loading cctv

راهنمای خرید و نصب دوربین مداربسته پرستار کودک و سالمند

Rate this post

راهنمای خرید و نصب دوربین مداربسته پرستار کودک و سالمند

نصب دوربین مداربسته پرستار
نصب دوربین مداربسته پرستار

برای والدین نوزادان، چیزهای کوچک می توانند مهمتر از دانستن اینکه در آن زمان کودک شما به شما نیاز دارد. جای تعجب نیست که مانیتور بچه معمولا به نظر می رسد لیستی “باید برای خرید” برای خانواده های مادران باردار بسیار بالا باشد. اما عجله به خرید گران ترین خرید نیست، فرض بر این است که بهترین – این خرید است که در آن شما نیاز به فکر کردن در مورد ویژگی های که شما در واقع نیاز دارند، و چه کسی شما نیست بنابراین شما باید برای نصب دوربین مداربسته پرستار کودک و یا برای مراقبت از سالمندان از دوربین های مداربسته مخصوص استفاده نماید که نیاز شما در این حوزه را تامین نماید برای اینکه شما خرید خوبی داشته باشید با نصب به این قضیه دانش و تجربه کافی در این حوزه را داشته باشید.

تمام مانیتورهای کودک باید دارای کیفیت صدای واضح، حداقل (یا نه) تداخل و محدوده خوب و قدرت سیگنال (که اغلب تولید کنندگان اغراق آمیز است)، به خصوص اگر شما یک خانه بزرگ و باغ. اگر می خواهید فرزندتان را ببیند و همچنین آنها را بشنود، به یک مانیتور تصویری و دوربین مداربسته پرستار نیاز خواهید داشت. یا شاید شما از  سنسور حرکتی اطمینان حاصل کنید که زیر تشک نشسته و اگر یک حرکت برای 20 ثانیه وجود نداشته باشد آنرا تشخیص دهد، اگر چه برای برخی افراد این اضطراب بیشتر (و شواهدی وجود ندارد که در واقع می تواند باشد جلوگیری از مرگ عزیزم)

ویژگی های دیگر که ممکن است یا ممکن نباشید شامل لالایی ها، سنسورهای دما، چراغ های شب، نشانگرهای نور، تایمر تغذیه و اینترکام است. آیا می خواهید از یک واحد والدین یا گوشی هوشمند یا رایانه لوحی خود استفاده کنید؟ اگر شما برای یک واحد والدین بروید، آیا می خواهید آن را قادر به مقاومت در برابر قطره؟ در مورد عمر باتری چه خبر؟ و آیا باتری قابل شارژ هستند؟ آیا میخواهید یک کمربند گیر داشته باشید؟ اگر از تلفن یا رایانه لوحی خود استفاده کنید، برنامه ساده برای استفاده است؟

دوربین مداربسته پرستار از نوع خاصی میباشند که برای شما اهمیت ویژه ای دارد، با ید به موضوع سرور و نرم افزار آن توجه ویژه نمود زیرا در ایران اکثر سرورها فیلتر هستند و یا سرعت پایینی دارند توصیه مشود که ا ز نرم افزار V380 استفاده نماید، که فروشگاه دوربین مداربسته قابلیت ارائه دوربین مداربسته پرستار کودک را با این نرم افزار ارائه مینماید که شما میتوانید از ما پایینترین قیمت و بالاتریم کیفیت تهیه نمایید.

نصب دوربین مداربسته پرستار
نصب دوربین مداربسته پرستار

این نوع از دوربین مداربسته توسط گوشی موبایل قابل روی بوده و با استفاده از گوشی موبایل و اینترنت میتوانید دوربین را کنترل و مشاهده نمایید و حتی میتوانید ان را به اطراف بچرخانید و تصاویر تمام منزل را داشته باشید.

لازم است که این نوع دوربین مداربسته چرخشی انتخاب شود تا شما بتوانید تمام محیط را تحت کنترل و نظارت خود داشته باشید.

نتیجه گیری

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا نصب دوربین مداربسته پرستار کودک خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X