دوربین مداربسته AHD برند INFINITY

دوربین مداربسته AHD

نسل ۲ دوربینهای مداربسته مبتنی بر ارسال اطلاعات به صورت کد شده بر روی بستر کابل کواکسیال می باشد، دوربین مداربسته AHD  با کیفیت ۱ مگاپیکسل، ۱.۳ مگاپیکسل، ۲ مگا پیکسل و اخیرا ۴ و ۵ مگا پیکسل نیز در بازار ارائه شده اند، هرکدام از این دوربینهای مداربسته دارای کیفیت های متفاوتی بر اساس نوع برد درونی انها می باشد، بنا به خواسته شما از هر کیفیت دوربین مداربسته میتوان انها را نصب دوربین مداربسته و راه اندازی نمود.

دوربین مداربسته ahd

 

کدام کابل از AHD استفاده می کند؟
دوربین های دوربین مدار بسته AHD به DVR ها با استفاده از همان نوع کابل کواکسیال به عنوان دوربین های سنتی آنالوگ دوربین مدار بسته، معمولا RG59 یا RG6 کابل کواک. یکی از مزایای استفاده از AHD در دوربین های HD-SDI (یکی دیگر از استانداردهای دوربین دیجیتال HD بیش از کواکس) این است که کابل کواکسی RG59 می تواند فاصله های زیادی را بدون از دست دادن تصویر اجرا کند. تا کنون در تجربه ما، نصب کنندگان می توانند به طور قابل اعتماد از کابل کواکسی RG59 تا حداکثر فاصله ۸۰۰ فوت برای دوربین های AHD استفاده کنند. دوربین های AHD همچنین می توانند از کابل UTP با baluns ویدیو برای اجرای کابل تا ۳۲۰ متری / ۹۶۰ فوت با CAT5 استفاده کنند.
AHD در مقابل ۹۶۰H رزولوشن ویدئو
تصاویر زیر تصاویر ضبط تصویری دوربین را با یک دوربین دوربین مداربسته ۹۶۰H با دوربین های دوربین مدار بسته AHD 720p و ۱۰۸۰P مقایسه می کنند. دو دوربین اول که به یک دوربین DVR انحصاری / AHD HDMI iDVR-E8 متصل می شوند تا تصاویر را ضبط کنند. دوربین ۱۰۸۰p به DVR هیبریدی CCTV iDVR-PRO AHD / HD-TVI / anlog وصل شد. وقتی اولین بار این مقاله را نوشتم، دوربین های AHD 1080p هنوز در دسترس نبودند. در سپتامبر ۲۰۱۵، من به دوربین های ۱۰۸۰p دسترسی دارم و آخرین ضبط کننده های iDVR-PRO با دوربین های آنالوگ، ۷۲۰p و ۱۰۸۰p (AHD و HD-TVI) کار می کنند.


مقایسه دوربین AHD با آنالوگ

تصویر رزولوشن ۹۶۰H

دوربین مداربسته برای 960H CCTV camera resolution

تصویر رزولوشن ۷۲۰P

 

دوربین مداربسته برای 720p AHD CCTV camera resolution
تصویر رزولوشن ۱۰۸۰P

دوربین مداربسته برای 1080p AHD CCTV camera 825

#۱ آیا ۷۲۰p AHD بهتر از سونی Effio 700TVL است؟

مردم با Sony Effio کاملا آشنا هستند، Effio از محصول اصلی در بازار نظارت تصویری آنالوگ است. از آنجا که محصولات CVI، AHD، TVI وارد بازی می شوند، براق شدن آن به تدریج خفه می شود. با توجه به Nextchip (سازنده چیپ ست کره ای، توسعه دهنده تکنولوژی AHD)، AHD دارای سه نسخه است: AHD 0.8، AHD 1.0 و AHD 2.0. AHD 1.0 می تواند ویدئو ضبط و ضبط با کیفیت بالا ۷۲۰p (HD) را پشتیبانی کند. AHD 2.0 می تواند رزولوشن کامل ۱۰۸۰p با کیفیت بالا (FHD) را پشتیبانی کند. آیا AHD 720p بهتر از Sony Effio 700TVL است؟ پاسخ این است که نه، نتیجه واقعی آزمایش AHD 720p برابر با سونی Effio 700TVL است.

