راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

دوربین مداربسته آنالوگ در مقایسه با دوربین های دیجیتالی کم هزینه بوده و البته امکانات بسیار کمی دارند. بنابراین لازم است که با توجه به اهداف خود آن ها را خریداری کنید. دوربین مداربسته آنالوگ برگرفته شده از صنعت تلویزیون است و اکثر اوقات با دوربین مداربسته IP مقایسه می شود.

تکنولوژی دوربین مداربسته آنالوگ قدیمی بوده و به همین خاطر کیفیت تصویر آن ها پایین خواهد بود. هزینه پایین نصب و نگهداری مهم ترین مزایای این دوربین ها به شمار می رود. وضوح تصویر این نوع دوربین ها، 720 و 1080 پیکسل است. دستگاه ضبط این نوع تکنولوژی، DVR خواهد بود.

در خصوص اطلاعات جامع تر قیمت دوربین مداربسته و همچنین نکات قابل توجه مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

 مقایسه دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته IP

در دوربین مداربسته IP، داده ها از طریق اینترنت، ارسال و دریافت می شود و ویژگی های این نوع دوربین ها بسیار بالا است و شما می توانید تصاویر را با رزولوشن بالایی دریافت کرده و آن ها را تجزیه و تحلیل کنید.برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید مقاله راهنمای خرید دوربین مداربسته IP را مطالعه فرمایید.

در دوربین مداربسته آنالوگ (HD- Analog CCTV) ، از طریق کابل کواکسیال می توانید تصاویر و ویدئوها را دریافت کنید. عوامل مختلفی در کیفیت تصاویر دخالت دارند و اغلب اوقات به دستگاه DVR متصل می شوند. این قضیه موجب می شود که کیفیت تصاویر بیشتر شده و البته این موارد در کاهش هزینه های شما تاثیر به سزایی دارد. شما در دوربین مداربسته IP می توانید تصاویر را در دستگاه NVR ضبط کنید.

 مشاورین ایمن آریا بهترین مشاور برای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

شما می توانید قبل از خرید با مشاورین و متخصصین ایمن آریا تماس گرفته و بهترین مشاوره ها را برای خرید دوربین مداربسته آنالوگ دریافت کنید. ما به شما کمک می کنیم تا بتوانید تجارت و کسب و کار خود را متحول کنید.

مزایای و معایب دوربین مداربسته آنالوگ

مزایا

  1. تنوع مدل و برندهای متنوع دوربین مداربسته آنالوگ

امروزه شرکت ها و برندهای مختلف و متفاوتی، این نوع دوربین را طراحی و تولید می کنند. این نوع دوربین ها به قدری با کیفیت هستند که شما می توانید جزئیات تصاویر را به خوبی تشخیص دهید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

  1. هزینه های کابل کشی مجدد

شما با دوربین مداربسته آنالوگ نیازی به کابل کشی نخواهید داشت. شما می توانید از کابل های دوربین های HD استفاده کرده و هزینه های کابل کشی خود را به صفر برسانید.

  1. نگهداری سهل و آسان

شما می توانید این نوع دوربین ها خیلی راحت و با کمترین هزینه نگهداری کنید. نگهداری این نوع دوربین ها، هزینه چندانی نخواهد داشت.

معایب

  1. کمبود امکانات تجزیه و تحلیل

این نوع دوربین ها به قابلیت تجزیه و تحلیل مجهز نیستند و شما ناچارید که تصاویر بدست آمده را با امکانات دیگری تجزیه و تحلیل کنید. در مقابل این نوع دوربین ها، دوربین های مداربسته IP قرار دارند و شما می توانید تصاویر را به راحتی تجزیه و تحلیل کنید. شما با این نوع دوربین ها می توانید وضوح 720 و 1080 پیکسل را دریافت کنید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

  1. هزینه های بالا نصب

در صورتی که کابل نداشته باشید ناچارید که کابل اضافی خریداری کنید و همچنین لازم است که نصب این نوع دوربین ها را به یک نصاب ماهر بسپارید تا کار را درست و حرفه ای انجام دهد. از آن جایی که دوربین های جدیدی به بازار عرضه شده اند، لازم است که با نصابی تماس بگیرید که از این تکنولوژی آگاه باشد و شما بتوانید کیفیت تصاویر این نوع دوربین ها را در حد عالی دریافت کنید.

