دوربین های مداربسته در محلهای تجاری

دوربین های مداربسته در محلهای تجاری

وقتی صحبت از امنیت و حفاظت از کسب و کار شما می شود ، دوربین های مداربسته در محلهای تجاری و دزدگیر ضروری هستند. در اینجا برخی از مزیت نظارت تصویری و دلایل قانع کننده آورده شده است که چرا اگر تجارت شما سیستم دوربین امنیتی نظارت تصویری ندارد ، باید آن را در نظر بگیرید و لازم است حتما برای محل کار خود دوربین مداربسته نصب کنید و حتما به شما توصیه میکنیم که از نصابهای متخصص در حوزه دوربین مداربسته و یا دزدگیر استفاده نماید.

دوربین های مداربسته در محلهای تجاری
دوربین های مداربسته در محلهای تجاری

دلایل و اهمیت نصب دوربین های مداربسته در محلهای تجاری

۱٫ دوربین های مداربسته، امنیت کلی را افزایش می دهند
دوربین های مداربسته که یک کار تجاری قرار گرفته اند ، برای جلوگیری از وقوع جرم و وقوع است. مشاغل ۴ برابر بیشتر احتمال دارد که به عنوان یک خانه سرقت شوند و بعضی مواقع با استفاده از دوربین مداربسته در محل کار باعث میشود که شما عیب امنیتی محل کسب و تجارت خود را پیدا کنید.

۲٫ وجود دوربین های مداربسته در محلهی تجاری به جلوگیری از سرقت از فروشگاه کمک کند
دوربین های امنیتی تجاری که به طور برجسته قرار گرفته اند می توانند به جلوگیری از سرقت کمک کنند. آیا می دانید ، ۶۴ درصد از کل مشاغل کوچک قربانی سرقت کارمندان می شوند و در سطح ملی ، مشاغل کوچک در برخی از مواقع در صورت سرقت چیزی حدود ۲۵-۳۰ میلیون تومان ضرر میکند و عواقب روحی و روانی بدی هم دارد.

۳٫ از تقلب و کلاهبرداری جلوگیری کنید
یک تجارت معمولی می تواند تا ۵ درصد از درآمد خود را به دلیل کلاهبرداری از دست بدهد و با وجود دوربین مداربسته میتوانید خیلی از این موارد را کاهش دهید ، شاید دیدن چهره و ضبط تصویر عملکرد یک کلاهبردار مانع از وقوع کلاهبرداری او میشود

۴٫ نظارت تصویری می تواند از سرقت کارمندان جلوگیری کند
۸۰ درصد سرقت ها در سازمان هایی با کمتر از ۱۰۰ کارمند اتفاق افتاد و بیش از نیمی از آنها کمتر از ۲۵ نفر کارمند داشتند و با نصب دوربین های مداربسته در محلهای تجاری کارمندان همیشه خود را در معرض دید و کنترل قرار میدهند و اقدام به سرقت نمیکنند.

۵٫ محافظت را بهبود می بخشد
سازمان های کوچکتر نسبت به سرقت کارمندان آسیب پذیرتر هستند. این امر به این دلیل است که غالباً تعداد محدودیت های حفاظتی کمتری وجود دارد و بهترین کار برای این قضیه نصب دزدگیر اماکن میباشد.

۶٫ در برابر ورود غیر مجاز محافظت می کند
۶۰٫۵٪ از سرقت ها ورود اجباری است. بسیاری از مردم بر این باورند که سارقین “جنایات فرصت” هستند. با این حال ، آمار نشان می دهد ، اکثر سرقت ها در واقع ورودی های اجباری (شکستن پنجره ها ، چیدن قفل ها ، لگد زدن به درها و غیره) هستند. یک سیستم امنیتی خوب از جمله دوربین های امنیتی نظارت می تواند عامل مهمی برای این نوع جرایم باشد و باید دوربین های مداربسته در محلهای تجاری حتما اقدام به نصب کنید.

۷٫ درک بهتر نگرانی در مورد ایمنی مشتری
وجود یک سیستم امنیتی خوب از جمله دوربین های امنیتی به شما نشان می دهد که شما به امنیت و امنیت آنها اهمیت می دهید و می توانید درک کلی آنها از شغل خود را بهبود بخشید و برای مشتریان شما حس خوب امنیت را بوجود میاورد

۸- امنیت خارج از مشتری برای کارمندان و کارمندان را بهبود می بخشد
دوربین های امنیتی نظارت تصویری مستقیم و غیرمستقیم از کارمندان شما محافظت می کنند. با نصب در پارکینگ های شرکت و خارج از ساختمان فیزیکی ، می توانند فعالیت مشکوک را ثبت کنند و به افسران امنیتی شرکت یا دیگران اجازه دهند تا کارمندان با اطمینان از رسیدن وسایل نقلیه خود اطمینان حاصل کنند و حتما باید برای پارکینگ خود دوربین مداربسته نصب کنید.

۹٫ دوربین های امنیتی می توانند خطر خرابکاری را کاهش دهند
صاحبان مشاغل مستقیم و غیرمستقیم برای خرابکاری پرداخت می کنند. براساس اعلام اداره کسب وکار آمریکا ، یک حادثه ی واحد خرابکاری به طور متوسط ​​۳۳۰۰ دلار هزینه دارد. ثابت شده است که دوربین های مستقر در آن باعث کاهش چشمگیر تهدیدهای خشونت و خرابکاری در مشاغل می شوند.

۱۰٫ فروش را افزایش می دهد
دوربین های فیلمبرداری همچنین می توانند در فروش محصولات بیشتر از فروشگاه خرده فروشی خود به شما کمک کنند. چطور؟ آنها ردیابی الگوهای ترافیک مشتری را در سراسر مشاغل شما آسان می کنند. این امر به شما امکان می دهد موجودی را جابجا کنید و جوراب زنانه ساقه بلند را طوری تنظیم کنید که از مناطق “پرترافیک” طبیعی استفاده کامل کنید.

دوربین های مداربسته در محلهای تجاری
دوربین های مداربسته در محلهای تجاری

برای نصب دوربین مداربسته در محل کار خود چکار کنم؟

بعد از توکل برخدا به ما زنگ بزنید تا کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به همراه خدمات پس از فروش و گارانتی خوب را به شما ارائه دهیم

نتیجه گیری برای نصب دوربین های مداربسته در محلهای تجاری

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مداربسته در محل کار

ما تونایی نصب دوربین مداربسته در محل کار شما با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت را داریم

Company
Name
دوربین مداربسته آریا
Same as (Website / Social Media)
Job Location
Street
تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ پاساژ امجد ط۴ واحد ۱۲
Postal Code
66729041
Locality
تهران
Country ISO Code
Region ISO Code
Salary
Unit
Hourly
Currency ISO Code
Value
120٫00
Job Meta
Employment Type
Full Time
Valid Through
01.01.1970

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *