دوربین مداربسته 4K چیست؟

Rate this post

دوربین مداربسته 4K

دوربین مداربسته 4K
دوربین مداربسته 4K

قیمت دوربین 4K دوربین مداربسته کاملا اولویت اول است اگر بخواهید دوربین امنیتی 4K را خریداری کنید.

احتمالا شما چه چیزی را متواضع می کنید این است که آیا قیمت دوربین های امنیتی 4K قابل دسترسی بودجه است و چگونه دوربین های 4K پایین ترین قیمت را بدست آورند.

و این دقیقا همان چیزی است که این مقاله به شما نشان می دهد.

اشتباه نکنید: قیمت دوربین 4K دوربین مداربسته نباید محدود باشد
“انتظار نمی دارم قیمت دوربین های 4K CCTV در محدوده 500 دلار حداقل 2 سال باشد.”

در واقع، آنها در حال حاضر هستند.

این یک واقعیت غیرقابل انکار است که قیمت دوربین 4K ویدیو به طور کلی بالاتر از قیمت مدل های دیگر دوربین های امنیتی است.

و این به دلایلی است که:

از یک طرف، قیمت لنز 4K دوربین می تواند گران تر باشد. از سوی دیگر، دوربین امنیتی 4K همچنین نیاز به هزینه های تحقیق و توسعه خود را دارد.

با این همه، قیمت دوربین های 4K IP بسیار زیاد نیست. قیمت نهایی دوربین های 4K اغلب با مارک ها، ویژگی ها، کانال های خرید و غیره متفاوت است.

وقتی که قیمت دوربین 4K دوربین امنیتی به نظر می رسد، تعداد کانال های پشتیبانی شده، تعداد دوربین و فضای ذخیره سازی، همه عوامل مهم هستند.

نکته سریع: اگر می خواهید یک دوربین امنیتی 4K Ultra HD با قیمت ای مناسب در بودجه خود پیدا کنید، ادامه مطلب را بخوانید تا محدوده قیمت دوربین 4K CCTV خاص را بخوانید.

قیمت دوربین مداربسته 4K در سال 2018

از لیست قیمت دوربین 4K بالا، می توانید ببینید که قیمت 4K دوربین ها و سیستم ها با انواع مختلف و ویژگی های مختلف متفاوت است.

اما یک چیز برای اطمینان وجود دارد: شما همیشه می توانید 4K سیستم دوربین امنیتی با قیمت مناسب و معقول است که متناسب با بودجه شما. و کلید در انتخاب دقیق و مقایسه است (توصیه زیر)

دوربین های امنیتی 4K در مقابل دوربین های امنیتی 1080p: آیا ارزش برای رفتن به 4K است

قبل از اینکه ما در مورد چگونگی انتخاب بهترین دوربین های 4K دوربین مداربسته با قیمت پایین تماس بگیرید، می خواهم چیزی را پاک کنم.

به عنوان قیمت دوربین 4K بسیار بالاتر از دوربین های امنیتی 1080p است، ارزش آن است که مقدار زیادی از پول برای 4K در حال حاضر پوشیده شده است؟

که بستگی دارد.

دلیل برای رفتن به 4K دوربین های امنیتی:

شما باید بودجه کافی برای پرداخت هزینه 4K دوربین داشته باشید.
شما نیاز به تصاویر با وضوح بیشتر و جزئیات قابل مشاهده از راه دور.
شما باید مناطق زیادی نظیر پارکینگ، انبارها و غیره را نظارت کنید.
شما در حال حاضر 4K مانیتور یا تلویزیون را در دست دارید.
شما نیاز به یک دوربین امنیت امنیتی آینده دارید.

دلیل برای رفتن به دوربین های امنیتی 1080p:

دوربین مداربسته 4K
دوربین مداربسته 4K

شما بودجه تنگی دارید ولی باید اهمیت نصب دوربین مداربسته را بدانید، زیرا این موضوع بسیار مهم است
شما فقط نیاز به نظارت عمومی دارید و کیفیت تصویر برای شما مهم نیست.

نکته ویرایشگر: اگر قیمت دوربین فیلمبرداری 4K فراتر از بودجه شما باشد، اما شما همچنین نمی خواهید کیفیت تصویر را فدا کند، دوربین های 4MP و 5MP دارای گزینه های خوبی برای دیدار با نیازهای امنیتی و نیاز مالی شما هستند.

