شرکت دوربین مدار بسته

یکی از نیازهای بشر امروزی بیشتر شدن امنیت و افزایش آرامش ناشی از امنیت است، برای این منظور از دوربین مداربسته استفاده میشود. شرکت دوربین مدار بسته ای که شما برای خرید و یا نصب و راه اندازی دوربین مداربسته خود انتخاب میکنید باید دارای فاکتورها و ویژگی های خاصی باشد تا بتوانید بهترین خرید و یا نصب را داشته باشید.

در این مقاله آموزشی به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه یک شرکت مناسب را برای خریدو یا نصب و راه اندازی دوربین مداربسته خود انتخاب نمایید، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که در مقاللات قبلی نیز اشاره شده برای خرید دوربین مداربسته و همچنین نصب و راه اندازی دوربین مداربسته باید از متخصص مربوطه استفاده نمایید ولی انتخاب این متخصص به چه صورتی است؟

بهترین شرکت دوربین مدار بسته کدام است؟

برای انتخاب بهترین شرکت دوربین مداربسته باید دقت شود که این شرکت باید دارای تجربه و تخصص و نیروهای کافی در زمینه تولید، فروش ، نصب و راه اندازی و همچنین خدمات پس از فروش باشد.

خوب برای اینکه شما را در این راه گمراه نکنیم باید بگم این مقاله درست است که در سایت شرکت چشمان بیدار آریا نوشته شده ولی به دور از هر گونه تعصب به شرکت خودمان این مطالب را به شما آموزش میدهیم تا بهتر بتوانید انتخاب کنید که کدام شرکت دوربین مدار بسته مناسب پروژه شما میباشد.

شرکت دوربین مدار بسته

شرکت دوربین مدار بسته

نحوه انتخاب شرکت دوربین مداربسته

تمام شرکت‌های دوربین مداربسته در ایران مدعی در بهترین و اولین را در ایران دارند D: ، خوب ما خدا را شکر این موضوع را به مشا میسپاریم وقصد نداریم و برای کسی چیزی را ثابت کنیم.

برای انتخاب شرکت دوربین مداربسته باید فاکتورهای زیادی را باید داشته باشد که به صورت کلی عبارتند از:

  • تجربه و تخصص لازم و کافی در حوزه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته
  • دارای نیروهای متخصص و با تجربه در این حوزه
  • دارای تمکن مالی کافی به منظور تهیه ملزومات اولیه پروژه
  • دارای یک تیم متخصص در حوزه اموزش استفاده از دوربین مداربسته
  • دارای یک تیم تخصصی در حوزه خدمات پس از فروش و تعمیرات در صورت نیاز
  • دارای یک محل مشخص و معین به عنوان مقر اصلی شرکت جهت ارائه خدمات و سرویسهای مورد نیاز
  • دارای کارگاه/کارخانه تولید دوربین مداربسته
  • دارای نمایندگی تخصصی برندهای معتبر دوربین مداربسته

همانطور که متوجه شدید برای انتخاب بهترین شرکت دوربین مداربسته باید معیارهای و فاکتورهای زیادی را مد نظر قرار داد. برای همین باید شما در انتخاب خود خیلی دقت کنید.

انتخاب  بهترین ها برای کسانی که قصد خرید خدمات و یا کالا را دارند یکی از سوالات مهم و اساسی بوده. در حوزه دوربین مداربسته باید به این نکته دقت شود که علاوه بر خرید کالای دوربین مداربسته شما نیازمند خرید خدمات و سرویس های(خدمات پس از فروش) مربوط به منظور نصب و راه اندازی آن و همچنین استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی های مربوطه نیز می باشید .

بنابراین  در زمانی که قصد انتخاب یک شرکت برای خرید خدمات و کالاهای دوربین مداربسته را دارید حتما تحقیقات لازم را انجام داده شرکت های مختلف را با هم مقایسه کنید در نظر داشته باشید تجهیزات دوربین مداربسته به واسطه تنوع و گستردگی زیادی که دارند مسلمان دارای قیمت های متنوع و گوناگون می باشد و حتماً در این حوزه قول ارائه هزینه های کمتر را را نخورید فقط داشته باشیم که خیلی از همکاران ما برای جذب مشتری اقدام به روش های اصولی نموده و به مشتری قیمت های پایینی را ارائه می دهد ولی کیفیت دوربین را بالا معرفی میکند این باعث می شود که شما به عنوان کسی که قصد خرید دوربین مداربسته را دارید فکر کنید که شرکتی که قیمت متناسبی را ارائه داده درخواست هزینه زیادی از شما نموده است این در حالی است که کاملا فکر شما اشتباه است و باید به این نکته دقت کنید که برای دوربین مدار بسته در بازه های بسیار متنوعی می توان قیمت های متنوع اعلام نمود.

