راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه

در نصب دوربین اسپیددام تحت شبکه و نصب دوربین بولت تحت شبکه آخرین مرحله راه اندازی شبکه است. در این مقاله فروشگاه دوربین مداربسته آریا به صورت تخصصی این مرحله را برای شما مشتریان عزیز برند INFINITY آموزش میدهد.

راه اندازی شبکه
راه اندازی شبکه

نرم افزار نصب / جستجو IP

 • اجرای نرم افزار نصب و راه اندازی شبکه  / نرم افزار دستی CD و IP
 • یک شبکه را انتخاب کنید که یک دوربین وصل شده است و سپس بر روی دکمه «جستجو» کلیک کنید. (حدود ۵ ثانیه طول می کشد)
 • دوربین را برای تنظیم انتخاب کنید.
 • اطلاعات دوربین انتخاب شده در دستگاه اطلاعات نشان داده می شود.
 • نوع شبکه را انتخاب کنید.

اگر سرویس اینترنت روش پویای IP است که آدرس IP را از سرور DHCP دریافت می کند، لطفا DHCP را انتخاب کنید.

اگر آدرس IP از یک مدیر شبکه دریافت شود، لطفا STATIC را انتخاب کنید و اطلاعات دیگر را در مورد تنظیم IP وارد کنید.

اگر سرویس اینترنت بر اساس آدرس آی پی استاتیک و تعیین آن به طور مستقیم به دوربین باشد، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز خدمات اینترنت تماس بگیرید.

 • اطلاعات تنظیم ورودی IP زمانی که نوع شبکه به STATIC تنظیم شده است.

پیش فرض اطلاعات TCP / IP

– IP: 192.168.1.20

– ماسک زیر شبکه: ۲۵۵.۲۵۵.۲۵۵.۰

– دروازه: ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱

– DNS: 168.126.63.1

 • هنگامی که نوع شبکه به STATIC تنظیم می شود، پورت را تغییر دهید.
 • ورودی ID و PW دوربین برای احراز هویت.
 • مطمئن شوید که بر روی دکمه “ذخیره” کلیک کنید تا مقادیر تغییر یافته ذخیره شود.
 • برای بازنشانی یا تنظیم مجدد (به جز تنظیم شبکه) دوربین.
راه اندازی شبکه
راه اندازی شبکه

راه اندازی شبکه – شروع سریع اتصال شبکه

برای نصب دوربین مداربسته تحت شبکه و همچنین راه اندازی شبکه موارد زیر انجام میشود=

