دوربین مداربسته کوچک

دوربین مداربسته کوچک

دوربین مداربسته کوچک برای ایجاد امنیت بیشتر در منزل و یا محل کار ، روی دوربینهای مداربسته ای سرمایه گذاری کنید که به شما امکان می دهد خانه و وسایل خود را هنگام دور بودن از محل نظارت کنید و چه چیز بهتر از دوربین مداربسته ریز که ظرافت و چیدمان دکوراسیون منزل را برهم نزد و شاید برخلاف یک سیستم امنیتی ساده ممکن است کمی بیشتر هزینه کند ، دوربین مداربسته کوچک گزینه ای نسبتاً ارزان هستند که قابلیت کنترل منزل و یا محل کار را برای شما دارد.

اگر می خواهید دوربین مداربسته مخفی با کیفیت بالا باشد که بتواند در هر جای از منزل و یا محل کار شما قرار بگیرد، ما دوربین مخفی INFINITY را توصیه می کنیم. تقریباً بیش از ۲ متر ارتفاع ، این دوربین به راحتی می تواند به عنوان نصب دوربین مداربسته مخفی برای خانه ، محل کار ، ماشین یا هر جای دیگر که می خواهید چشم مراقب باشید، استفاده شود.

"<yoastmark

این مدل دوربین مداربسته کوچک دارای وضوح تصویر برتر با حداکثر ۱۰۸۰P در طول روز و شب است و امکان تغییر به کیفیت پایینتر را نیز دارد زیرا در برخی از دستگاههای DVR  این کیفیت تصویر تشکیل نمیشود. برخی از این دوربینهای مداربسته کوچک دارای یه ورودی کارت SD داخلی (حداکثر ۶۴ گیگابایت)هستند که میتواند  ضبط می کند، اما هنگامی که دوربین به Wi-Fi خانه شما وصل شد ، می توانید از راه دور به فید ویدیو (از طریق برنامه برای IOS یا Android) دسترسی پیدا کنید. کاربران معمولاً فرایند تنظیم را بدون سرخوردگی می دانند.

کتابچه راهنمای دستورالعمل شامل شکایات مربوط به اندازه قلم ریز خواندن آن است. این شامل یک باتری قابل شارژ است ، اما اگر می خواهید این دوربین همیشه در حالت کار باشد ، شاید بهتر باشد آن را به سیستم وصل کنید، از آنجا که ضبط مداوم تمایل دارد به سرعت باتری را تخلیه کند.

در حالی که این مدل دوربین مداربسته مخفی خود را به عنوان یکی دیگر از اشیاء خانگی که همیشه در آنجا وجود داشته است مانند ساعت ، کتاب ، قلم و غیره جاسازی کنید، اندازه کوچک و عملکرد مخفی سازی آن را آسان می کند تا در مکان های غیر مشخص پنهان کند. می توانید آن را به همراه چسب چسبنده به دیوار بچسبانید ، آن را روی قفسه ای که با وسایل الکترونیکی دیگر قرار گرفته است ، ببندید یا از آن در ماشین خود به عنوان یک عروسک یا دستمال کاغذی استفاده کنید. برای دوربین مداربسته کوچ که میتوانند مخفی شوند یکی از پارامترهای مهم لنز دوربین مداربسته مخفی است که لنزهای با زاویه دید ۱۴۰ درجه ای مقدار زیادی از عمل را در اتاق ثبت می کنند که یکی دیگر از نیازهای کاربران است. با قیمت تقریبی ۲۵۰ هزار تومان ، این دوربین مخفی به شما کمک می کند تا فعالیت خود را که در غیر این صورت از دست می دهید ، بررسی کنید.

مزایای دوربین مداربسته کوچک

برای نظارت مقرون به صرفه در هر نقطه ، یک دوربین مخفی را با بودجه خریداری کنید. در حالی که ممکن است برخی از کیفیت فیلم و عملکرد Wi-Fi را نباید بخرید، ولی دوربین مداربسته کوچک که در ایران برند ندارند این دوربین از ضبط ۱۰۸۰P برخوردار است ، اما اندازه کوچک آن لنز را به یک میدان دید ۷۵ درجه محدود می کند. با داشتن ۶ چراغ LED IR ، شما هنوز هم می توانید در شب یا در شرایط کم نور ضبط کنید. برخلاف سایر دوربین های مخفی با قابلیت Wi-Fi ، این مدل فقط برای ضبط فقط به کارت SD داخلی (حداکثر ۳۲ گیگابایت) محدود می شود. هر حرکتی که شناسایی شود ، ضبط فیلم را آغاز می کند ، که به شما در صرفه جویی در زمان کار باتری ۱ ساعته محدود ، کمک می کند.

