راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه

با دوربین مداربسته 360 درجه می توان با زوایای 180 و 360 درجه تمامی زوایای یک محیط را زیر نظر داشت. نسل جدید دوربین است که شما را از خرید سایر انواع دوربین بی نیاز می کند.

دوربین مداربسته 360 درجه نسل جدید دوربین بوده و شما با آن ها می توانید 360 درجه افقی و 90 درجه عمودی را به راحتی کنترل و نظارت کنید. ضد آب و خرابکاری و البته وضوح بالایی دارند و می توانید در شب تا 57 متر را به خوبی کنترل کنید.

قدرت دوربین مداربسته 360 درجه

با دوربین مداربسته 360 درجه (Fish eye CCTV) می توانید تمامی نقاط کور را به راحتی کنترل و نظارت کنید. با این نوع دوربین لازم نیست که دوربین مداربسته اضافه دیگری را خریداری کنید.

به این نوع از دوربین ها دوربین های چشم ماهی نیز میگویند که برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید مقاله مربوطه در سایت را مطالعه کنید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه
راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه

موارد کاربرد دوربین مداربسته 360 درجه

 ویژگی های اجباری دوربین مداربسته 360 درجه

راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه
راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه

 نکات مهم در خرید دوربین مداربسته 360 درجه

دید پانورامایی خرید دوربین مداربسته 360 درجه

شما با دوربین مداربسته 360 درجه می توانید تا 360 درجه را به خوبی کنترل کنید. برای کنترل فضای باز جزء بهترین دوربین ها بوده و شما می توانید حتی تا 180 تا 270 درجه را به صورت گسترده نظارت کنید. می توانید با نصب این دوربین ها به درب یا سقف، فضای خیلی زیادی را کنترل و نظارت کنید. این نوع دوربین ها، نسل جدید بوده و شما می توانید فضای زیادی را به راحتی کنترل کنید. برای کنترل فضای باز بهترین نوع دوربین هایی هستند که می توانید آن را از فروشگاه ایمن آریا خریداری کنید.

نحوه کار خرید دوربین مداربسته 360 درجه

این نوع دوربین ها نسبت به دوربین های بولت و IP به نحو متفاوتی عمل می کنند. شما با این نوع دوربین ها می توانید به سرعت محل مورد نظر کنترل و نظارت کنید. می توان از این دوربین در بخش های مختلف خانه، اماکن خصوصی و عمومی، استفاده کرد.

 مزایای دوربین مداربسته 360 درجه

  1. پوشش 360 درجه محیط

شما با این دوربین ها می توانید تمامی زوایای محیط خود را به راحتی پوشش دهید. می توانید تمامی زوایای کور یک محیط پوشش داده و به راحتی همه جا را ببینید.

  1. مقرون به صرفه

شما با این نوع دوربین می توانید همه زوایای محیط خود را پوشش داده و به راحتی کنترل و نظارت کنید. با این نوع دوربین ها دیگر لازم نیست که سایر انواع دوربین ها را خریداری کنید. از آن جایی که برای نصب این دوربین ها به کابل و سیم کشی نیاز ندارید در زمینه لوازم جانبی نصب دوربین هم صرفه جویی خواهید کرد.

  1. دید گسترده و بدون تحریف

شما با این نوع دوربین ها می توانید همه زوایای محل خود به راحتی نظارت و کنترل کنید. قابلیت دید در شب به شما کمک می کند تا بتوانید امنیت را در محل مورد نظر خود برقرار کنید.

نکات نصب دوربین 360 درجه

ویژگی های اصلی دوربین مداربسته 360 درجه

راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه
راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه

راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه

ویژگی ها مزایا نکات
ضد آب چرخش 360 درجه دید 360 درجه افقی و 90 درجه عمودی
مقاوم نسبت به دستکاری و خرابکاری مقرون به صرفه وضوح تصویر تا 5 مگاپیکسل
نسل جدید دید گسترده و بدون تحریف زوم تا 4 برابر
کیفیت تصویر بالا تشخیص هوشمندانه حرکت
عدم نیاز به کابل و سیم کشی نصب آسان
  کلاس حفاظتی IP66
  دید در شب تا مسافت 57 متر
عنوان مقاله: راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه

نتیجه گیری در مورد راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه

این مقاله آموزشی در مورد راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجهو کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

  راهنمای خرید دوربین مداربسته 360 درجه/ مزایای دوربین مداربسته 360 درجه

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.