۲ # ۷۲۰p AHD با دوربین ۷۲۰p IP، بهتر است؟


به عنوان یک تکنسین در صنعت نظارت برای تقریبا پنج سال. سیستم نظارت تصویری IP را توصیه می کنم زمانی که مشتریان می خواهند سیستم نظارت تصویری جدید را راه اندازی کنند. بدیهی است که تکنولوژی های آنالوگ HD-over-coaxial ارزان تر و قادر به ارائه به اصطلاح “HD 720p / 1080p” هستند، اما سیستم دوربین های دیجیتال در آینده اثبات خواهد شد. به غیر از اینکه می خواهید سیستم آنالوگ موجود را ارتقا دهید زیرا کابل های کواکسیال جایگزین آسان نیست، محصولات HD-over-coaxial می توانند انتخاب خوبی باشند. بنابراین، ۷۲۰p AHD / CVI / TVI نسبت به دوربین ۷۲۰p IP، که بهتر است؟ پاسخ این است که دوربین IP 720p بهتر است. از گزارش نهایی کاربر، رزولوشن تصویر ۷۲۰p AHD ضعیف تر از دوربین ۷۲۰p IP است، اما کیفیت تصویر ۹۶۰P (1.3 مگاپیکسلی) کیفیت تصویر برابر با ۷۲۰p از دوربین های IP است.
خلاصه:

۳ # آیا دوربین مداربسته AHD به مانیتور سنتی وصل می شوند؟


دوربین آنالوگ + nextchip TX (فرستنده) chipset = دوربین AHD، به این معنی است که دوربین AHD نمی تواند به مانیتور سنتی وصل شود. هنگامی که دوربین مداربسته AHD به مانیتور سنتی وصل می شوند، مانیتور CRT می تواند تصویر را نشان دهد، اما رنگ سیاه / سفید است. علاوه بر این، دوربین های AHD نیز نمی توانند با ماتریس آنالوگ و دیگر انتقال تصویر، ضبط و نمایش دستگاه کار کنند. آیا دوربین های AHD با DVR های سنتی کار می کنند؟ خوب، این کمی پیچیده است برای این سوال، ما پاسخ به این ممکن است یک پاراگراف.


۴ # دوربین مداربسته AHD ممکن است با DVR 960H شما کار کند


همانطور که عنوان بالا نشان داد، دوربین های AHD ممکن است با DVR 960H شما کار کنند. بگذار توضیح بدهم:
۱. بسته به دوربین مداربسته AHD شما: دوربین های AHD دارای سه فرمت مختلف هستند. AHD 0.8، AHD 1.0، AHD 2.0. اگر دوربین AHD که از فرمت AHD 0.8 پشتیبانی می کند، انتخاب کنید، دوربین رزولوشن ۹۶۰H را ارائه می دهد، بنابراین با سونی ۹۶۰H DVR کار می کند. به همین دلیل است که Nextchip ادعا میکند AHD سازگار با سیستم نظارت تصویری معمولی آنالوگ است.
۲. بسته به DVR های شما: بر اساس سخت افزار DVR، تولید کنندگان DVR ADVR (AHD DVR) را سریع تولید می کنند. اکثر ADVR از قطعنامه های مختلف از جمله CIF، D1، ۹۶۰H / AHDL، AHDM پشتیبانی می کند. این DVR را قادر می سازد تا با دوربین های CCTV معمولی و دوربین های AHD کار کند.

همچنین جهت ارتقا یک سیستم دوربین مداربسته به یک دوربین مداربسته HD میتوانید مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه نماید.

نتیجه گیری برای اقدامات لازم قبل از نصب سیستم نظارت تصویری

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید، شاید برای شما جالب باشد که دوربین مداربسته Turbo HD چیست و چه فرقی با دوربین AHD دارد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.