایل خرید دوربین مداربسته چند سنسوره

دلایل توضیح
صرفه جویی در هزینه زمانی که این چنین دوربینی را خریداری میکنید، از خرید سایر دوربین ها بی نیاز خواهید بود
فناوری های پیشرفته حساسیت به نور کم و عملکرد در تاریک ترین مناطق و دید 180 یا 360 درجه
آگاهی بیشتر به محل و منطقه شعاع دید وسیع تر و کنترل بهتر منطقه و محل
نگهداری ساده و ارزان هزینه کم نصب و نگهداری
عنوان مقاله: دوربین مداربسته چند سنسوره

نتیجه گیری در مورد دوربین مداربسته چند سنسوره

این مقاله آموزشی در مورد دوربین مداربسته چند سنسورهو کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

دوربین مداربسته چند سنسوره/ دلایل خرید دوربین مداربسته چند سنسوره

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

ایمان قنبری
Latest posts by ایمان قنبری (see all)
author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.