این نوع دوربین مداربسته بودجه بسیار کوچک و فوق العاده قابل حمل است. این تقریباً اندازه انگشت شست شما است و به راحتی در محیط اطراف قابل مخفی شدن است، اما اگر می خواهید آن را به عنوان یک دکمه بدنه به لباس خود وصل کنید ، کلیپ نیز شامل می شود. اگرچه دارای کاستی هایی مانند ذخیره سازی محدود حافظه و زمان کار باتری است ، و همچنین امکان دسترسی به فیلم ها از راه دور وجود ندارد ، مردم از عملکرد این دوربین کوچک اما پرقدرت بسیار راضی هستند.

آنچه را باید در یک دوربین مداربسته کوچک بخواهید

محل
مکانی که قصد استفاده از دوربین مداربسته خود را مخفی کنید بهترین محصول را برای نیازهای خود انتخاب کنید. از خودتان سؤالاتی بپرسید مانند: آیا دوربین خارج از خانه یا در معرض هوا قرار خواهد گرفت؟

آیا برای گرفتن یک اتاق کامل نیاز به نمای وسیع دارد؟ اگر این حرکت را فعال کنید ، آیا برای عدم شناسایی فناوری نیاز دارد؟ شما می توانید انتخاب خود را محدود کنید زیرا تعریف می کنید کدام ویژگی ها مفید خواهند بود.

کیفیت فیلم
نکته مهم دیگر ، کیفیت ضبط دوربین مداربسته است. از آنجا که دوربین مداربسته کوچک بسیار ناچیز هستند ، ممکن است این کیفیت به اندازه دوربین استاندارد نباشد ، اما باید به دنبال محصولی با حداقل ۷۲۰ پیکسل باشید – در غیر این صورت ، ممکن است نتوانید جزئیات موجود در این فیلم را مشخص کنید.

زمان ضبط
برخی از دوربین مداربسته کوچک فقط به صورت آنلاین شده را پخش می کنند ، در حالی که برخی دیگر به طور مداوم ضبط می کنند. به این روش نگاه کنید که دوربین شما از چه روشی استفاده می کند ، و همچنین اینکه آیا فیلم ویدیویی در کارت حافظه ذخیره شده است یا در اینترنت بارگذاری شده است.

بخاطر داشته باشید که اکثر دوربین ها یک بار کامل روی فایل موجود بازنویسی می کنند. این بدان معناست که شما باید فیلم را به طور مرتب بررسی کنید یا خطر از دست دادن آن را دارید.

آیا دوربین مخفی غیرقانونی نیستند؟
قوانین مربوط به دوربین های مخفی نیاز به مجوز از مراکز قانونی است، و نصب آن در محلهای عمومی جرم واضح است و مکررا تاکید میشود که اینکار را انجام ندهید زیرا حریم شخصی افراد را تحت کنترل خواهید داشت و این مجموعه اصلا دوربین مداربسته کوچک جهت مخفی سازی را نصب نخواهد کرد، ولی در برخی از موارد نصب این نوع دوربین برای شناسایی جرم میباشد و باید حتما قبل از نصب دوربین مداربسته مخفی باید از مراکز قانونی مجوز را اخذ کنید.

آیا به دنبال خرید دوربین مداربسته کوچک و مخفی هستید؟

برای این نوع از دوربینها باید حتما مجوز داشته باشید و در صورت داشتن مجوز میتوانید با ما تماس بگیرید تا شیوه اخذ مجوز را به شما بگوییم.

دوربین ریز
دوربین ریز

چگونه یک دوربین ریز را نصب کنیم؟

برای نصب این مدل از دوربین مداربسته باید حتما  از ولتاژ ۹ ولت استفاده نمایید برخلاف اینکه همه از ولتاژ ۱۲ ولت استفاده میکنند این موضوع اشتباه است وباید حتما از ولتاژ ۹ ولت استفاده نمایید، زیرا با ولتاژ ۱۲ ولت و کوچکترین نوسان دوربین شما میسوزد و این نوع از دوربینها عملا غیر قابل تعمیر هستند .

نتیجه گیری برای دوربین مداربسته مخفی

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید. البته این واقعیت که دوربین های پنهان ممکن است غیرقانونی باشند ، مانع از قرار دادن افراد نمی شود ، بنابراین مراقب باشید که هوشیار باشید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *