راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی

راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی

دوربین مداربسته لامپی یکی از ابزارهایی است که شما می توانید به صورت نامحسوس، محل خود را نظارت و کنترل کنید. خرید دوربین مداربسته لامپی لازم است که به دقت هر چه تمام تر انجام شود.

شما با دوربین مداربسته لامپی می توانید محل خود را به صورت نامحسوس کنترل کنید. با این دوربین می توانید تا فاصله ۹ متر و زاویه ۱۴۰ درجه را پوشش می دهد. رزولوشن بالایی دارند و شما می توانید حرکات سوژه را در شب هم تشخیص دهید. برای کنترل نوزادان و سالمندان بهترین ابزار است.

راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی
راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی

نکات مهم برای خرید دوربین مداربسته لامپی

قابلیت اتصال به وای فای دوربین مداربسته لامپی

دوربین مداربسته لامپی با اتصال به وای فای متصل شده و شما می توانید میزان روشنایی لامپ را تنظیم کنید. شما می توانید حرکت سوژه ها را در داخل و خارج محل به خوبی و به دقت کنترل کنید. برخی از دوربین مداربسته لامپی (CCTV Bulb Camera) رومیزی بوده و شما می توانید به غیر از میز روی چمن یا هر سطح مسطحی قرار دهید.

 شما می توانید با گوشی هوشمند، لپ تاپ، تبلت، حرکات سوژه ها را کنترل کنید. اتصال به اینترنت یکی از بهترین مزایایی است که شما می توانید به واسطه آن، از راه دور، داده ها را کنترل کنید. با این قابلیت می توانید دوربین را به هر محل دلخواهی منتقل کرده و سوژه های مورد نظر خود را کنترل و نظارت کنید.

قابلیت کنترل دوربین مداربسته لامپی با گوشی های هوشمند

شما می توانید این نوع دوربین ها را با گوشی هوشمند را به راحتی کنترل کنید. این نوع دوربین ها کوچک و ساده بوده و شما می توانید سوژه ها را تاریکی شب به دقت کنترل و نظارت کنید. همچنین به لامپ های IR مجهز هستند که به محض شروع تاریکی به صورت اتوماتیک روشن خواهند شد.

آز آن جایی که به گوشی و سایر وسایل دیجیتالی شما متصل می شوند، بنابراین شما می توانید تصویر و صدای سوژه ها را دریافت کرده و آن ها را کنترل کنید. این چنین دوربینی برای مهد کودک ها، مراکز نگهداری از سالمندان، زندان ها، مراکز امنیتی اطلاعاتی و سایر موارد امنیتی استفاده شود و مشخص است که همه صنایع و مشاغل می توانند متناسب با اهداف و کاربری های خود از این نوع دوربین استفاده کنند.

امنیت کامل با دوربین مداربسته لامپی

شما با این دوربین، امنیت کاملی را تجربه خواهید کرد. این نوع دوربین ها، هر نوع حرکت مشکوکی را شناسایی می کنند. شما با این دوربین می توانید تصویر و صدا را همزمان ضبط کنید و مانند لامپ معمولی، محیط را روشن کرده و حرکات مشکوک را با آژیر و نورهای خاصی به شما اطلاع می دهد. حتی با این نوع دوربین ها می توانید از ورود افراد غیر مجاز به ملک خود جلوگیری کنید. برخی از دوربین مداربسته لامپی براساس قابلیت الکسا کار می کنند.

راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی
راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی

 شعاع عملکردی دوربین مداربسته لامپی

از آن جایی که رزولوشن این نوع دوربین ها بالا است شما می توانید سوژه ها را از فاصله ۹ متری تشخیص دهید. قابلیت تشخیص حرکات سوژه ها در شب مزیت دیگری است که شما می توانید تجربه کنید. همچنین این نوع دوربین می تواند تا ۱۴۰ درجه چرخش هم داشته باشد. البته دوربین هرگز با تشخیص حرکت مشکوک روشن نخواهد شد.

