loading cctv

نحوه استفاده از چندین دوربین CCTV دوربین به LiveStream ویدئو در یوتیوب و فیس بوک

Rate this post

نحوه استفاده از چندین دوربین CCTV دوربین به LiveStream ویدئو در یوتیوب و فیس بوک

چندین روش برای استفاده از دوربین های HD CCTV (AHD، HD-TVI، HDCVI) به ویدیو Livestream در فیس بوک و یوتیوب وجود دارد. در دوربین مداربسته، ما به بسیاری از مشتریان در طول سال ها نصب دوربین مداربسته که تقاضای برنامه های پخش زنده ویدئو داشته اند, خدمت کرده ایم. برخی از این مشتریان از تجهیزات برند معتبر INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا برای امنیت خود استفاده می کنند و دیگران از سیستم های دوربین مداربسته خود منحصرا برای جریان مستقیم استفاده می کنند. مجتمع های ویدئویی و نظارت بر DVR ها می توانند هر دو برای این برنامه های جریان در هنگام اتصال با یک PC با نرم افزار Open Broadcast و یک کارت ضبط HDMI نصب شوند.

سیستم LiveStream Video با استفاده از DVR دوربین مداربسته

نحوه استفاده از چندین دوربین CCTV دوربین به LiveStream ویدئو در یوتیوب و فیس بوک
نحوه استفاده از چندین دوربین CCTV دوربین به LiveStream ویدئو در یوتیوب و فیس بوک

دو روش برای استفاده از  DVR یک دوربین برای LIVESTREAM وجود دارد:

 1. از طریق HDMI
 2. RTSP جریان

ما روش HDMI را توصیه میکنیم زیرا روش جریان RTSP می تواند به تأخیر بیفتد و باعث مشکالت عملکردی با عملیات ضبط DVR شود. تنظیم تقریبا یکسان است.

این روش برای DVR هایی که دارای مانیتور دو طرفه / مانیتور نقطه ای هستند، بهتر عمل می کند.

تنظیم مانیتور نقطه به شما اجازه می دهد تا یک نمایش ویدیویی مداوم زنده روی خروجی HDMI داشته باشید در حالی که خروجی VGA می تواند برای مدیریت DVR با استفاده از سیستم منو استفاده شود. خروجی مانیتور نقطه ای سیستم منو یا عملکردهای انجام شده در DVR را نمایش نمی دهد.

 1. تا 16 دوربین به DVR با استفاده از کابل کواکسی سایام RG59 سخت کشیده شده است. ما از یک دستگاه DVR از برند INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا استفاده کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از مقاله های چگونگی عملکرد دستگاه DVR و همچنین اصول ضبط دستگاه DVR در سایت فروشگاه دوربین مداربسته آریا دیدن کنید.
 2. خروجی HDMI DVR به عنوان یک مانیتور نقطه تنظیم می شود.
 3. خروجی HDMI از DVR به ورودی HDMI کارت ضبط Blackmagic در کامپیوتر جریان ما متصل است.
 4. pc در حال اجرا برنامه پخش برنامه پخش (OBS) است. OBS با یوتیوب، فیس بوک و هر پلتفرم ویدئویی جریان اصلی هماهنگ شده است.
 5. رایانه رومیزی با استفاده از روتر یا مودم شبکه به اینترنت متصل می شود. این اجازه می دهد تا OBS با YouTube، Facebook Live و غیره ارتباط برقرار کند.

به جای استفاده از خروجی HDMI DVR، برخی از DVR ها به شما مستقیم دسترسی به جریان RTSP (پروتکل جریان واقعی در زمان) هر دوربین را می دهد. نرم افزار Broadcaster Open می تواند جریان مستقیم RTSP را به عنوان یک منبع رسانه ای دسترسی پیدا کند. اگر از روش RTSP استفاده می کنید، شما نیازی به یک کارت ضبط HDMI در کامپیوتر ندارید. کامپیوتر و DVR فقط باید به یک شبکه محلی متصل شوند. من روش RTSP را توصیه نمی کنم، زیرا در هنگام استفاده از RTSP ممکن است یک تاخیر جزئی در ویدیو وجود داشته باشد و همچنین عملکرد ضبط شده در DVR. همچنین شما از توالی صفحه نمایش خودکار از عملکرد مانیتور نقطه DVR بهره مند نمی شوید.

ویدیو LiveStream با دوربین های چندگانه امنیتی و چندگانه

به جای استفاده از یک DVR، می توانید از یک چندکاره تصویری CCTV برای ترکیب سیگنال های ویدئویی از چندین دوربین به یک نمایش تنها برای جریان مستقیم استفاده کنید. تنظیم تقریبا یکسان است. شما فقط DVR را با چندکاره جایگزین کنید.

 1. تا 16 دوربین به این 16x HDTV CCTV متصل شده است که از کابل RG59 Siamese Coax استفاده می کند. ترکیبی از دوربین های AHD 1080p و دوربین های HD-TVI 1080p در این نسخه ی نمایشی استفاده می شود.
 2. خروجی HDMI از چندکاره به ورودی HDMI کارت گرافیکی BlackMagic که در رایانه جاری نصب شده است، متصل می شود.
 3. رایانه رومیزی در حال پخش برنامه پخش رادیویی است که با یوتیوب، فیس بوک و غیره مجتمع شده است.
 4. کامپیوتر در شبکه ای است که به اتصال به اینترنت با سرعت بالا متصل است به طوری که نرم افزار پخش کننده رادیو قادر به پخش ویدئو به یوتیوب، فیس بوک و غیره است.
 5. کاربران می توانند بین طرح های مختلف یکپارچه و چندین دوربین با استفاده از کنترل از راه دور مادون قرمز از راه دور چندکاره، سوئیچ کنند.
 6. یوتیوب LiveStream با دوربین های چندگانه امنیتی امنیتی و یک چندگانه ویدئویی

در این مقاله چندین روش برای استفاده از تجهیزات نظارت تصویری برای پخش ویدئو در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت. راه های دیگری وجود دارد. کدامیک از بهترین ها برای شما مناسب است و اگر تجهیزات موجود داشته باشید. لطفا در صورت تمایل به مشاوره رایگان با مجموعه فروشگاه دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X