قیمت دوربین مداربسته آنالوگ

قیمت این نوع دوربین ها نسبت به سایر دوربین ها، پایین بوده و شما می توانید با هزینه اندکی آن را خریداری کنید. شما می توانید با نور طبیعی، تصاویر با کیفیتی را با این نوع دوربین ها دریافت کنید. در غیر این صورت لازم است که نورپردازی کافی را ایجاد نمایید تا تصاویر با کیفیتی را دریافت کنید.

                                                                    برای دریافت بهترین دوربین های آنالوگ با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با شرکت چشمان بیدار آریا در تماس باشید.

کیفیت تصویر دوربین مداربسته آنالوگ

رزولوشن تصویر این نوع دوربین ها نسبت به سایر دوربین ها بسیار پایین است و وضوح تصویر در 800 TVL ، 976×582 پیکسل است. در حالی که کیفیت تصویر در دوربین های مداربسته HD و IP، 720، 1 و 2 مگاپیکسل است. شما با روش دیگری نمی توانید کیفیت تصویر دو دوربین را نسبت به هم مقایسه کنید.

انتخاب شرکت و نصاب ماهر و حرفه ای دوربین مداربسته آنالوگ

امروزه شرکت ها و افراد مختلفی، این نوع دوربین را به فروش می رسانند. به همین دلیل لازم است که قبل از خرید این نوع دوربین ها، در مورد آن ها به دقت تحقیق و بررسی کنید و بعد از مشخص شدن نتیجه لازم، محصول را خریداری کنید.

مقالات مرتبط

دوربین مداربسته آنالوگ

 

%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84%D9%88%DA%AF25

نحوه بیسیم کردن دوربین مداربسته آنالوگ

 

%D8%A8%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D9%85 %D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%84%D9%88%DA%AF2

انتخاب شرکت و نصاب ماهر و حرفه ای دوربین مداربسته آنالوگ

امروزه شرکت ها و افراد مختلفی، این نوع دوربین را به فروش می رسانند. به همین دلیل لازم است که قبل از خرید این نوع دوربین ها، در مورد آن ها به دقت تحقیق و بررسی کنید و بعد از مشخص شدن نتیجه لازم، محصول را خریداری کنید.

نصب دوربین

لازم است که محدودیت های دوربین را به خوبی بشناسید و فاصله کانونی این نوع دوربین ها بسیار متفاوت است و شما لازم است که متناسب با اهداف و کاربری های خود، دوربین مورد نظر خود را خریداری کنید. این نوع دوربین ها برای کاربری های داخلی و خارجی مناسب هستند. بهتر است که جلوی این نوع دوربین ها چیزی نباشد تا شما بتوانید به بهترین شکل ممکن، تصاویر را دریافت کنید.

شما با این نوع دوربین ها به سختی می توانید پلاک ماشین ها را تشخیص دهید ولی از آن جایی که مقرون به صرفه و ارزان هستند بنابراین شما می توانید به راحتی آن ها را خریداری کرده و استفاده کنید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

مزایا توضیح معایب توضیح
تنوع تنوع مدل های مختلف عدم تجزیه  و تحلیل عدم امکان تجزیه و تحلیل تصاویر
هزینه پایین نصب عدم هزینه نصب با وجود کابل های دوربین های قبلی شما سیستم قدیمی شرکت و نصاب آشنا به سیستم
نگهداری نگهداری سهل و آسان
عنوان مقاله: راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

 

نتیجه گیری در مورد راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ

این مقاله آموزشی در مورد راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگو کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ / مزایای و معایب دوربین مداربسته آنالوگ

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.