 1. دوربین IP را به پورت Ethernet کامپیوتر خود وصل کنید، از طریق کابل متقاطع عرضه شده. (مهم نیست که چه مدت برای کامپیوتر استفاده می شود)
 2. برای برقراری ارتباط با دوربین IP، دسترسی به کامپیوتر / لپ تاپ و پیکربندی کامپیوتر. یک رکورد از خواص TCP / IP کامپیوتر نگه دارید. (آدرس آی پی، ماسک زیر شبکه، دروازه، DNS و غیره)
 3. آدرس آی پی کامپیوتر میزبان را به ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱۱ تغییر دهید و ماسک زیر شبکه را به ۲۵۵.۲۵۵.۲۵۵.۰ تغییر دهید (همه نوشته های دیگر را خالی کنید)
 4. دوربین IP را به پورت Ethernet کامپیوتر خود وصل کنید، از طریق کابل متناوب ارائه شده. (مهم نیست که چه مدت برای کامپیوتر استفاده می شود)
 5. با استفاده از آداپتور برق ارائه شده، دوربین IP را روشن کنید.
 6. پس از ۱ دقیقه از قدرت، نشانگر ACTIVE و چشمک زدن یا نشانگر LINK جامد را تأیید کنید. پس از اینکه چراغ نشانگر مربوطه به درستی نمایش داده می شود، اینترنت اکسپلورر را باز کنید
 7. نوع – (IP پیش فرض دوربین IP) را در نوار آدرس خود قرار دهید.
 8. پیش فرض ID / رمز عبور برای دسترسی به دوربین IP هر دو کلمه: admin است.
 9. پیکربندی TCP / IP را در قسمت Setup تعیین کنید. برای ورود به راه اندازی همان شناسه و رمز عبور را وارد کنید. (admin: admin)
 10. در قسمت “نوع شبکه” STATIC را انتخاب کنید. شما فقط پویا را انتخاب خواهید کرد اگر دوربین IP را به طور مستقیم به مودم کابلی / DSL / Broadband خود وصل می کنید و ارائه دهنده خدمات اینترنت شما یک آدرس دینامیکی را تهیه می کند.
 11. پیکربندی تنظیمات TCP / IP دوربین IP به عنوان شما به طور معمول هر کامپیوتر های دیگر را در شبکه خود با ارائه یک آدرس IP مناسب، ماسک زیر شبکه، دروازه پیش فرض و سرور DNS انجام دهید.
 12. دوربین IP با استفاده از پنج پورت TCP – پورت وب، یک پورت ویدئو، یک پورت سرور کنترل، پورت های صوتی. یک پورت وب برای استفاده از اینترنت اکسپلورر است، یک پورت ویدئو سرور برای پشتیبانی از ویدئو جریان است، پورت کنترل کنترل برای ارسال کنترل برای دستورات و پورت های صوتی برای ارسال و دریافت اطلاعات صوتی است. اگر دوربین IP به طور مستقیم به یک مودم کابل / DSL / باند پهن متصل شود یا یک IP ثابت از ISP شما اختصاص داده شود، تنظیمات پورت پیش فرض را انجام دهید. اگر دوربین IP را در یک شبکه نصب می کنید، باید یک پورت وب را به غیر از ۸۰ تعریف کنید. پورت های دیگر، یک پورت ویدئو، یک پورت کنترل کننده، پورت های صوتی می توانند بدون تغییر باقی بمانند.
 13. اگر دوربین IP به یک شبکه که از یک روتر استفاده می کند، باید روی Port Forwarding روی روتر شخصی خود پیکربندی کنید تا تمام پورت ها را به آدرس IP اختصاص داده شده به IP Camera منتقل کنید.
 14. پس از پیکربندی پورت Forwarding در روتر خود (در صورت لزوم)، شما می توانید IP Camera خود را در شبکه محلی خود، با باز کردن اینترنت اکسپلورر و مشخص کردن آدرس IP و پورت وب که به دوربین IP اختصاص داده اید دسترسی پیدا کنید.
 15. دسترسی به دوربین IP خود را از طریق اینترنت:

اگر از یک آدرس آی پی استاتیک اختصاص داده شده توسط ISP خود استفاده می کنید

 • ۱) باز کردن اینترنت اکسپلورر.
 • ۲) IP IP Camera را تایپ کنید.
 • ۳) اگر شما از یک روتر استفاده می کنید، IP روتر های ایستا و شماره پورت وب IP Camera را تایپ کنید.

اگر یک آدرس پویا ارائه شده توسط ISP خود داشته باشید

 • ۱) باز کردن اینترنت اکسپلورر و بازدید از وب سایت DDNS.
 • ۲) دوربین IP را ثبت کنید.
 • ۳) دوربین IP را راه اندازی مجدد کنید.
 • ۴) به سرور DDNS 10 دقیقه بدهید تا دوربین IP خود را پیدا کنید
 • اطلاعات آی پی
 • ۵) بر روی دکمه تازه سازی در اینترنت کاوش کلیک کنید.
 • ۶) بعد از اتصال دوربین، دوربین خود را انتخاب کنید.

خرید دوربین مداربسته مناسب با محل و بودجه شما بسیار مهم است. مهمتر از آن خرید کالای با کیفیت که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است. فروشگاه دوربین مداربسته آریا با بهترین کیفیت محصولات تحت برند معتبر INFINITY و دارای گارانتی طلایی آریا و همچنین تیم متخصص نصب دوربین مداربسته و مهندسین مجرب تعمیرکار دوربین مداربسته با بالاترین سطح خدمات و نازلترین قیمت در خدمت شما عزیزان هستند.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.