ما در پست قبلی ما 4K را در مقابل 1440p در مقابل 1080P و 720P پوشش دادیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقایسه، این مطلب را بخوانید.

چگونه بهترین دوربین های 4K CCTV را در قیمت پایین انتخاب کنید
بنابراین سوال اصلی در اینجا مطرح می شود: چگونه می توان دوربین 4K CCTV را با کمترین قیمت دریافت کرد؟

به عوامل ذیل توجه داشته باشید و شما را در راهپیمایی بر روی خریداران دیگر به سر می برند تا بهترین دوربین های 4K را برای قیمت بدست آورند.

ارزیابی ویژگی های 4K دوربین امنیتی که بیشترین نیاز را دارند
همانطور که لیست قیمت دوربین های 4K بالا نشان می دهد، ویژگی های بیشتری که شما نیاز دارید، قیمت دوربین 4K بالاتر است.

توجه داشته باشید، هر چند که بهترین دوربین های 4K امنیتی IP لزوما تمام ویژگی های فانتزی را ندارند، اما فقط باید کار را انجام دهید.

بنابراین، برای به دست آوردن بهترین دوربین فیلمبرداری 4K با قیمت پایین، اولین چیزی که باید برای مشخص کردن ویژگی های لازم (و همچنین موارد غیر ضروری) از دوربین های امنیتی 4K برای شما باشد.

به این ترتیب، شما به راحتی می توانید دوربین های ضبط ویدئو 4K را با قیمت های غیر قابل قبول محو کنید و گزینه هایی را که با بودجه و نیازهای امنیتی شما منطبق است، بهتر تعیین کنید.

بررسی کنید آیا گزینه ای برای ذخیره سازی محلی کارت SD وجود دارد
بسیاری از شما مطمئنا نمیخواهید که قرارداد بلندمدت محدود شوند و هزینه اشتراک اشتراک ماهانه را جبران کنند، که صرفا منجر به افزایش قیمت دوربین دوربین مداربسته می شود.

و در صورتی که شما همچنین نمی توانید 4K NVR را برای ضبط ویدئو بپردازید، بهتر است یک دوربین امنیتی 4K با یک کارت SD (اسلات) را انتخاب کنید.

قیمت 4K SD کارت SD نسبتا ارزان تر است و شما همچنین می توانید آن را به راحتی از سیستم های خرید آنلاین مانند آمازون، eBay و غیره خریداری کنید.

هنگامی که فضای کارت SD پر می شود، دوربین های 4K IP می توانند به طور خودکار فایل های قدیمی را ضبط و بازنویسی کنند. شما همچنین می توانید کارت SD را بیرون بیاورید و فایل های مهم را به کامپیوتر خود منتقل کنید.

هزینه نصب دوربین مداربسته 4K

به طور معمول، قیمت دوربین دوربین 4K CCTV که به صورت آنلاین یا در فروشگاه مشاهده می کنید هزینه های نصب را پوشش نمی دهد.

و بر اساس نظرسنجی بازار، متوسط هزینه نصب دوربین های نظارت تصویری و مسکونی حدود 1511 دلار است که تقریبا برابر با قیمت 5 یا بیشتر دوربین های 4K است.

بررسی کنید آیا هزینه های پنهان یا افزودنی وجود دارد
برای اجتناب از انعکاس خریدار، این عاقلانه است که بررسی کنیم که آیا قیمت دوربین 4K CCTV که شما باید آن را پرداخت کنید شامل هزینه های مخفی یا افزوده است.

به طور کلی هزینه پنهان مشترک با دوربین های امنیتی 4K شامل موارد زیر است:

هزینه حمل و نقل
هزینه های گمرکی
هزینه های جانبی
هزینه نصب
هزینه خدمات نظارت حرفه ای
و این هزینه های اضافی بیشتر در میان مارک های ناشناخته 4K دوربین های ویدئویی با قیمت های پایین، که به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم که مارک های معتبر دوربین های 4K با قیمت مناسب را انتخاب کنید.

سیاست گارانتی و پشتیبانی فنی نیز اهمیت دارد
یک اشتباه رایج ممکن است باعث شود: فقط بر قیمت دوربین 4K CCTV تمرکز کنید، اما نتوانسته اید اهمیت سیاست های گارانتی و خدمات پس از فروش را دریابید.

