loading cctv

قوانین مربوط به تجهیزات نظارت صوتی

Rate this post

قوانین مربوط به تجهیزات نظارت صوتی

هدف فروشگاه دوربین مداربسته آریا از ارائه این مقاله ذکر قوانین مربوط به تجهیزات نظارت صوتی است. تجهیزات نظارت صوتی مانند میکروفون نظارت ابزار مفید برای اضافه کردن به دوربین های دوربین مدار بسته شما هستند، با این حال، قبل از اجرای چنین سیستم ها باید قوانین دولتی را در نظر گرفت.

میکروفون اپراتورهای سیستم نظارت را قادر می سازد آنچه را که در خانه یا محل کارشان اتفاق می افتد را شنود کنند. داشتن نظارت صوتی یک گام بزرگ برای امنیت کسب و کار شما است. زیرا می توانید اطمینان حاصل کنید که کارکنان و اعضای خانواده تان در امنیت هستند.

قوانین مربوط به تجهیزات نظارت صوتی
قوانین مربوط به تجهیزات نظارت صوتی

استفاده از میکروفون های نظارت صوتی باید با دقت برنامه ریزی, خرید و نصب شود. بسیار مهم است که قبل از نصب دستگاه های صوتی اطمینان حاصل کنید که قوانین کشور، شهر و شهرستان خود را درک کرده اید. در اینجا فقط چند دلیل را ذکر میکنیم:

اولین دلیل

 اگر یک مکالمه خصوصی را ضبط کنید، شما در معرض خطر متهم شدن به استراق سمع میشوید. پس اطمینان حاصل کنید که در حریم خصی خود از این نوع سیستم نظارت استفاده میکنید و یا افرادی که شنود میشوند از این موضوع مطلع بوده و رضایت خود را ابراز کرده اند.

دومین دلیل

باید مراقب باشید که شما هر دو سیستم ضبط صوتی و تصویری خود را در چه مکانی انجام می دهید، زیرا مکان هایی وجود دارد که کاملا غیرقابل تعریف هستند. این مناطق مانند حمام، اتاق خواب، اتاق تعویض لباس و غیره هستند. اگر جایی باشد که مردم نمی خواهند فیلم برداری شوند شما نمی توانید آنها را از طریق نظارت صوتی و تصویری ضبط کنید.

این بدان معنی نیست که شما از استفاده از نظارت صوتی بترسید؛ چرا که همانطور که اعلام کردیم این یک ابزار بسیار خوبی در مبارزه برای حفظ امنیت افراد است که میخواهند  کسب و کار یا خانه خود را حفظ  کنند. راه های زیادی وجود دارد که می توانید اطمینان حاصل کنید که می توانید از عواقب قانونی ضبط صدا توسط کارکنان خود جلوگیری کنید. شما ممکن است آنها را از این واقعیت مطلع کنید که هر دو  سیستم نظارت تصویری و صوتی آنها را ضبط می کند. میتوانید این اطلاع رسانی را از طریق  قرارداد استخدام و یا بعد از آن انجام دهید.

قوانین مربوط به تجهیزات نظارت صوتی
قوانین مربوط به تجهیزات نظارت صوتی

میکروفون های نظارت صوتی

میکروفون های نظارت صوتی را می توان به هر دوربین مداربسته  و سیستم نظارت که لوازم جانبی دوربین CCTV ارائه می دهد را اضافه کنید. ما دو نوع مختلف میکروفون ارائه می دهیم: یک میکروفون نظارت داخلی که منابع منبع تغذیه DC را با یک دوربین امنیتی و یک میکروفون نظارت مستقل همراه با منبع قدرت خود دارد. میکروفون نظارت مستقل در نزدیکی یک دوربین مداربسته  قرار ندارد. از آنجایی که مدل خطی همان منبع تغذیه را به عنوان دوربین مداربسته به کار می اندازد و به دلیل اینکه یک کابل صوتی، تصویری، پلاگین و پخش برای اتصال با میکروفون درون خطی استفاده می شود، میکروفون باید نزدیک (در حدود 2 فوت) دوربین مداربسته قرار گیرد که منبع قدرت را با آن به اشتراک می گذارد. برای خرید میکروفون های نظارت صوتی خود با فروشگاه دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید.

در خصوص سیستم دوربین مداربسته با میکروفون های صوتی برای اتاق های آموزش پزشکی دانشگاه میتوانید مقاله آموزشی مربوطه را جهت آموزش نصب دوربین مداربسته مطالعه نماید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

2 دیدگاه

  1. سلام آیا توی همه ی مغازه ها مثلا یک مغازه سوپری یا یک مغازه طلا فروشی میشه میکروفون نصب کرد و یک برچسب اطلاع رسانی هم نصب کنیم برای رفع موانع حقوقی کافیه یا باید مجوز حقوقی هم بگیریم

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X