دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه

دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه

دوربین نظارت ۳۶۰ درجه همراه با تعدادی از کاربردها و مزایای بسیاری برای استفاده شما عزیزان که به دنبال حفظ امنیت هستید, عرضه می شود. دوربین های مداربسته ۳۶۰ درجه (معروف به Fish Eye) در حال حاضر بخش کوچکی از صنایع امنیتی و نظارتی را بازی می کنند، اما هنوز هم تا حدودی به طور کلی استفاده نشده اند. برای کسب اطلاعات تکمیلی به مقاله ۱۸۰ درجه زاویه دید دوربین HD fish eye رجوع کنید.

خوشبختانه، برای کسانی که علاقه مند به قابلیت های نظارت تصویری دوربین ۱۸۰ درجه و ۳۶۰ درجه می باشند، آخرین دوربین مداربسته ما بهترین تجربه نظارت پانوراما را با کیفیت بالا ارائه می کنیم. قبل از اینکه شما دوربین نظارت تصویری ۳۶۰ درجه را از فروشگاه دوربین مداربسته آریا با برند INFINITY و تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب و تعمیر دوربین مداربسته خریداری کنید، ابتدا در مورد این محصول بیشتر بدانید.

کاربرد دوربین نظارت ۳۶۰ درجه چیست؟

دوربین های مداربسته Fisheye از منظر دید ۳۶۰ درجه ای چشم انداز پانوراما را ارائه می دهند. آنها اغلب برای حفاظت و نظارت بر مکان های گسترده ای که یک منطقه جغرافیایی وسیع را پوشش می دهند استفاده می شوند.

دوربین مداربسته 360 درجه
دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه

به جای یک دوربین نظارت استاندارد، یک دوربین مداربسته با لنز فیش آی، قادر به ضبط فیلم های با کیفیت بالا دوربین بدون لکه های کور است. این به خصوص برای هر کسی که نیاز به سیستم دوربین های نظارتی پانورامیک دارد، به چشم انداز فضاهای بزرگ یا ویژگی های گسترده ای کمک می کند.

به طور کلی، این نوع دوربین ها در یک مکان متمرکز قرار می گیرند تا هر چه بیشتر از منطقه قابل مشاهده را پوشش دهد. هنگامی که چیزی مشکوک شناسایی می شود، دیگر دوربین های مداربسته ثابت در این ویژگی برای تمرکز بر روی جزئیات واضح تر استفاده می شوند.

مکان های ایده آل و ویژگی های دوربین های نظارت ۳۶۰ درجه

 • بخش های Crossroad (در دوربین های ترافیک)
 • ساختمان های اداری باز (برای نظارت بر کارمندان)
 • پارکینگ و گاراژ (تشخیص حادثه و دزدی)
 • فروشگاه های مواد غذایی (حفاظت از دارایی)
 • فروشگاه های خرده فروشی (پیشگیری از سرقت)
 • گالری های هنری (نظارت بر آثار هنری و نقاشی ها)
 • موزه ها (نظارت بر بازدید کنندگان)
 • فضاهای کنسرت و تالارهای موسیقی (تشخیص تهدید برای افراد مشهور)
 • استادیومهای ورزشی (نظارت بر فن تیم)
 • Marinas & Yachts Boat (حفاظت از سرقت / خرابکاری)
 • نظارت انبار (نظارت بر کارمندان و دارایی ها)

این لیست از ساختمان های مختلف و مکان هایی که از دوربین نظارت تصویری ۳۶۰ درجه میتوانند استفاده می کنند، همچنان ادامه دارد. به طور کلی، هر ناحیه ای که نیاز به تنظیم نظارت پانوراما ۳۶۰ درجه بدون نقطه کور دارد می تواند از دوربین های مداربسته با لنز فیش آی استفاده کند. نکته مهم این است که مطمئن شوید مکان مناسب برای نصب دوربین برای رسیدن به تصویر مورد نظر گرفته شده است که قادر به ارائه آن است.

نصب دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه

بسیاری از مردم به اشتباه خرید یک دوربین نظارت فیش آی را بدون برنامه ریزی اولیه برای نصب انجام می دهند. این دوربین ها تنها زمانی قادر به ارائه نمای ۳۶۰ درجه بدون نقطه کور هستند که در مکان های بالا و باز قرار می گیرند.

دوربین مداربسته 360 درجه
دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه

به عنوان مثال، اگر یک دوربین ۳۶۰ درجه در گوشه و یا در نزدیکی دیوار نصب شود، دیوارها قابلیت مشاهده آن را محدود می کنند، و لنز را عملا بی اثر می کند. مکان ایده آل باید در بالاترین نقطه در داخل خانه باشد و دارای روشنایی کافی برای دیدن هر یک از گوشه ها باشد، نصب دوربین مداربسته پانارومیک نیازمند توجه به برخی از الزامات میباشد که در مقاله آموزشی مربوطه بیان شده است.

قبل از خرید دوربین خود با متخصص نصب و راه اندازی CCTV صحبت کنید اگر مطمئن نیستید که مکان مورد نظر شما یک مکان ایده آل قرار دارد یا خیر. نصب دوربین مدار بسته ارزان قیمت را با متخصصین ما تجربه کنید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.