راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب

خرید دوربین مداربسته چشمی درب را می توانید با این راهنما راحت تر انجام دهید. دوربین مداربسته چشمی درب یکی از موارد امنیتی تامین کننده منزل است. این چنین دوربینی به اینترنت متصل شده و به گوشی موبایل یا آدرس ایمیل شما، هشدارهای لازم را ارسال می کند و شما می توانید حتی زمانی که در محل حضور ندارید، کنترل های لازم را انجام دهید.دوربین مداربسته چشمی درب یکی از مهم ترین امکانات تامین امنیت منزل و محل کار شما است و این نوع دوربین ها می توانند به اینترنت متصل شده و به گوشی کاربر هشدارهایی را ارسال کنند. شعاع دید در این نوع دوربین ها بسیار مهم است و حفظ حریم خصوصی مشتریان یکی از مواردی است که در شرکت های تولیدی، این جنبه و سایر جنبه ها را آزمایش می کنند.درکل برای خرید هرنوع دوربینی کمک گرفتن از متخصصین این حوزه مارا یاری میکند و یا با استفاده از مقاله آموزشی موجود در سایت با موضوع خرید دوربین مداربسته میتوان خریدی مطمئن تر را تجربه کرد.

درباره چشمان بیدار آریا

 امکانات و قابلیت های دوربین مداربسته چشمی درب

این نوع دوربین ها راحت بوده و شما می توانید آن ها را به راحتی تنظیم کنید. البته در هر شرایطی بهتر است که نصابان فروشگاه ایمن آریا این کار را برای شما انجام دهند تا امنیت شما بیشتر تضمین شود ولی اگر شما خود دوربین مداربسته چشمی درب را نصب کنید، ممکن است برخی موارد امنیتی را رعایت نکنید.

دوربین مداربسته چشمی درب امروزی نسبت به گذشته سریع تر شده اند و عملکرد آن ها با اتصال به اینترنت سریع تر شده است. امروزه بسیاری از شرکت های ساخت دوربین، این چنین دوربین هایی را طراحی و تولید می کنند. با فشردن زنگ در، به گوشی شما پیامکی ارسال می شود و شما می توانید چهره شخص را تشخیص دهید. اگر دوربین (Video doorbell) شما می تواند از چهره اشخاص، ویدئوهایی را تهیه کنید، لازم نیست که محل دوربین مداربسته چشمی درب را مخفی کنید.

از آن جا که برای باز کردن در، از برق شهری با ولتاژ پایین استفاده شده بنابراین می توان گفت که جریان برق ثابت شهری به دوربین شما متصل شده است. امروزه دوربین مداربسته چشمی درب نسبت به گذشته بی نقص تر بوده و راحتی و امنیت بسیار بیشتری را برای ساکنان محل فراهم می کنند. امروزه اکثر دوربین مداربسته چشمی درب، تصویر بسیار با کیفیتی را ارائه می دهند. حتی در برخی از دوربین مداربسته چشمی درب قابلیت ذخیره سازی در فضای ابری و فوکوس کردن لحاظ شده و در برخی موارد لازم است که برای فضای ذخیره فایل های خود، ماهانه هزینه هایی را پرداخت کنید.

 براساس این صحبت ها متوجه می شویم که دوربین مداربسته چشمی درب نه تنها امنیت لازم را برای شما فراهم می کنند بلکه شما با این نوع دوربین ها می توانید تمامی ترددها و ترافیک افراد و ماشین ها را کنترل کرده و به راحتی به آن ها نظارت کنید. امروزه اکثر نرم افزارهای دوربین مداربسته چشمی درب می توانند به واسطه اینترنت بروز رسانی شوند.

آزمایش عملکرد دوربین مداربسته چشمی درب

نصاب های فروشگاه ایمن آریا، هنگام نصب، کلیه عملکردهای این نوع دوربین ها را آزمایش کرده و محصول را سالم به شما تحویل می دهند. سرعت ارسال هشدار، شناسایی حرکات، کیفیت بالای تصویر، مدت زمان شناسایی حرکت و ارسال پیام به گوشی نیز آزمایش می شود.

