دوربین مداربسته دام پلاستیکی مدل 1024

معرفی دوربین بولت در نصب دوربین مداربسته

در این مقاله فروشگاه دوربین مداربسته آریا با ارائه محصولات خود با برند INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا و خدمات نصب دوربین مداربسته و تعمیر دوربین مداربسته قصد معرفی دوربین بولت را برای شما مشتریان عزیزی که به حفظ امنیت خود و خانواده ی خود در منزل و دارایی هایتان در محل کار را دارید.

تعریف دوربین بولت

معرفی دوربین بولت در نصب دوربین مداربسته
معرفی دوربین بولت در نصب دوربین مداربسته

دوربین مداربسته بولت یک دوربین کوچک برای سیستم مداربسته و امنیتی است. Bullet در فارسی یعنی گلوله. این نام از اندازه کوچک این دوربین ها که شبیه گلوله است گرفته شده است. دوربین به طور معمول به یک سیستم نظارت متصل است. این دوربین ها به کسب و کارها و افراد اجازه می دهد که فعالیت های مشکوک رخ داده در محل کسب خود را کنترل کنند. اندازه کوچک دوربین های مداربسته بولت باعث می شود آنها به راحتی پنهان شوند.

یک دوربین بولت یک دوربین کوچک ویدئویی است که به عنوان بخشی از سیستم نظارت تصویری نصب می شود. این دوربین ها معمولا فقط ۲ تا ۲.۵ اینچ طول دارند که باعث می شود پنهان شدن آنها آسان باشد. این دوربین ها در سیستم های نظارتی مسکونی و تجاری مستقر هستند.

این دوربین های کوچک کارایی شگفت انگیزی دارند زیرا اندازه کوچک آنها فاصله کانونی خود را محدود می کند. آنها معمولا تمرکز ثابت دارند. بعضی از دوربین ها دارای قابلیت مادون قرمز برای استفاده در شب هستند. آنها در هر دو مدل داخلی و خارجی در دسترس هستند. دوربین های جدیدتر می توانند در سیستم های نظارت مبتنی بر IP نصب شوند.

IP-64322
معرفی دوربین بولت در نصب دوربین مداربسته

انواع دوربین

اساسا سه نوع دوربین مداربسته دیجیتال وجود دارد:

۱. دوربین دام

۲. دوربین بولت

۳. دوربین های معروف به مدل جعبه ای

این مطلب را هم بخوانید!  بهترین دوربین مداربسته ایران

در این مقاله ما توجه خود را بر روی دوربین مداربسته بولت متمرکز خواهیم کرد.

دوربین های مداربسته بولت با انواع مختلف برای نصب در محیط داخلی یا در فضای باز مناسب هستند. خرید دوربین های بولت دلیل عدم نیاز به مکان خاص برای نصب یک صرفه جویی در پول در مقایسه با یک دوربین جعبه ای است که مستلزم تهیه مکان جداگانه است. برای بسیاری از دوربین های بولت تصویری مادون قرمز تعبیه شده است و شامل دیودهای نوری InfraRed یا LED های IR است که در اطراف لنز قرار می گیرند.

 معرفی دوربین بولت در نصب دوربین مداربسته
معرفی دوربین بولت در نصب دوربین مداربسته

یک ناکامی در دوربین بولت، این است که آنها قابلیت ضد تخریبی ندارند. به این ترتیب، آنها به راحتی می توانند تغییر مکان داده شوند، بنابراین شما باید در مورد ارتفاع و مکان مورد نظر برای نصب دوربین مداربسته بولت، توجه کنید. توصیه ما به شما استفاده از خدمات حرفه ای تیم نصاب فروشگاه دوربین مداربسته آریا با تعرفه نصب دوربین مداربسته ی مشخص  برای نصب دوربین های شما در بهترین مکان با کمترین هزینه است.

همانطور که می بینید طیف گسترده ای از دوربین های مداربسته بولت با نازل ترین قیمت ها در سایت www.infinity-cctv.ir ارائه میشود. این دوربین ها بسیار متنوع هستند، با توجه به نیازتان ویژگی ها و گزینه های موجود را در نظر بگیرید. دوربین ها همه در برابر آب و هوا مقاوم هستند.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

رای دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *