راهنمای خرید دوربین مداربسته

راهنمای خرید دوربین مداربسته

با توجه به اینکه دوربین های مداربسته روز به روز در حال افزایش هستند و نیاز به نصب دوربین مدار بسته رو به افزایش است یکی از الزاماتی که حتما می بایست در خرید دوربین مداربسته در نظر گرفته شود راهنمای خرید دوربین مداربسته می باشد مردم برای افزایش سطح امنیت خانه محل کار مغازه فروشگاه ها ادارات و سازمانهای دولتی بانک ها و مدارس تاکتیک‌ها ویلا ها پارک ها و اماکن عمومی همگی روی برای نصب دوربین مدار بسته و در این مقاله هدف راهنمایی جهت خرید دوربین مداربسته می باشد که با نام راهنمای خرید دوربین مدار بسته معرفی خواهد شد.

راهنمای خرید دوربین مداربسته
راهنمای خرید دوربین مداربسته

۱. نیازسنجی جهت خرید دوربین مداربسته ارزان و مناسب

لینک انواع دوربین مداربسته در بازار موجود می باشد اولین مرحله از راهنمای خرید دوربین مداربسته تشخیص این است که چه نوع دوربین مداربسته نیاز داریم، آیا هدف تشخیص چهره می باشد؟ آیا هدف کنترل رفت و آمد می باشد؟ آیا هدف تشخیص پلاک می باشد؟ و انواع اهداف مختلف دیگر و اینکه دوربین به چه صورتی قرار است نصب شود قرار است دوربین مداربسته باسیم شود یا دوربین مداربسته بیسیم یا قرار است این دوربین مداربسته در محیط داخل نصب شود یا در محیط بیرون، بنابراین اولین فاکتور نیاز سنجی جهت خرید دوربین مداربسته میباشد که لازم است حتما توسط خریدار انجام شود. بودجه دوربین مداربسته و اینکه چه میزان قرار است برای سیستم دوربین مداربسته هزینه شود تماما در این مرحله انجام میشود.

                                     مناسب ترین و با کیفیت ترین دوربین ها را از شرکت چشمان بیدار آریا با برند infinity بخواهید.

۲. انتخاب نوع دوربین مداربسته

یکی از فاکتور مهم در خرید دوربین مداربسته نوع دوربین مداربسته و باید با توجه به شرایط محیط نصب دوربین مداربسته و محل نصب دوربین مداربسته بهترین و مرقون به صرفه ترین دوربین مداربسته را انتخاب نمود .

با توجه به مقاله انواع دوربین مداربسته همانطور که آشنا شده دوربین مداربسته دارای انواع گوناگون میباشد یکی از راهنمایی های خرید دوربین مداربسته توجه به نوع دوربین مدار بسته میباشد دوربین مدار بسته متناسب با نیاز شما تنها باعث ایجاد هزینه برای شما می‌شود و هیچ منفعتی برای خریدار دوربین مداربسته ندارد:

دوربین مداربسته سیمی:

دوربین های مداربسته در بازار ایران دوربین های مدار بسته است که لازم است به آنها سیم وصل شود معمولا دو سیم برای این کار در نظر گرفته می‌شود یک سیم برای تامین برق دوربین مدار بسته که ولتاژ ۱۲ ولت است و دیگری سیم تصویر یا کابلRG59 می باشد. اکثر دوربین های مدار بسته با استفاده از کابل های ترکیبی به دستگاه دی وی آر متصل می شود.

دوربین مداربسته بیسیم:

بعضی از دوربین های مداربسته هستند که نیازی به سیم کشی ندارند و با استفاده از وای فای یا وایرلس تصاویر خود را برای دوربین مداربسته مرکزی یا دستگاه ان وی آر ارسال می کند. در مقاله آموزشی راهنمای خرید دوربین مداربسته بیسیم تمامی مشخصات این به دوربین مداربسته بیان شده است.

راهنمای خرید دوربین مداربسته
راهنمای خرید دوربین مداربسته

۳. نوع و کیفیت تصویر دوربین مداربسته

های مدار بسته با استفاده از برد هایی که در داخل آنها تعبیه شده است تصاویر محیط را برای دستگاه دی وی آر ارسال می‌کنند دوربین های قدیمی آنالوگ دوربین های جدید hd که بنام AHD شناخته می شود و همچنین دوربین مداربسته آی پی از انواع مختلف دوربین مداربسته می باشد که هر کدام کیفیت خاص خود را دارد توصیه می شود که مقاله آموزشی مربوطه برای هرکدام را که در این سایت جمع آوری شده حتما مطالعه نمایید.

۴. تشخیص میزان نور محیط جهت خرید دوربین مدار بسته مناسب

یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب دوربین مداربسته مشخص کردن و شناسایی میزان سطح نوری که قرار است دوربین مدار بسته در آن نصب شود شناسایی شود مقیاس اندازه گیری نور در محیط واحد لوکس می باشد عدد لوکس پایین تر باشد دوربین مدار بسته به نور کمتری برای ضبط تصاویر با کیفیت و وضوح بیشتر احتیاج دیدن دوربین های استارلایت این قضیه طراحی شده‌اند که در تاریکی مطلق نیز امکان تصاویر با کیفیت را فراهم می آورند.

