دوربین مداربسته دومنظوره

دوربین مداربسته دومنظوره

دوربین مداربسته دومنظوره(Dual-purpose cctv camera)در واقع دوربین مداربسته آنالوگی هستند که پرت خروجی شبکه نیز در آنها تعبیه شده است. کیفیت آنها آنالوگ است و امکان استفاده از آنها بصورت دوربین آنالوگ و یا دوربین تحت شبکه وجود دارد.

دوربین مداربسته برای c11

استفاده از دوربین مداربسته دومنظوره  تنها زمانی توصیه می شود که سیستم مداربسته از نوع آنالوگ بوده اما اتصال یک یا چند دوربین بصورت مستقیم به شبکه مورد نیاز است.

دوربین مداربسته دومنظوره برای مکانهای استفاده میشود که هدف راه اندازی یک سیستم دوربین مداربسته مبتنی بر آنالوگ  می باشند و میخواهند همزمان این تصاویر بر روی بستر شبکه نیز انتقال پیدا کنند.

این شیوه دوگانگی باعث افزایش کارایی سیستم دوربین مداربسته شده و باعث مشود در صورت خرابی یک بستر ( مثلا بستر آنالوگ) بستر دیگر (مثلا بستر تحت شبکه) بکار خود ادامه دهد تا هیچ تصویری گم نشود.

دوربین مداربسته دومنظوره را از فروشگاه دوربین مداربسته آریا تهیه کنید.

یکی از بهترین کاربردهای دوربین مداربسته دومنظوره جهت نصب دوربین مداربسته در آسانسور میباشد، که لازم است اقدامات لازم و شرایط خاصی را در نظر بگیرید.

مزایای استفاده از دوربینهای چند منظوره

دوربین چند منظوره  که در واقع تکنولوژی ساخت آنها به گونه ای است که شما می توانید تصاویر مختلف با کیفیت ها و تکنولوژی های مختلف را بر روی یک دوربین داشته باشیم در آینده نحوه چگونگی تنظیمات این دوربین های مدار بسته برای شما آموزش داده خواهد شد ولی توجه داشته باشید که این دوربین های مدار بسته به واسطه استفاده از تکنولوژی های مختلف در دستگاه دی وی آر این امکان را به شما میدهد که شما با داشتن یک دوربین بتوانید کیفیت های گوناگونی را بر روی دستگاه ضبط کننده تصاویر خود داشته باشید .

شرکت چشمان بیدار آریا با سابقه طولانی در حوزه تولید دوربین مداربسته و نصب و راه اندازی انواع دوربین های مداربسته علی‌الخصوص دوربین مداربسته دومنظوره و چند منظوره این قابلیت را دارد تا با استفاده از بهترین نصاب های دوربین مداربسته ،  در راستای تعالی کیفیت و کاهش قیمت دوربین مداربسته در ایران این نوید را به شما بدهد که با استفاده از خدمات شرکت چشمان بیدار آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته برند INFINITY  به راحتی می توانید بهترین کیفیت و پایینترین قیمت دوربین مداربسته را داشته باشید .

دوربین مداربسته دومنظوره
دوربین مداربسته دومنظوره

در صورتیکه قصد نصب دوربین مداربسته برای منزل و یا محل کار خود را دارید،  یکی از انتخاب های شما از دوربین های مداربسته دو منظوره می باشد البته با گسترش تکنولوژی افزایش کارایی دوربین های مداربسته دوربین های ۴ منظوره نیز در ایران تولید شده و شما می توانید از این مدل از دوربین ها به عنوان تکنولوژی جدیدتر طرح نیز به بهره برداری نماید .

دقت شود که برای نصب دوربین های چند منظوره لازم است که شما قبل از نصب دوربین مداربسته اقدامات  اصلاحی جهت تنظیم دوربین مداربسته را به صورت کامل انجام داده تا پس از نصب دوربین مداربسته در محل مورد نیاز شما بتوانید در کمترین زمان ممکنه عملیات اجرای دوربین مدار بسته را به پایان رسانده و پروژه نصب دوربین مداربسته را به کارفرمای محترم خود تحویل دهید.

تنظیمات دوربین  چند منظوره

برای تنظیم  دوربین های چند منظوره به دو شیوه می شود این کار را انجام داد :

–  استفاده از کلید روی کابل دوربین مداربسته یا اصطلاحاً منوی کابل این دکمه را به یک سمت چپ راست بالا و یا پایین نگه داشته دوربین را خاموش نمایید مجدداً در حالی که دکمه را در همان سمت نگه داشته‌اید دوربین را روشن نمایید پس از روشن شدن دوربین دوربین به یک مددکاری که شما تعریف کرده اید سوئیچ می کند،  با تغییر حالات مختلف شما می توانید مدهای مختلف و کیفیت های گوناگون را مشاهده نمایید.

– شیوه دوم در واقع انجام عملیات فوق به صورت نرم افزاری می باشد برای این منظور لازم است که شما وارد منوی دوربین از طریق دستگاه دی وی آ شوید و بر روی تنظیمات تصویر دوربین مدکاری آن را مشخص نمایید.

در صورت تغییر مددکاری و عدم نمایش بر روی دی وی آر و یا نمایش به صورت کیفیت نامطلوب اصلا هیچ نگرانی نداشته باشید زیرا تمام عملیات های فوق به راحتی قابلیت بازگشت داشته و شما می توانید به تنظیمات مجدد کارخانه برگردید

نتیجه گیری

ما به عنوان مشاور در زمینه نصب دوربین مداربسته به شما اکیدا توصیه میکنیم که حتما در نصب دوربین مدار بسته خود از نیروهای متخصص که تمام موارد فوق را میداند استفاده نمایید. این موضوع باعث افزایش راندمان کاری شما میشود و  در صورتی که قصد استفاده از دوربین مداربسته کیفیت بالا را دارید حتما باید از بهترین تیم نصاب دوربین استفاده شود که شرکت چشمان بیدار آریا آماده ارائه خدمات تخصصی دوربین مداربسته در تهران به شما می باشد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.