نحوه اتصال DVR به تلویزیون (با استفاده از HDMI extender)

اگر شما نیاز به ارسال سیگنال ویدئویی از DVR خود را برای مسافت های طولانی دارید، یک راه حل این است که از یک گسترش دهنده HDMI استفاده کنید که به شما اجازه می دهد از کابل های شبکه ۵ یا ۶ استفاده کنید تا سیگنال را به فاصله هایی که می توانید تا ۱۲۰ متری بفرستد، این موضوع برای اتصال DVR به تلویزیون بکار گرفته میشود.

گاهی اوقات شما در این موقعیتی قرار می گیرید که استفاده از یک کابل HDMI محدودیتی را برای حداکثر فاصله استفاده می کند، اما شاید شما نیاز دارید که ویدیو را در یک تلویزیون دور از DVR تماشا کنید. اگر این مورد شما باشد، گسترش دهنده HDMI به شما کمک می کند تا سیگنال های ویدئویی را از DVR خود را به یک مانیتور از راه دور بفرستید.

انواع گسترش دهنده HDMI

انواع گسترش دهنده ها و قیمت ها بر اساس مدل ها متفاوت است، برای بعضی از شرایط استفاده از مدل های منفعل، برای شرایط دیگر امکان پذیر است، اما مدل های فعال توصیه می شود:

  • Passive HDMI extender for cables cat5/6 cables
  • Passive HDMI extender for 1 cat5/6 cable
  • Active HDMI extender for 1 cat5/6 cable

آشنایی با مدل Passive HDMI extender with 2 cables

راه حل اساسی با استفاده از یک آداپتور HDMI در DVR و یک آداپتور HDMI دیگر در مانیتور، با استفاده از یک جفت کانکتور کابل شبکه در هر دو طرف. تصویر زیر را ببینید.

اتصال DVR به تلویزیون
اتصال DVR به تلویزیون

این امکان وجود دارد که راه حل هایی را پیدا کنیم که از نوع HDMI غیر فعال (بدون قدرت) استفاده می کنند. شما فقط باید آن را به خروجی DVR وصل کنید و در طرف دیگر فقط به ورودی تلویزیون متصل شوید. در زیر تصویری از این گسترش دهنده HDMI را ببینید.

گسترش دهنده HDMI
گسترش دهنده HDMI

توجه داشته باشید که یک اتصال HDMI در یک طرف آداپتور و دو اتصال برای کابل شبکه در طرف دیگر وجود دارد. اگر چه استفاده از آن به سادگی محدودیت هایی در این مدل وجود دارد.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نحوه اتصال DVR به تلویزیون (با استفاده از HDMI extender)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *