معرفی دوربین مداربسته آنالوگ در نصب دوربین مداربسته -INFINITY

معرفی دوربین مداربسته آنالوگ در نصب دوربین مداربسته

دوربین آنالوگ از قدیمیترین نوع دوربینهای مداربسته هستند و در این مقاله آموزشی قرار است به معرفی دوربین مداربسته آنالوگ در نصب دوربین مداربسته بپردازیم و شما را با اینوع از دوربین مداربسته آشنا کنیم تا با دید بهتر اقدام به خرید کنید.

مزایای دوربین مداربسته آنالوگ

معرفی دوربین مداربسته آنالوگ در نصب دوربین مداربسته
معرفی دوربین مداربسته آنالوگ در نصب دوربین مداربسته
  1. سادگی

دوربین مداربسته آنالوگ استانداردی جهانی برای چندین دهه است. عملا هر دوربین مداربسته آنالوگ می تواند به هر DVR وصل شود، بدون در نظر گرفتن نام تجاری. بنابراین دوربین مداربسته به معنای واقعی کلمه ساده است به عنوان اتصال کابل به دوربین و به DVR. توسط تیم نصاب حرفه ای فروشگاه آریا دوربین مداربسته آنالوگ به حرفه ای ترین نحو ممکن نصب میشود. محدودیت های قابل توجهی برای دوربین های مدار بسته وجود دارد، اما از نقطه نظر نصب و یادگیری منحنی، دوربین مدار بسته ساده است.

  1. قیمت

تقریبا در تمام موارد، دوربین های مداربسته IP نسبت به دوربین های مدار بسته آنالوگ نسبتا گران ترند. می توانید پکیج های دوربین مداربسته فروشگاه آریا را با کمترین قیمت در سایت مشاهده کنید. با این حال که قیمت دوربین های مداربسته آنالوگ ارزان تر هستند اما محدودیت هایی نسبت به دوربین مداربسته IP دارند.برای اطلاع از قیمت دقیق ما مقاله راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ را پیشنهاد میکنیم.

محدودیت های معرفی دوربین مداربسته آنالوگ در نصب دوربین مداربسته

انعطاف پذیری مقیاس پذیری و نصب

دوربین مدار بسته  CCTV مخفف (closed circuit television) است یعنی تلویزیون مدار بسته و این اولین ضعف آن است. در مقابل، هیچ چیز در دنیای آنالوگ به راحتی مقیاس پذیری و انعطاف پذیری نصب در دسترس با دوربین های IP قابل مقایسه نیست. با نظارت IP، شما همچنین می توانید راه اندازی بسیار بزرگتر مانند دانشگاه، ساختمان های چند سطح و فروشگاه های خرده فروشی چند سایت را مقابله کنید. DVR های دوربین مدار بسته تعداد قابل توجهی از ورودی های دوربین را دارند و در بیشتر DVR ها هیچ راهی برای مقیاس کردن از این حد وجود ندارد. برای مثال، اگر DVR دارای هشت ورودی باشد، می توانید تا هشت دوربین را ضبط کنید. وقت آن است که برای اضافه کردن یک دوربین نهم، گزینه های شما جایگزین کل DVR با یکی با شمارش پورت بالاتر و یا اضافه کردن  DVR دوم مستقل است.

رزولوشن

استاندارد ویدئویی آنالوگ NTSC در دهه ۱۹۵۰ توسعه یافت. صرف نظر از ادعای کیفیت تصویر دوربین، سیگنال ویدئویی هنوز از یک لوله محدود شده قطع می شود که بیش از ۷۰ سال پیش اختراع شد. بنابراین، قطعنامه هنوز دلیل اصلی این است که صنعت همچنان از آنالوگ به IP تغییر می کند. در نظر بگیرید: دوربین ۱.۳ مگاپیکسلی IP تقریبا ۴ برابر رزولوشن کامل آنالوگ D1 است. دوربین ۳ مگاپیکسلی بیش از ۹ برابر رزولوشن آنالوگ است. هنگامی که یک مشتری متوجه می شود که جزئیات بیشتری که آنها می توانند با دوربین های IP مگاپیکسل ببینند، به زودی از دوربین دوربین های مدار بسته آنالوگ رد می شوند.

