منبع تغذیه دوربین مداربسته

منبع تغذیه دوربین مداربسته

منبع تغذیه دوربین مداربسته
منبع تغذیه دوربین مداربسته

جعبه منبع تغذیه دوربین مداربسته، همچنین به عنوان یک جعبه توزیع قدرت شناخته می شود، به نصب کنندگان سیستم نظارت اجازه می دهد تا به راحتی به دوربین های چندرسانه ای دوربین مداربسته در یک نقطه مرکزی (معمولا در محل DVR) مدیریت دهد. این به نصاب دوربین مداربسته شما کمک می کند. به عنوان مثال، به جای اینکه ۸ شاخه برق را به یک محافظ قدرت / برق متصل کنید، تمام سیم های دوربین مداربسته شما می توانند به صورت منظم به جعبه منبع تغذیه اجرا شوند. جعبه منبع تغذیه به طور معمول در نزدیکی DVR شما نصب می شود. جعبه های قدرت ما برای نصب بسیار ساده است. هر کابل دوربین را کابل برق را به سادگی میچرخاند. جعبه منبع تغذیه به یک پریز برق معمولی وصل می شود.

همچنین ممکن است برای هر دوربین مدابسته یک آدابتور ۱۲ ولتی در نظر گرفته شود، برای این منظور باید برق را به نزدیکی هر دوربین مداربسته برسانید برای این منظور میتوانید روشهای کابل کشی دوربین مداربسته را مطالعه نماید.

نحوه انتخاب منبع تغذیه دوربین مداربسته

منبع تغذیه دوربین مداربسته
منبع تغذیه دوربین مداربسته

بسیاری از دوربین های نظارت تصویری که ما می فروشیم نیاز به منبع تغذیه DC 12V دارند. همچنین به عنوان منبع تغذیه / آداپتور برق DC برای دوربین های امنیتی شناخته شده است. لطفا توجه داشته باشید که این آداپتور برق نیز می تواند با دوربین های IP و هر دستگاه دیگری که نیاز به برق ۱۲ ولت DC داشته باشد استفاده شود و از یک پین استاندارد ۲٫۱ میلیمتری برای ورودی استفاده کند. پلاگین استاندارد ۲٫۱ میلی متری اجازه می دهد تا این منبع تغذیه با کابل های دوربین مداربسته از قبل ساخته شده استفاده شود. نصب کنندگان می توانند از یک منبع تغذیه Pigtail استفاده کنند تا به طور منظم پلاگین را به کابل های خام تبدیل کنند. اگر به دنبال یک توزیع کننده قدرت برای یک سیستم نظارت با چندین دوربین هستید، لطفا صفحه جعبه منبع تغذیه خود را ببینید.

برای هر دوربین مداربسته لازم است که حتما ولتاژ ۱۲ ولت با حداقل ۱٫۲ آمپر به آن اتصال یابد لذا میبایست حتما یکسری الزامات در انتخاب منبع تغذیه دوربین مداربسته در نظر بگیرید:

  • منبع تغذیه باید دارای خروجی بدون ریپل باشد و خروجی ۱۲ ولت آن تغییر نکند
  • آمپر منبع تغذیه نباید با مرور زمان کاهش پیدا کند
  • حتما باید منبع تغذیه به UPS وصل شود
  • ولتاژ منبع تغذه حتما مورد توجه باشد و با توجه به ولتاژ کاری دوربین مداربسته در نظر بگیرد

برخی از دوربینهای مداربسته چه از نوع AHD و چه از نوع IP هستند که نیاز به منبع تغذیه نداشته و برق آنها توسط کابل دیتا تامین میشود که یکی از آنها تکنولوژی POC برای دوربین مداربسته AHD میباشد که مقاله آموزشی مربوطه توصیحات لازم ارائه شده است.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *