loading cctv

منبع تغذیه دوربین مداربسته

Rate this post

منبع تغذیه دوربین مداربسته

منبع تغذیه دوربین مداربسته
منبع تغذیه دوربین مداربسته

جعبه منابع تغذیه دوربین مدارب سته، همچنین به عنوان یک جعبه توزیع قدرت شناخته می شود، به نصب کنندگان سیستم نظارت اجازه می دهد تا به راحتی به دوربین های چندرسانه ای دوربین مداربسته در یک نقطه مرکزی (معمولا در محل DVR) مدیریت دهد. این به نصاب دوربین مداربسته شما کمک می کند. به عنوان مثال، به جای اینکه 8 شاخه برق را به یک محافظ قدرت / برق متصل کنید، تمام سیم های دوربین مداربسته شما می توانند به صورت منظم به جعبه منبع تغذیه اجرا شوند. جعبه منبع تغذیه به طور معمول در نزدیکی DVR شما نصب می شود. جعبه های قدرت ما برای نصب بسیار ساده است. هر کابل دوربین را کابل برق را به سادگی میچرخاند. جعبه منبع تغذیه به یک پریز برق معمولی وصل می شود.

مطالب مرتبط : آیا دوربین مداربسته بدون برق کار می‌کند؟

همچنین ممکن است برای هر دوربین مدابسته یک آدابتور 12 ولتی در نظر گرفته شود، برای این منظور باید برق را به نزدیکی هر دوربین مداربسته برسانید برای این منظور میتوانید روشهای کابل کشی دوربین مداربسته را مطالعه نماید.

نحوه انتخاب منبع تغذیه دوربین مداربسته

منبع تغذیه دوربین مداربسته
منبع تغذیه دوربین مداربسته

بسیاری از دوربین های نظارت تصویری که ما می فروشیم نیاز به منبع تغذیه DC 12V دارند. همچنین به عنوان آداپتور برق DC برای دوربین های امنیتی شناخته شده است. لطفا توجه داشته باشید که این آداپتور برق نیز می تواند با دوربین های IP و هر دستگاه دیگری که نیاز به برق 12 ولت DC داشته باشد استفاده شود و از یک پین استاندارد 2.1 میلیمتری برای ورودی استفاده کند. پلاگین استاندارد 2.1 میلی متری اجازه می دهد تا این منبع تغذیه با کابل های دوربین مداربسته از قبل ساخته شده استفاده شود. نصب کنندگان می توانند از یک منبع تغذیه Pigtail استفاده کنند تا به طور منظم پلاگین را به کابل های خام تبدیل کنند. اگر به دنبال یک توزیع کننده قدرت برای یک سیستم نظارت با چندین دوربین هستید، لطفا صفحه جعبه منبع تغذیه خود را ببینید.

برای هر دوربین مداربسته لازم است که حتما ولتاژ 12 ولت با حداقل 1.2 آمپر به آن اتصال یابد لذا میبایست حتما یکسری الزامات در انتخاب منبع تغذیه دوربین مداربسته در نظر بگیرید:

  • منبع تغذیه باید دارای خروجی بدون ریپل باشد و خروجی 12 ولت آن تغییر نکند
  • آمپر منبع تغذیه نباید با مرور زمان کاهش پیدا کند
  • حتما باید منبع تغذیه به UPS وصل شود
  • ولتاژ منبع تغذه حتما مورد توجه باشد و با توجه به ولتاژ کاری دوربین مداربسته در نظر بگیرد

برخی از دوربینهای مداربسته چه از نوع AHD و چه از نوع IP هستند که نیاز به منبع تغذیه نداشته و برق آنها توسط کابل دیتا تامین میشود که یکی از آنها تکنولوژی POC برای دوربین مداربسته AHD میباشد که مقاله آموزشی مربوطه توصیحات لازم ارائه شده است.

انواع منابع تغذیه دوربین مداربسته

همانطور که در بالا اشاره شد منابع تغذیه دوربین مداربسته یکی از تجهیزات لازم جهت نصب دوربین مدار بسته می باشد . این تجهیز یکی از از مهمترین تجهیزات می باشد زیرا تامین کننده برق اصلی و راه اندازی سیستم حفاظتی و نظارتی شما می باشد . انواع منابع تغذیه دوربین مداربسته عبارتند از :

–  یو پی اس برای دوربین مدار بسته

–  ژنراتور و برق اضطراری برای دوربین مداربسته

–  آداپتور دوربین مداربسته

– منبع تغذیه خورشیدی

 همانطور که اشاره شد منبع تغذیه برای دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی بسیار حائز اهمیت می باشد .

 در صورتی که قصد بروزرسانی سیستم دوربین مداربسته خود را دارید این نکته را در نظر بگیرید که حتماً حتماً می بایست منبع تغذیه خود را نیز به روز رسانی کنیم زیرا ذات این نوع تجهیزات این است که با گذر زمان دچار مشکلات و خرابی می شود.

معیارهای انتخاب ادابتور دوربین مداربسته

در صورتی که قصد خرید منبع تغذیه  جهت تامین برق دوربین مداربسته خود را دارید به شما توصیه می کنیم این حتماً از یک سیستم با کیفیت که تمامی استانداردهای الکترونیکی که برای منبع تغذیه هست را تاییدیه گرفته باشد.

یکی از معیارهای مهم در انتخاب منبع تغذیه این است  است که دارای خدمات پس از فروش و گارانتی باشد با توجه به اینکه منابع تغذیه در ایران تولید میشود و متاسفانه تولید کننده های ایرانی در حوزه منبع تغذیه از تجهیزات خوب و قطعات الکترونیکی مناسب و با کیفیت استفاده نمی کند کند باعث می شود که منبع تغذیه با کیفیت و  مطلوب تولید نشود لذا حتما در هنگام خرید ادابتور دوربین مداربسته به اصالت کالا و گارانتی آن حتماً توجه شود.

 فروشگاه آریا طلایه‌دار تولید دوربین مداربسته در ایران می باشد در اقدامی تحسین برانگیز اقدام به تولید بهترین ادابتور دوربین مداربسته در ایران این منبع تغذیه دارای خدمات پس از فروش مادام العمر و برای اولین بار در ایران دارای گارانتی ۲ ساله تعویض بدون قید و شرط می باشد و در صورتی که هرگونه خرابی تجهیزات دوربین مداربسته شما مربوط به آداپتور تولید شده فروشگاه دوربین مداربسته آریا میباشد ما تمام خسارت شما را جبران و به صورت رایگان تمام تجهیزات شما را از نو تعویض و به شما برمیگرده گردد این شعار نیست این یک واقعیت است .

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X