نحوه مراقبت از دوربین مدار بسته IP از هکرها

Rate this post

نحوه مراقبت از دوربین مدار بسته IP از هکرها

آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه دوربین مداربسته را ببندید؟ شما در جای مناسب هستید، اما باید دانست که من این مقاله را به شما می گویم تا بتوانید بدانید چه کاری انجام می دهید و چگونه باید از دوربین های IP خود محافظت کنید تا از هک شدن آنها جلوگیری شود.

خوب، پس از این سلب مسئولیت، بیایید به اطلاعات مربوط به دوربین های IP برویم و چگونگی آنها توسط افراد مخرب را در اینترنت هک کنیم. با دانش اینکه چگونه دستگاه DVR شما هک میشود میتوانید از هک شدن دستگاه و یا دوربین خود جلوگیری کنید.

در حال حاضر یک دوربین دوربین مداربسته روزانه از مکان های بسیاری مانند مغازه ها، مراکز، دفاتر، انبار و غیره استفاده می شود. برای دلیل امنیتی و برای بسیاری از اهداف دیگر. این مقالات به شما نشان می دهد چگونه دوربین های دوربین مدار بسته را بچرخانید. اگر جستجو در Google برای دوربین هک دوربین CCTV، شما کلاهبرداری برای کلاهبرداری هک دوربین دوربین عمومی را پیدا خواهید کرد. اما در اینجا شما دوربین های دوربین مدار بسته خصوصی را خواهید دید

نحوه مراقبت از دوربین مدار بسته IP از هکرها

دانلود اسکنر  Angry IP
اسکنر عصبانی IP پورت اسکنر قدرتمند GUI است. اسکنر عصبانی IP برای تمام سیستم عامل های اصلی موجود است.

نحوه مراقبت از دوربین مدار بسته IP از هکرها

مهم این است که چگونه انتخاب محدوده آدرس IP مناسب برای هک دوربین دوربین مداربسته. دوربین های مدار بسته با اتصال به اینترنت پهنای باند متصل می شوند. اگر روتر دسترسی به پهنای باند خود را پیدا کنید، آدرس آی پی عمومی خود را پیدا کنید. فقط “IP من” را در نوار جستجوی Google یا Bing تایپ کنید. گوگل آدرس آی پی عمومی شما را نشان می دهد.

در اینجا 77.247.181.165 ip عمومی من است. بنابراین دامنه IP می تواند 77.247.181.1 o 77.247.181.255 یا 77.247.181.1 o 77.247.185.255 باشد.

پیکربندی Angry Ip برای دوربین هک دوربین
اسکنر عصبانی Ip را باز کنید

برو به Tools> Preferences> Ports | اضافه کردن پورت 80،8080،23 در تب انتخاب بندر
این 808080 و 23 پورت را اسکن می کند.

نحوه مراقبت از دوربین مدار بسته IP از هکرها

ما باید شناسایی وب را اضافه کنیم. شناسایی وب می تواند جزئیات مختصر درباره جزئیات دستگاه متصل به اینترنت را نشان دهد. به عنوان دنبال کنید

نام دوربین دوربین مدار بسته
دوربین دوربین مداربسته
نام روتر یا نام مدل روتر
تشخیص وب به صورت زیر را اضافه کنید

به Tools > Fetchers > add (<<) web detect بروید و مانند متن زیر عمل کنید

انحوه مراقبت از دوربین مدار بسته IP از هکرها

ضافه کردن محدوده آی پی در زبانه Range Ip و شروع کلیک کنید

نحوه مراقبت از دوربین مدار بسته IP از هکرها

پس از اسکن به پایان رسید، اطلاعات جالبی را در برگه شناسایی وب پیدا خواهید کرد

RomPager / 4.07 UPnP / 1.0 —– روتر
uc-httpd 1.0.0 —– دوربین مدار بسته
DVRDVS-وب —– دوربین مدار بسته
microhttpd —– روتر
وب —– دوربین مدار بسته
Hikvision-Webs —– دوربین مدار بسته
iBall-Baton —– دوربین دوربین مدار بسته

اکثر دوربین های دوربین مدار بسته و روتر پیکربندی نام کاربری و رمز عبور پیش فرض. مثال

Username : admin | password : admin
Username : admin | password : (blank password)
Username : admin | password : 12345
Username : admin | password : 9999

شما می توانید لیست پیش فرض نام کاربری و رمز عبور را پیدا کنید و برخی از گوگلپلی را امتحان کنید

برخی از دوربین های مدار بسته نیاز به پلاگین دارند، شما می توانید از همان صفحه دانلود کنید. اگر پلاگین در همان صفحه یافت نشد پس برای ساخت سایت وب سایت و دانلود آن.

این مقاله فقط برای هدف آموزشی است. هدف از این مقاله این است که چگونه دوربین های CCTV را با استفاده از کلمات عبور قوی محافظت می کند. برای اهداف جنایی و یا دیگر هنرهای سیاه استفاده نکنید. من مسئول آن نیستم و توصیه فروشگاه دوربین مداربسته آریا این است که حتما در رمز خود از علامتها استفاده نماید و بهترین راه این است که رمز خود را به صورت متناوب تغییر دهید و آنرا در اختیار افزارد غیر نگذارید.

در صورتی که IP دستگاه یا دوربین خود را فراموش کرده اید میتوانید با استفاده از اموزش نرم افزار یافتن IP این مورد را اموزش ببنید و استفاده نمایید

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا و نصب دوربین مداربسته به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X