 میزان ولتاژ دوربین های ویدئویی برای ضبط تصاویر بسیار مهم بوده تا شما در را به سرعت برای مخاطب خود باز کنید. شرکت های سازنده کیفیت تصویر دوربین هایی با نور کم یا ضعیف را در اتاقکی آزمایش می کنند. البته نورپردازی های مختلف و شعاع دید، قابلیت بی سیم و زنگ در نیز آزمایش می شود تا در نهایت شما محصولی با کیفیت بالایی را خریداری کنید.

 شرکت های مختلف قابلیت های دوربین مداربسته چشمی درب را از هر لحاظ آزمایش می کنند. تشخیص چهره، تشخیص فرد، قابلیت الکسا، صدای دو طرفه، دستیار گوگل، Siri اپل، هشدارهای گوشی هوشمند و کنترل فضای محلی کنترل و نظارت می شود تا در نهایت دوربین مداربسته چشمی درب هوشمندی به مشتری تحویل داده شود.

آزمایش حریم خصوصی دوربین های بی سیم بسیار اهمیت دارد و همه گونه امکانات و قابلیت های دوربین بررسی می شود تا حریم خصوصی افراد و مشتریان حفظ شود. رمزگذاری دوربین  شبکه ، احتمال هک دوربین و گوشی هوشمند نیز در این آزمایشات بررسی شده تا ایمنی فضای حریم خصوصی افراد از هر جهت مصون باقی بماند.

راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب

راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب

انواع

دوربین مداربسته چشمی درب به دو نوع بی سیم و ویدئویی تقسیم بندی می شوند.

دوربین مداربسته چشمی درب بی سیم

این نوع دوربین ها به شبکه اینترنت متصل شده و هشدارهایی را به گوشی هوشمند کاربر ارسال می کنند. برخی با برق شهری و برخی دیگر با باتری کار می کنند که این امکان باعث می شود که به صورت بی سیم نیز موثر باشند. در برخی دوربین ها شما می توانید فایل های خود را روی کارت حافظه ذخیره کنید و برخی دیگر حتی فاقد این عملکرد بوده و شما لازم است که فایل ها را در فضای ابری ذخیره کرده و ماهانه هزینه ای را پرداخت کنید.

مزایا

  • امکان نصب در هر محلی از منزل یا محل کار
  • مقاوم نسبت به عوامل محیطی و جوی
  • اتصال به اینترنت
  • ارسال هشدار به گوشی و آدرس ایمیل

معایب

پرداخت هزینه ماهانه بابت ذخیره سازی در فضای ابری

راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب

راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب

دوربین مداربسته ویدئویی

این دوربین ها به مانند زنگ در ساخته می شوند و برخی با برق  و برخی دیگر با باتری کار می کنند.

مزایا

قابلیت اتصال و عملکرد با برق شهری و امکان باز کردن در حتی بدون حضور شما در منزل

معایب

  • عدم عملکرد همزمان با زنگ در
  • پرداخت هزینه ماهانه برای ذخیره سازی فایل ها
راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب

راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب

راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب

امکانات توضیح آزمایشات توضیح
تشخیص چهره تشخیص چهره افراد از زوایای مختلف کیفیت تصویر کیفیت بالا/ پایین
فوکوس فوکوس بر محل خاص حریم خصوصی امکان هک دوربین و گوشی کاربر
شعاع دید شعاع دید گسترده یا محدود قابلیت الکسا استفاده به عنوان امکانات خانه هوشمند
ارسال هشدار هشدارهای پیامک یا ایمیل سرعت ارسال هشدار سینک با گوشی کاربر
اتصال به اینترنت امکان اتصال به اینترنت تشخیص حرکت تشخیص سرعت حرکات از زوایای مختلف

نتیجه گیری در مورد راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب

این مقاله آموزشی در مورد راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی دربو کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

  راهنمای خرید دوربین مداربسته چشمی درب/ امکانات و قابلیت های دوربین مداربسته چشمی درب/ آزمایش عملکرد دوربین مداربسته چشمی درب

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین چشمی درب به هزینه بسیار پایین می باشد.

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.