عملکرد دوربین مداربسته هیبریدی

دوربین مداربسته هیبریدی یکی از لوازمی است که در تامین امنیت منزل و محل کار نقش بسزایی دارد و البته راه اندازی دوربین مداربسته هیبریدی لازم است که با دقت انجام شود تا دوربین بتواند کلیه حرکات و فعالیت های انجام شده را ضبط کند.

در این مقاله آموزشی قرار است در مورد این مدل از دوربینهای مداربسته و تکنولوژی عملکرد آن بحث و بررسی کنیم.

تجهيزات دوربین مداربسته هیبریدی

تجهيزات دوربین مداربسته هیبریدی

سیستم دوربین مداربسته هیبریدی

امكان ارتقاي دوربین مداربسته هیبریدی وجود دارد و اين ويژگي باعث مي شود تا بتوان بدون خريداري دستگاه هاي ديگر، آن را ارتقاء داد.

دوربین مداربسته هیبریدی آنالوگ را می توان به ديجيتالی ارتقاء داد و اين قضيه نشان می دهد كه خريداری اين دستگاه ها چقدر مقرون به صرفه بوده و لازم نیست که آن ها را از نو کابل کشی کرد. این امر در هنگام بهبود سیستم های آنالوگ ، یک راه حل موثر ارائه می دهد.

شرکت طراحی و تولید دوربین های مداربسته ، 360 Vision Technology ، یک گزینه ارتقا‘ یافته Hybrid جدید و در انتظار ثبت اختراع را برای مجموعه دوربین های همه کاره PREDATOR PTZ با عملکرد بالا در این شرکت راه اندازی کرده است.

دستگاه ضبط دوربین مداربسته هیبریدی

دستگاه ضبط دوربین مداربسته هیبریدی

امكان كنترل از راه دور دوربین مداربسته هیبریدی

در دوربین مداربسته هیبریدی می توانید تصاویر آنالوگ و دیجیتالی را یک جا داشته باشید و همه تصاویر و ویدئوها در دستگاه ضبط کننده ضبط و ثبت می شود. دستگاه های آنالوگ براساس تکنولوژی متداول تصاویر را ضبط می کنند ولی در دستگاه دیجیتالی،  همه آن ها رمزگذاری می شود و البته خود دوربین ها نیز به این چنین تکنولوژی مجهز هستند.

شما با دوربین مداربسته هیبریدی می توانید تصاویر و ویدئوها را با بهترین کیفیت ضبط کنید و کاملا مناسب است ولی این نوع دوربین ها برای کسانی که می خواهند تصاویر ساده و آنالوگی داشته باشند پر هزینه بوده و گاهی مواقع یک هزینه اضافی محسوب می شود.

به همین دلیل بهتر است که قبل از خریداری، کلیه شرایط خود را بسنجید و بعد از آن دوربین مداربسته هیبریدی را خریداری کنید. نکته جالب این که شما می توانید این دوربین ها را در هر دوره مشخصی بروز رسانی کنید و در واقع یک بار هزینه می کنید.

دوربین مداربسته هیبرید در سال 1400

امروزه اکثر مشاغل می توانند از دوربین مداربسته هیبریدی استفاده كنند. شما می توانید تعداد این دوربین ها متناسب با پیشرفت های تکنولویک اضافه کرده و آن ها را بروز رسانی کنید. خریداری دوربین مداربسته هیبریدی، ضروری بوده و در واقع این دوربین ها ، نسل جدیدی بوده که به تازگی عرضه شده اند.

البته برخی از مشاغل ضرورتی در خود احساس نمی کنند تا این نوع دستگاه ها را بخاطر افزایش امنیت خریداری کنند ولی در مقابل برخی از افراد و مشاغل با آغوش باز تغییرات را می پذیرند و زودتر از سایرین این نوع دوربین ها را نصب می کنند تا امنیت محل زندگی / محل کار را خود را افزایش داده و راحتی بیشتری را تجربه می کنند.

شما می توانید دوربین مداربسته هیبریدی آنالوگ و دیجیتالی را به اینترنت متصل کرده و متناسب با پیشرفت های تکنولوژیک آن ها را ارتقاء داد. در این دوربین ها می توان تصاویر آنالوگ را به دیجیتالی با کیفیت تبدیل کرد و برای این کار اصلا لازم نیست که تجهیزات جدیدی را خریداری کرد. دوربین های بسیاری در بازار با این قابلیت وجود دارد.