یکی دیگر از مزیت های مهم وضوح بالاتر این است که توانایی پوشش یک صحنه وسیع را داشته باشد. یک دوربین چند مگاپیکسلی می تواند جای دو یا سه دوربین آنالوگ را بگیرد، که هزینه کل مالکیت را مساله و هزینه هر دوربین می داند. در حال حاضر دوربین های کمتری برای خرید وجود دارد، دوربین های کمتری برای نصب وجود دارد و دوربین های کمتری برای حفظ آن وجود دارد. و اجازه ندهید که خطر ناکافی کیفیت ویدیوی آنالوگ را فراموش نکنیم: هزینه عدم شناسایی یک مظنون در یک فعالیت جنایی یا عدم توانایی ادعای لغو و سقوط ادعا.

کابل کشی

دوربین های مدار بسته نیاز به کابل کواکسیال، که تنها یک سیگنال دارد: ویدیو. برای قدرت دوربین، به یک منبع برق نزدیک یا یک کابل برق جداگانه نیاز دارید. یا شما می توانید ویدیو / کابل برق ترکیبی استفاده کنید، اما این هزینه های کابل کشی را بیشتر افزایش می دهد. اگر شما می خواهید عملکرد صوتی و یا PTZ، هر یک از این نیز نیاز به یک کابل اضافی. خط پایین: کابل کشی دوربین مداربسته گران است و محدود است. در مقابل، IP تنها برای یک دوربین فقط یک کابل شبکه ارزان قیمت نیاز دارد. و از آنجا که شبکه های نظارت IP به طور غیر متمرکز هستند، شما فقط باید کابل را به نزدیکترین سوئیچ، نه به دستگاه ضبط یا سرور وصل کنید.

هوش

دوربین های مدار بسته به طور کلی دستگاه های گنگ هستند، به این معنی که آنها تنها یک سیگنال ویدئویی را تولید می کنند. به استثنای دوربین های PTZ، هیچ راهی آسان برای کنترل عملکرد دوربین کاملی از راه دور وجود ندارد. علاوه بر این، هیچ اطلاعاتی از قبیل تشخیص حرکت ویدئویی وجود ندارد. از سوی دیگر، دوربین های دیجیتال اساسا رایانه های با دوربین های یکپارچه با کیفیت بالا هستند. آنها نه تنها می توانند از راه دور پیکربندی شوند (مانند رزولوشن، روشنایی، نرخ فریم)، ​​آنها همچنین می توانند حرکت یا دستکاری را تشخیص دهند و از طریق ایمیل، آپلود یا ضبط تصاویر یا ویدیو به کارت SD یا دستگاه ذخیره سازی خارجی جاسازی شده عمل کنند.

واضح است که هنگامی که یک مشتری در مورد مزایای IP در مقابل دوربین های مدار بسته آنالوگ آموزش داده می شود، اعتراضات بر اساس قیمت از بین می رود. اگر یک برنامه کاربردی فقط نیاز به یک DVR و تعداد ثابت دوربین داشته باشد، CCTV بر روی سادگی برنده می شود. با این حال، اگر مشتری خواستار دسترسی از راه دور به نمایش ها و ضبط های زنده خود باشد، DVR باید یک پورت اترنت داشته باشد. و با یک پورت اترنت می آید روتر، سوئیچ ها، کامپیوتر، نرم افزار و برنامه های تلفن همراه است. خبر خوب این است که اکثر کسب و کارها در حال حاضر شبکه و منابع IT را در اختیار دارند. بنابراین، هنگامی که یک راه حل مبتنی بر IP ارائه می دهد بسیار بیشتر به یک راه حل آنالوگ محدود می شود.

علاوه بر این، بسیاری از سیستم های مدرن IP نظارت جادوگر نصب، کشف خودکار و تعدادی از ابزارهای دیگر است که نصب و پیکربندی ساده است. و در حالی که ممکن است کاملا ساده نیست به عنوان “دوربین نقطه، پلاگین، قدرت،” این جهت است که به آن هدایت می شود. روزهایی که دوربین های آنالوگ آنالوگ را می بینند، از تلویزیون های CRT می آیند. از یک سیستم نظارت IP صرفا برای کسب سود بیشتر است.

در فروشگاه دوربین مداربسته آریا پکیج های متنوعی از دوربین های آنالوگ و IP وجود دارد با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در کنار ماهرترین افراد با تخصصی ترین نصب دوربین مداربسته ارزان و تیم مجرب تعمیرکاران محموعه آریا.

نتیجه گیری 

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.