loading cctv

هوش مصنوعی، بخشی اجتناب ناپذیر در سیستم نظارت تصویری

Rate this post

هوش مصنوعی، بخشی اجتناب ناپذیر در سیستم نظارت تصویری

مشکلات نظارت بر دوربین مداربسته امروز
هنگامی که با اورژانس های نظارت تصویری زنده و تحقیقات انتقادی برخورد می کنید، زمان بسیار مهم است. با این حال، حتی با استفاده از تکنولوژی های نظارت تصویری از راه دور “پیشرفته” امروز، سطح تهدید یک حادثه می تواند به طور نامناسب واجد شرایط باشد یا به طور کامل از دست رفته باشد. این به خاطر دسترسی به اپراتور نظارت بر دوربین مدار بسته، خستگی یا خرابیهای زیربنایی است. این ضعف در یک سازمان امنیتی سازمان می تواند منجر به عواقب فاجعه بار شود.

سیستم نظارت تصویری
سیستم نظارت تصویری

آگاهی نهایی وضعیت نظارت تصویری CCTV

نظارت دوربین مداربسته INFINITY کاملا مستقل از کنترل فرماندهی، دید کامل و کنترل کل منطقه تحت حفاظت را فراهم می کند، و نیازی به تکیه بر زیرساخت های نظارت CCTV برای تشخیص و تصادف حادثه ای نیست.

این دوربین مداربسته هوشمند خودکار، که با تکنولوژی های پیشرفته کنترل از راه دور دوربین مداربسته کار می کند، به بهترین وجه از هر دو جهان می آید، در حالی که هوش مصنوعی کنترل دوربین مداربسته با انسجام انسانی. این مشارکت جدید، صرفنظر از دخالت انسانی به شناسایی و ضبط شواهد جنایت، بهینه سازی عنصر کلیدی انسانی امنیت را فراهم می کند و شواهد آن را نشان می دهد. این به این معنی است که اپراتورها زمان بیشتری برای واکنش در تصمیم گیری های کلیدی برای پاسخ دادن دارند.

یکی از بهترین این موارد خرید پک دوربین مداربسته میباشد.

تعداد و کیفیت بیشتر دوربین ضبط دوربین های نظارت محلی

دوربین INFINITY PTZ نه تنها برای نشان دادن خود، و زوم کردن و پیگیری رویدادهای مورد علاقه تمرکز می کند، بلکه ضبط ویدئو های ویدئویی INFINITY نیز در حوادث زنده یا پس از تحقیقات ارزشمند است. تصاویری از این دوربین های نظارتی با ضبط نزدیک دوربین PTZ، نشان می دهد که چه چیز دیگری در سراسر منطقه اتفاق می افتد و چه کسی دیگر شاهد رویداد است. این نوع دوربین ها گزینه مناسبی برای دوربین مداربسته شمارش افراد نیز میباشند.

همچنین تصاویر نظارت تصویری دوربین PTZ که به طور مرکزی ضبط می شوند، تصاویر از دوربین PTZ و دوربین های دید کلی ثابت INFINITYنیز به صورت محلی ذخیره می شوند و با کیفیت بیشتری نسبت به شبکه بی سیم معمولی انتقال می یابند. این باعث می شود که آنها برای استفاده از شواهد اولیه یا ذخیره سازی ذخیره سازی توزیع شده ارزشمند باشند و از بین بردن هر نقطهای از شکست، مقاومت در برابر شوک را از بین ببرند.

سیستم نظارت تصویری
سیستم نظارت تصویری

یکپارچه سازی دیجیتال INFINITY CCTV به مراکز کنترل از راه دور

یکپارچه سازی دیجیتال از نظارت CCTV INFINITY، نیاز به اپراتورها برای دریافت هرگونه آموزش ویژه در زمینه استفاده اولیه از دوربین های INFINITYو NVR / DVR محلی را حذف می کند. این ارائه سطح بالایی از خدمات نظارت را با اپراتورهای کمتر و تصاویر از دوربین PTZ متحرک و یا هر یک از هر یک از دیدگاه های دوربین گسترده متناظر می تواند در دیوار ویدئو کنترل اتاق کنترل و / یا مانیتور های نقطه ای تنها زمانی که فعالیت مربوطه در نصب دوربین رخ می دهد.

کمک به ارائه بهترین خدمات نظارت بر دوربین مداربسته در جهان

پیشرفته ترین دوربین مدار بسته دوربین مداربسته در جهان که به همراه دستبند با خدمات کنترل از راه دور ارائه می شود، سریع ترین و دقیق ترین سرویس امنیتی کامل به پایان می رسد. دوربین امنیتی Panoramic Security Viseum به طور مداوم نظارت تصویری CCTV را برای سایت حفاظت شده از راه دور 24/7/365 برقرار می کند. این می تواند منحصر به فرد ویدئویی نزدیک از این رویداد را در همان زمان که هشدار اولیه به سرویس نظارت از راه دور گزارش شده است. این به این معنی است که حادثه را می توان به طور دقیق گزارش داد تا بتوان آن را در سریع ترین و کارآمد ترین راه ممکن مورد بررسی قرار داد.

جرم پاک کردن

هنگامی که نقص تایید شده و هشدار توسط سرویس نظارت از راه دور مطرح شده است، مقامات محلی مربوطه می توانند نه تنها اطلاعاتی را به دست آورند که کسی به منطقه وارد شده است، بلکه می تواند یک توضیح مفصلی از مظنون به ارتکاب سرقت نشان دهد و / یا خسارت جنایی و جایی که آنها در حال حاضر، جایی که دیگر در سایت قرار گرفته اند، و همه چیزهایی که انجام می دهند.

اگر مظنون در حین حادثه در محل نگهداری شود، می توانند با اطلاعات دقیق مانند لباس مخصوص و علائم مشهور برند ارائه شوند. حتی اگر آنها هود یا هر نوع ماسک صورت را پوشانده باشند، این سطح از شواهد دقیق اثبات شده است که مظنون را متقاعد سازد تا خود را به جرم تبدیل کند. به همین ترتیب، اگر مظنون فرار کند، این شواهد ویدئوی دقیق ثابت شده است که به مقامات محلی کمک می کند تا این مظنون را شناسایی و حتی شناسایی کنند.

نتیجه گیری هوش مصنوعی، بخشی اجتناب ناپذیر در سیستم نظارت تصویری

هوش مصنوعی در آینده یکی از اعداف سیستم های دوربین مداربسته میباشد و تمام تمرکز شرکتهای بزرگ بر این است که حتما از هوش مصنوعی در دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری استفاده کنند که این امر در آینده بسیار پر کاربرد خواهد بود.

سیستم نظارت تصویری
سیستم نظارت تصویری

نتیجه گیری برای اقدامات لازم قبل از نصب سیستم نظارت تصویری

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید و نصب دوربین مداربسته به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X