امروزه تجهیزات دوربین مداربسته هیبریدی با حافظه های متفاوت به بازار عرضه شده است و در هر حال می توان با این تجهیزات ، تصاویر فول اچ دی را ضبط کرد. می توانید با این دوربین ها، تصاویر را با دوربین هایی با نور مادون قرمز و سفید، ضبط کرد و حتی کیفیت تصاویر را نیز بررسی کرد.

ويژگي ها دوربین مداربسته هیبریدی

 • ضبط حرکات و رویدادهای هر دو دوربین HD و دوربین آنالوگ را روی همان NVR
 • انعطاف پذیری و قابلیت استفاده متناسب با پیشرفت های آینده
 • مقرون به صرفه
 • قابلیت تجزیه و تحلیل ویدیو و سایر قابلیت ها
 • قابلیت نظارت از راه دور

مزایای دوربین مداربسته هیبریدی

 • مسیر انتقال آسان به HD از آنالوگ
 • استفاده راحت از سیستم دوربین مدار بسته
 • امکان اضافه سازی هر تعداد دوربین نسبت به توسعه سیستم دوربین مدار بسته
 • امکان اضافه سازی دوربین متناسب با بودجه
 • امکان کنترل از راه دور

قابليت ضبط حركات با نرم افزار Qumulo در دوربین مداربسته هیبریدی

نرم افزار Qumulo از ابتدا طراحی شده تا به شما امکان می دهد در هر زمان که لازم باشید ، به صورت یکپارچه در محیط های كلادينگ خصوصی یا ترکیبی بتوانيد فعاليت  ها و رويدادها را ضبط كنيد. مجوز به طور کامل بین سیستم عامل های مبتنی بر prem و مبتنی بر كلاد قابل انتقال است به طوری که سرمایه گذاری شما در نرم افزار Qumulo صرف نظر از اینکه استراتژی های ذخیره سازی شما در آینده تکامل می یابد ، قابل استفاده است.

دوربین مداربسته هیبریدی با هر نوع فرمت AHD و TVI كار مي كنند. فرمت IDVR-PRO حتي با دوربين هاي آنالوگ هم كار مي كنند. شما با اين نوع دوربين ها مي توانيد شبانه روز كار كنيد. تصاوير فرمت TVI واضح تر است و البته زاويه دوربين باريك بوده و در اكثر مواقع بزرگ نمايي مي شود تا بتوان جزئيات را ملاحظه كرد. شما با اين نوع دوربين ها مي توانيد حتي مواردي را كه از ديد پنهان مي مانند را نيز ملاحظه كنيد.

بررسی اهمیت دوربین مداربسته هیبریدی

ويژگی ها مزایا
ضبط حرکات و رویدادهای هر دو دوربین HD و دوربین آنالوگ را روی همان NVR

 

مسیر انتقال آسان به HD از آنالوگ

 

انعطاف پذیری و قابلیت استفاده متناسب با پیشرفت های آینده

 

استفاده راحت از سیستم دوربین مدار بسته
مقرون به صرفه

 

امکان اضافه سازی هر تعداد دوربین نسبت به توسعه سیستم دوربین مدار بسته

 

قابلیت تجزیه و تحلیل ویدیو و سایر قابلیت ها

 

امکان اضافه سازی دوربین متناسب با بودجه

 

قابلیت نظارت از راه دور خارجی

 

امکان کنترل از راه دور

 

جدول مقایسه ای دوربین مداربسته هیبریدی

نتیجه گیری در مورد دوربین مداربسته هیبریدی

این مقاله آموزشی در مورد ” دوربین مداربسته هیبریدی ” و کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

دستگاه DVR دوربین مداربسته هیبریدی

دستگاه DVR دوربین مداربسته هیبریدی

درباره چه صحبت کردیم؟

مزایای دوربین مداربسته هیبریدی

 • مسیر انتقال آسان به HD از آنالوگ

 • استفاده راحت از سیستم دوربین مدار بسته

 • امکان اضافه سازی هر تعداد دوربین نسبت به توسعه سیستم دوربین مدار بسته

 • امکان اضافه سازی دوربین متناسب با بودجه

 • امکان کنترل از راه دور

ویژگی ها

 • امکان ضبط دوربین های آنالوگ و دیجیتالی با قابلیت NVR
 • مقرون به صرفه
 • قابليت تجزيه و تحليل ويدئو

امكان استفاده متناسب با پيشرفت های تكنولوژيكی

 دوربين مدار بسته هيبريدی / ويژگي ها دوربین مداربسته هیبریدی /

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

ایمان قنبری
Latest posts by ایمان قنبری (see all)
author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.