حقیقت این است که آنها همچنین می توانند قیمت دوربین های 4K شما را تحت تاثیر قرار دهند.

چرا؟

اگر دوربین های امنیتی 4K شما در مدت زمان ضمانت اشتباه کنند، نیازی به پرداخت هزینه اضافی در تعمیر دوربین ها ندارید.

و برخی از برندهای برتر دوربین های امنیتی، همچنین هر زمان که به هر گونه کمک نیاز دارید، پشتیبانی فنی در طول عمر خود را ارائه می دهند، بنابراین مشکل و هزینه های استخدام تکنسین را کاهش می دهند.

نکات خودی بیشتر برای امتیاز 4K دوربین فیلمبرداری مناسب قیمت
بیایید در استراتژی های بالا متوقف نشویم.

در زیر ما راهنمایی های خودی خود را برای شما برای خرید مقرون به صرفه قیمت دوربین 4K دوربین مدار بسته گرد.

بهترین برند دوربین مداربسته 4K در ایران

اکثر فروشندگان دوربین محصولات جدید خود را (مانند دوربین های امنیتی 4K) در سیستم عامل های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر ارتقا می دهند.

برای دریافت اطلاعات دست اول درباره قیمت دوربین فیلمبرداری 4K، آنها را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید و ممکن است فرصتی برای ورود به فروشگاه ها داشته باشید.

درخواست نمونه های رایگان دوربین های 4K IP
یک نمونه اولیه یک نمونه اولیه یا یک مدل از محصول ساخته شده برای تست عملکرد است. بسیاری از مارک های معتبر، از جمله Reolink، نمونه های اولیه را برای کاربران وفادار خود برای جمع آوری بازخورد ارائه می دهند.

خبر خوب این است که Reolink برنامه Play & Say را راه اندازی کرده است و شما می توانید آن را به دست آوردن نمونه اولیه زمانی که آن 4K دوربین های امنیتی خود را (به زودی) منتشر می شود.

این فرصت را برای بدست آوردن قیمت کم 4K دوربین در طول تعطیلات به دست بیاورید
بهترین زمان برای به دست آوردن یک دوربین پایین 4K دوربین مدار بسته در طول تعطیلات زمانی که فروشندگان دوربین ارائه تخفیف های بزرگ، مانند جمعه سیاه، سایبر دوشنبه، کریسمس، روز مادر، و غیره.

سایت های کوپن را برای جستجوی پایین ترین قیمت های 4K IP دوربین جستجو کنید
سایت های کوپن ثابت می کنند که معادن طلا هستند که باعث صرفه جویی زیادی می شوند که ممکن است در هیچ جای دیگر پیدا نکنید. بنابراین بازدید از آنها به طور مرتب می تواند به احتمال زیاد به شما برای دریافت 4K دوربین امنیتی دوربین با قیمت پایین را افزایش می دهد.

خرید آنلاین برای خرید دوربین 4K CCTV قابل قبول قیمت
خرید آنلاین نه تنها طیف وسیعی از گزینه های شما را فراهم می کند، بنابراین شما می توانید قیمت دوربین 4K CCTV را در هند، بنگلادش، فیلیپین، سنگاپور و غیره مقایسه کنید، اما همچنین مالیات فروش را در اغلب موارد و نیز گازی که شما می خواهید حذف می کند استفاده می شود رفتن به فروشگاه.

خرید بسته های 4K دوربین های امنیتی
دوربین های 4K IP بیشتری که خریداری می کنید، قیمت دوربین 4K پایین تر است.

این استراتژی بازاریابی معمولی است که توسط اکثر فروشندگان دوربین مورد استفاده قرار می گیرد. و اگر شما چندین دوربین 4K دوربین مدار بسته را نداشته باشید، ممکن است دوستانتان را دعوت کنید که از تخفیف لذت ببرند.

این لیست از راهنمایی های عملی برای دریافت کم 4K دوربین قیمت دوربین کاملا بی پایان است. اگر شما هر گونه ایده یا بینش در مورد این موضوع، من دوست دارم از شما در نظر زیر را بشنوم!

دوربین مداربسته 4K
دوربین مداربسته 4K

نتیجه گیری برای اقدامات لازم قبل از نصب سیستم نظارت تصویری

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X