۵. رزولوشن دوربین مداربسته

فاکتورهای مهم در کیفیت دوربین مداربسته به رزولوشن دوربین مداربسته می باشد هرچه این رزولوشن بالاتر باشد به معنای آن است که شما تصاویر با کیفیت را در اختیار دارید در دوربین های آنالوگ این واحد براساس لاین یا TVL بود تکنولوژی های جدید بر اساس واحد پیکسل می باشد هرچه MP بالاتر باشد نشان از این دارد که تصاویر تهیه شده توسط دوربین مدار بسته و بطبع ضبط شده بر روی دستگاه دی وی آر برای کیفیت بالاتر می باشد.

راهنمای خرید دوربین مداربسته
راهنمای خرید دوربین مداربسته

۶. انتخاب نمایشگر برای دوربین مداربسته

همانطور که در مقاله آموزشی اتصال دوربین مداربسته به تلویزیون نیز بیان شد انتخاب تلویزیون یا مانیتور یکی از فاکتورهای مهم می‌باشد که باید متناسب با رزولوشن دوربین مداربسته و دستگاه دی وی آر و پورت های خروجی آن بهترین نمایشگر برای این قضیه انتخاب شود.

۷. خدمات پس از فروش و گارانتی

با توجه به اینکه دوربین های مداربسته تجهیزات الکترونیکی می باشد و لازم است که برای خدمات پس از فروش باشند لذا توصیه می‌شود یک شرکت معتبر در زمینه فروش دوربین مداربسته انتخاب نمایید تا دچار خریدهای دوربین های بی کیفیت و با گارانتی کوتاه مدت یا بدون گارانتی نشوید اصولاً دوربینهای بازار ایران دارای گارانتی معتبر نمی باشد ولی فروشگاه دوربین مداربسته آریا با دارا بودن تعمیرگاه دوربین مداربسته عالیات این امکان را فراهم دارد که بتواند تمامی خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات خود را به بالاترین کیفیت و ضمانت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

۸. انتخاب موقعیت مناسب برای دوربین

انتخاب محل نصب دوربین مدار بسته یکی از مواردی است که در مقاله آموزشی مربوطه به صورت کامل در مورد این قضیه توضیح داده شده است تصمیم گیری برای انتخاب منطقه مناسب برای نصب دوربین مداربسته با توجه به شرایط محل نصب دوربین مداربسته شرایط ساختمان و نیازهای امنیتی که کارفرما برای آن تعیین می‌کند بسیار وابسته به نصاب دوربین مدار بسته می باشد معمولا دوربین مداربسته را در مبادی ورودی و همچنین مکان های پر رفت و آمد قرار می دهد سایت دوربین مداربسته آریا مقاله های بسیار زیادی در خصوص الزامات نصب دوربین مداربسته بیان شده است که شما می توانید متناسب با نیاز خود مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه و بررسی نمایید.

راهنمای خرید دوربین مداربسته
راهنمای خرید دوربین مداربسته

۹.مشاوره و نصاب دوربین مداربسته

اکثرا فکر میکنند که نصب دوربین مداربسته کاری بسیار راحت و بدون نیاز به دانش فنی می باشد در صورتی که بسیار در اشتباه هستند باید به این نکته توجه کرد که نصب دوربین مداربسته یک فعالیت بسیار تخصصی و دارای دانش و تجربه کافی در این حوزه می باشد.

تکنولوژی های دوربین مدار بسته روزانه در حال تغییر می باشند توصیه می شود جهت نصب دوربین مداربسته و یا قبل از اقدام به تصمیم نهایی برای خرید دوربین مدار بسته با کارشناسان متخصص مشورت نمایید فروشگاه دوربین مدار بسته آریا علاوه بر مواردی که در فوق ارائه شده است این امکان را دارد که به صورت حضوری در محل شما حضور یافته و تمام نکات لازم را برای نصب دوربین مداربسته شما به شما مشاوره رایگان بدهد.

خرید دوربین مداربسته
راهنمای خرید دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته

در صورت نیاز به خرید دوربین مداربسته ، فروشگاه آریا با تولید انواع دوربین مداربسته با برند INFINITY با ضمانت دوساله و کیفیتی بی نظیر آماده همکاری با شما دوستان میباشد، شروع قیمت دوربین مداربسته از حدود ۲۵۰ هزار  تومان است که با توجه به نوع برند و کیفیت دوربین متغییر خواهد بود.

                                         بهترین قیمت دوربین مداربسته در تهران را از شرکت چشمان بیدار آریا بخواهید.

سایر مقالات آموزشی پیرامون خرید دوربین مداربسته

تست فنی دوربین مداربسته در زمان خرید

دوربین مداربسته برای door4

اشتباهات رایج در خرید دوربین مداربسته

دوربین مداربسته برای 23f

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.