loading cctv

مزایای استفاده از دوربین تشخیص حرکت و عیب یابی آن

Rate this post

مزایای استفاده از دوربین تشخیص حرکت و عیب یابی آن

اغلب اوقات هنگامی که شما از کاتالوگ هایی از مراکز خرید که دوربین های نظارتی را ارائه می دهند استفاده می کنید متوجه خواهید شد که برخی از ویژگی های شناخته شده به عنوان تشخیص حرکت وجود دارد. بعضی از دوربین ها دوربین تشخیص حرکت یا حتی دوربین های فعال حرکت خواهند کرد. اگر چه تعداد زیادی از این دستگاه ها وحجود دارند اما تعداد کمی از مردم درک می کنند که دوربین های حرکتی فعال چه هستند؟ برای آشنایی بیشتر به مقاله های قابلیت تشخیص حرکت در دوربین مدار بسته و چگونگی کارکرد و نصب سنسور حرارتی دوربین مداربسته تشخیص حرکت رجوع کنید.

مزایای بسیاری وجود دارد که می توانید از دوربین تشخیص حرکت استفاده کنید. برخی از مزایا عبارتند از:

  1. صرفه جویی در هزینه

اکثر مردم ممکن است ادعا کنند که این درست نیست، اما وقتی به دقت در منطق این موضوع نگاه کنید، می توانید متوجه شوید که پول زیادی را صرفه جویی خواهد کرد. در شرایط عادی هنگامی که شما دوربین ندارید، ممکن است نیاز به استخدام نیروهای بیشتری برای مراقبت از اموال خود داشته باشید. در این مورد، شما آنها را به صورت ماهانه پرداخت می کنید. اما با دوربین شما آن را یک بار خریداری می کنید و تمام آن زمان شما با هزینه پرداخت به نگهبانان انجام خواهد شد.

  1. صرفه جویی در وقت

اغلب اوقات لازم است زمان زیادی را صرف مراقبت و تماشای اموال خود در برابر هرگونه نفوذ کنید. اما با استفاده از دوربین های متحرک، می توانید زمان کمتری را برای نظارت بر اموال خود صرف کرده و به کسب و کار و یا گذراندن زمان با خانواده بپردازید. دوربین همیشه می تواند در حالت آماده به کار باقی بماند و هنگامی که یک شی یا انسان را حس کند، به طور خودکار شروع به ضبط می کند، چند دقیقه بعد وقتی حرکتی انجام نمی شود، دوربین ضبط را متوقف می کند و به حالت آماده به کار ادامه میدهد. بعدا می توانید ویدیو را پخش کنید و ببینید که چه اتفاقی افتاده است.

  1. فراهم کردن حفاظت بهتر

اگر عملکرد غیر متحرک و دوربین تشخیص حرکت را مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که دوربین فیلمبرداری دارای امنیت بسیار بیشتری است. این که آیا شما به دنبال حفاظت از خانه خود هستید یا به سمت اداری یا دفتر تجاری خود هستید، دوربین حرکت تنها بهترین گزینه است. شما همیشه می توانید ببینید که چه اتفاقی افتاده است به موقع زمانی که دور هستید.

  1. قابل اعتماد بودن

دوربین تشخیص حرکت بسیار قابل اعتماد تر از دوربین غیر تشخیص حرکت یا هر نوع دوربین نظارت است. این به این دلیل است که دوربین فقط صحنه های مهم را ضبط می کند. دوربین به گونه ای طراحی شده است که اگر به هر زنگ هشدار منجر شود، پس از انجام حرکت سنجش می کند. همچنین اگر آن تنظیم شده است برای ضبط، پس از آن که حرکت وجود دارد، ضبط شروع می شود. این به این معنی است که شما فقط یک هشدار را در صورت ضرورت دریافت می کنید. مزیت این ویژگی این است که شما می توانید حافظه زیادی را ذخیره کنید که فقط صحنه هایی را که لازم است ثبت می کند.

مزایای استفاده از دوربین تشخیص حرکت و عیب یابی آن
مزایای استفاده از دوربین تشخیص حرکت و عیب یابی آن

عیب یابی دوربین سنسور حرکت دوربین

در زیر برخی از راه حل های موثر برای برخی از مسائل رایج برای دوربین های امنیتی حسگر حرکت شما وجود دارد ولی قبل از آن باید کارکرد ویژگی تشخیص حرکت در دوربین مدار بسته را بدانید تا بتوانید بهتر آنها را عیب یابی کنید.

  1. تشخیص حرکت سنسور حرکت من دوربین امنیتی کار نمی کند.

راه حل اول: بررسی کنید که آیا شما PIR خود را در برنامه خود فعال کرده اید. گاهی اوقات ممکن است فراموش کرده باشید که سنسور PIR را فعال کنید.

راه حل دوم: تغییر دادن مکان دوربین های امنیتی حسگر حرکت. اجتناب از قرار دادن دوربین های امنیتی سنسور حرکت در پشت پنجره شیشه.

  1. چگونه هشدارهای دروغین دوربین های امنیتی سنسور حرکت را کاهش دهیم؟

راه حل اول: مکان قرار گرفتن دوربین های امنیتی حسگر حرکت خود را بررسی کنید. برخی از اقلام روزمره در حیاط یا درب جلو ممکن است حرکات و هشدارها را به وجود بیاورند، مانند باد، گربه ها، سگ ها و غیره. شما می توانید موقعیت مناسب دیگری را برای دوربین های امنیتی حسگر حرکت خود انتخاب کنید.

راه حل دوم: حساسیت دوربین های امنیتی حسگر حرکت خود را کاهش دهید. دوربین های امنیتی حساسیت بسیار حساس ممکن است برخی از حوادث حرکتی غیر ضروری مانند تغییر نور خورشید را انتخاب کنند.

  1. سنسور دوربین تشخیص حرکت WiFi کار نمی کند.

راه حل اول: محدوده فای بین روتر و دوربین های امنیتی حسگر حرکت را بررسی کنید.

اگر موانعی مانند دیوارها وجود داشته باشد، انتقال فای را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

راه حل دوم: تغییر به کانال سیگنال WiFi دیگر. در برخی موارد، یک کانال WiFi برای دوربین های امنیتی حسگر حرکت شما خیلی شلوغ خواهد بود، شما می توانید با یک کانال سیگنال دیگری تنظیم کنید تا سیگنال WiFi را بسیار قوی تر تنظیم کنید.

برای کم کردن تمامی این مشکلات و عیوب دیگر توصیه ما به شما تماس با متخصصین نصب دوربین مداربسته آریا است تا با کمترین هزینه, تخصصی ترین خدمات نصب را برای شما به ارمغان بیاورند تا با هیچکدام از این مشکلات روبرو نشوید.

یکی از نیازهای مهم در دنیای امروز حفظ امنیت و نگهداری مال و اموال خودتان است و باید نقش دوربین مدار بسته در حفاظت را حتما بدانید زیرا دوربین مداربسته یکی از نیازهای اصلی ساکنان شهرای بزرگ مانند تهران است و شما حتما باید برای افزایش امنیت خود اقدام به نصب دوربین مداربسته نمایید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X