استفاده دوربین مداربسته لامپی به عنوان لامپ

از آن جایی که به صورت لامپ ساخته شده اند شما می توانید آن را در محل دلخواه خود نصب کنید، برای کنترل و نظارت بر باغ، گلخانه بهترین نوع دوربینی است که می توانید از آن استفاده کنید.

میزان دقیق فریم بر ثانیه دوربین مداربسته لامپی

این نوع دوربین ها می توانند تا ۲۵ فریم بر ثانیه را پوشش دهند، شما در شب می توانید تا مسافت ۱۰ متر را به خوبی کنترل و نظارت کنید. می توانید داده ها را روی کارت حافظه هم ذخیره و نگهداری کنید.

امکان کنترل و نظارت بر محل در زمان سفر با دوربین مداربسته لامپی

شما با این دوربین می توانید در زمان سفر هم محل خود را با دقت هر چه تمام، کنترل و نظارت کنید. برای کنترل نوزاد یا حیوان خانگی بهترین نوع دوربینی است که می توانید آن را خریداری کنید. میزان ذخیره هارد دیسک دستگاه متناسب با مدلی که خریداری می کنید متغیر خواهد بود و می توانیم ادعا کنیم که تمامی ویدئوها و تصاویر شما در هارد دیسک های بالا همیشه ذخیره خواهد شد.

راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی
راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی

 نصب آسان دوربین مداربسته لامپی

از آن جایی که به راحتی به عنوان لامپ باز و بسته می شوند شما می توانید از آن در هر محلی استفاده کنید و اصلا محدودیت زمانی و مکانی برای استفاده از این دوربین نخواهید داشت.به عنوان مثال شما میتوانید برای نصب دوربین مداربسته پرستار مخصوص کودک و یا سالمند خود از این دوربین به راحتی استفاده کنید.

امکان هشدار به سارق با دوربین مداربسته لامپی

شما با این نوع دوربین می توانید صدای خود را ضبط کرده و به سارق منزل قبل از ورود، هشدار داده و از وقوع جرم جلوگیری کنید.

مزایای استفاده از دوربین مداربسته لامپی

 • رزولوشن بالا ۱۰۸۰ P
 • گردش ۳۶۰ درجه برای نطارت و کنترل سوژه
 • مناسب برای کنترل و نظارت کودک
 • ویژگی تشخیص حرکت
 • قابلیت زوم و سنسورهای نوری
 • روشنایی عالی
 • عملکرد عالی
 • تشخیص حرکت
 • استفاده به عنوان لامپ معمولی
 • ضد آب
 • قابلیت کار به مدت ۲۴ ساعت
 • قابلیت دید در شب
 • قابلیت ارسال پیامک و ایمیل و هر نوع هشدار اجباری
 • قابلیت تشخیص و ضبط تصویر به همراه با صوت
 • امکان تنظیم حساسیت دوربین تا پنج سطح
 • قابلیت کارت حافظه با مقایر مختلف ذخیره سازی
 • دید در شب
راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی
راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی

راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی

نکات توضیح
اتصال به وای فای امکان اتصال به اینترنت و کنترل آسان
اتصال به خروجی های هوشمند و دیجیتالی امکان دریافت داده ها در گوشی، لپ تاپ، تبلت
امنیت کامل شناسایی حرکات مشکوک
شعاع عملکردی حداکثر فاصله ۹ متری و شعاع ۱۴۰ درجه
استفاده به عنوان لامپ کنترل نامحسوس
فریم بر ثانیه ۲۵ فریم بر ثانیه
کنترل در زمان سفر کنترل آسان محل مورد نظر در زمان سفر
نصب آسان نصب آسان به سرپیچ
هشدار به سارق هشدار به سارق و جلوگیری از وقوع جرم
عنوان مقاله: راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی

نتیجه گیری در مورد راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی

این مقاله آموزشی در مورد تست فنی دوربین مداربسته در زمان خریدو کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

  راهنمای خرید دوربین مداربسته لامپی/ نکات مهم برای خرید دوربین مداربسته لامپی/

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.