پس از صورتی که می خواهید یک شرکت خوب را انتخاب کنید حتماً از آن شرکت بخواهید که سابقه و رزومه کاری خود به همراه نمونه تصاویر دوربین هایی که برای شما معرفی می کنند را برای شما ارسال نماید

شرکتهای تولید کننده و خدمات دهنده دوربین مداربسته

شرکت دوربین مداربسته  باید دارای گستردگی متنوعی در زمینه های تولید دوربین مداربسته ،  تامین کالای دوربین مداربسته و از همه مهم تر خدمات پس از فروش دوربین مداربسته را داشته باشد این شرکت همان شرکتی است که شما باید راه اندازی دوربین مدار بسته خود را نیز به آن شرکت واگذار نماید .

شرکت های متنوع و گوناگونی در ایران در حوزه دوربین مداربسته فعالیت می کند  و شما باید با مراجعه به سایت اینترنتی آن شرکت‌ها و استعلام گرفتن از پروژه هایی که آنها اقدام به تامین نصب و راه اندازی دوربین مداربسته آن شرکت ها کرده‌اند بررسی و تحلیل کامل ای داشته باشید تا بدانید که آن شرکت برای پروژه شما مناسب است یا خیر .

ولی یک راه میانبر  ارتباط با بخش فنی شرکت مربوطه می باشد و سوالاتی که شما از آنها در این حوزه می‌پرسید .  ما می‌خواهیم تعدادی از این سوالات را به شما آموزش دهیم و به شما بگوییم ت های معتبر چه پاسخی به شما می‌دهند و شرکت‌های متقلب چه پاسخی به شما خواهد داد :

اولین سوال – آیا شرکت شما دارای تجربه مشابه با پروژه ما را دارد یا خیر ؟

پاسخی که برای این سوال ارائه می گردد  با اینکه ممکن است خیلی واضح باشد ولی باید دقت کنید شرکت های دارای تجربه بلا به شما جواب مثبت را نمی دهد بلکه باید به رزومه و و تاریخچه کاری خود مراجعه نموده تا پروژه مشابه با پروژه شما را پیدا کنند شرکت های متقلب اغلب بلا جواب بله را به شما خواهند داد .

دومین سوال –  بدینگونه بپرسیم که یک نصابی به ما قیمت پایین تر از قیمت پیشنهادی شما را ارائه کرده است،  علت را از شرکت مربوطه خواستار شوید .

در این سوال  شرکت های با اصل و نسب بلا به شما اعلام می کند که علت آن در نوع دوربین مدار بسته به کیفیت آن می باشد و در صورتی که این کیفیت پایین را بخواهید استفاده نمایید در وهله اول ما به شما را توصیه نمی کنیم ولی اگر می خواهید آن را انجام دهید باید با عواقب آن کاملا آشنا باشید .

ولی شرکت های متقلب در این حوزه  بلا به شما اعلام می کنند که ما هم میتوانیم قیمتی پایین تر از قیمت آن به شما اعلام نماید ،  دقت داشته باشید با این کار شرکت متقلب قصد فریب شما را دارد .

سومین سال –  آیا امکان دارد شما از پروژه ما بازدید نمایید ؟  لطفاً نمونه تصاویر خود را به همراه خود بیاورید !  برند دوربین مداربسته شما چیست ؟

در این صورت شما باید  فرد متخصص را گیج نمایید و همزمان سه سوال از آن بپرسید بخواهید کسب روزی شما بازدید کند بخواهد نمونه تصاویر را به شما نشان بدهد هدف اصلی این سوال تمرکز بر روی برند دوربین مداربسته می باشد در صورتی که شرکت های متقلب به طور شما خورده باشند برند های گوناگونی را به شما معرفی خواهند کرد و شما میتوانید به راحتی با جستجوی برند مربوطه در اینترنت به شرکت اصلی آن دست پیدا کنیم اگر نماینده مربوطه را پیدا کند به همین راحتی می توانید استعلام نصاب را از شرکت اصلی بگیرید و مطمئن شوید که آیا آن فردی که با ایشان صحبت میکنید آدم متخصصی است و یا یک آدم متقلب.

برای نصب دوربین حتما بخواهید که کارت گارانتی دوربین مداربسته ارائه شود.

نتیجه گیری برای بهترین شرکت دوربین مدار بسته

ما به عنوان مشاور در زمینه نصب دوربین مداربسته به شما اکیدا توصیه میکنیم که حتما در نصب دوربین مدار بسته خود از نیروهای متخصص که تمام موارد فوق را میداند استفاده نمایید. این موضوع باعث افزایش راندمان کاری شما میشود و حتما باید از بهترین تیم نصاب دوربین استفاده شود که شرکت چشمان بیدار آریا آماده ارائه خدمات تخصصی دوربین مداربسته در تهران به شما می باشد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

شرکت دوربین مدار بسته

شرکت دوربین مدار بسته

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *