loading cctv

نصب دزدگیر برای منازل

Rate this post

نصب دزدگیر برای منازل

چرا باید یک دزدگیر نصب کنید؟

اغلب، قربانیان سرقت خانه ها در خانه های خود احساس امنیت بیشتری نخواهند کرد، زیرا این احساس بد که چون این اتفاق یک بار رخ داده، ممکن است دوباره اتفاق بیفتد به وجود میاید. دزدی از منازل می تواند زندگی مردم را خراب کند و چیزی که بیشترین صدمه را ایجاد می کند، از دست دادن اموال آنها نیست بلکه رخ دادن اتفاق ناگواری برای اعضای خانواده و یا از دست دادن احساس امنیت از از دست دادن اموال نیز ناگوارتر است.

در کشورهای توسعه یافته پکیج های سیستم دزدگیر DIY وجود دارد که نیازی به فرد متخصص برای نصب ندارند که مراحل نصب را به صورت تخصصی در این مقاله برای شما قرار دادیم.

توصیه ما به شما خرید و نصب دزدگیر برای منازل در راستای حفظ امنیت خانواده و اموالتان و تماس با تیم متخصص نصاب مجموعه آریا است تا با کمترین هزینه صاحب باکیفیت ترین سیستم دزدگیر و تخصصی ترین خدمات نصب شوید.

نصب دزدگیر برای منازل
نصب دزدگیر برای منازل

در کنار سیستم دزدگیر میتوانید از سیستم دوربین مداربسته نیز بهره مند شوید, اطلاعات بیشتر در مقاله:

دزدگیر یا دوربین مداربسته

مراحل اولیه برای نصب دزدگیر برای منازل

  1. پنل امنیت خانه بی سیم را نصب کنید.

یک محل را در نزدیکی ورودی اولیه خود انتخاب کنید که نزدیک به منبع قدرت برای نصب پنل باشد. اغلب شما فقط باید یک میخ کوچک را به دیوار بزنید تا پنل را نصب کنید. اگر شما نمیتوانید سوراخی در دیوار ایجاد کنید، می توانید از چسب دو طرفه استفاده کنید.

  1. حسگرها و آشکارسازها را در سرتاسر خانه خود قرار دهید.

سیستم شما شامل سنسورهای زنگ پایه درب و پنجره می شود و ممکن است شامل آشکارسازهای حرکتی باشد. سنسورها معمولا با کاور و پشتی است که آنها را در محل قرار می دهد اما هنوز به آنها امکان می دهد تا به صورت مورد نیاز حرکت کنند. از دستورالعمل های ارائه شده با سیستم امنیتی خانه خود برای قرار دادن سنسورها در مکان های بهینه استفاده کنید.

  1. سیستم امنیتی را آزمایش کنید.

برای آزمایش سیستم و اطمینان از اینکه همه چیز به درستی کار می کند، دستورالعمل های ذکر شده در دفترچه راهنمای سیستم امنیتی را دنبال کنید.

عناصر کلیدی یک سیستم امنیتی خانگی DIY

اجزای بسته امنیتی شرکت های متفاوت یکسان نیستند و از مبتدی تا پیشرفته متغیر هستند. در هر صورت، یک سیستم امنیتی خانه DIY شامل اجزای اساسی زیر است.

صفحه اصلی با صفحه کلید

پنل اصلی و صفحه کلید مغز سیستم ایمنی خانه DIY شما است. شما از صفحه کلید برای فعال کردن و غیرفعال کردن سیستم استفاده می کنید و اگر پنل پیشرفته باشد، می توانید از آن برای انجام کارهایی مانند تنظیمات زنگ برنامه استفاده کنید.

سنسورها

هر سیستم زنگ خطر شامل پنجره ها و سنسورهای درب است که واکنش نشان می دهند که پنجره یا درب باز است. تعداد سنسورهایی که خرید می کنید، بستگی به تعداد پنجره ها و درب ها در منزل شما و همچنین به ترجیح شخصی شما دارد.

آشکارسازهای حرکتی

آشکارسازهای حرکت معمولا در گوشه ها قرار گرفته و واکنش نشان می دهند هنگامی که حرکت در اتاق تشخیص داده می شود. برخی از آشکارسازهای حرکت پیشرفته با دوربین های امنیتی مداربسته زوج میشوند و شروع به ضبط ویدئو هنگام تشخیص حرکت میکنند. بسته به سیستم، ممکن است بتوانید ویدیو را در زمان واقعی از تلفن یا سایر دستگاههای متصل به اینترنت تماشا کنید.

سیستم ایمنی خانه DIY راه حل مناسبی برای همه نیست!

نصب دزدگیر برای منازل
نصب دزدگیر برای منازل

سیستم ایمنی خانه DIY یعنی آسان برای نصب توسط خود شما و بدون نیاز به شخص متخصص، مقرون به صرفه و قدرتمند می تواند به محافظت از یک آپارتمان استودیویی در شهر یا یک خانه بزرگ در حومه کمک کند، اما این راه حل امنیتی مناسب برای همه نیست. اگر چه سیستم های ایمنی خانه DIY طراحی شده اند که توسط صاحبان خانه های غیر فنی نصب می شوند، برخی نمی خواهند سیستم را نصب کنند یا نمی توانند نصب کنند. و همیشه این احتمال وجود دارد که آن را نادرست نصب کنند و سپس شما خطر ابتلا به محافظت نشده را اجرا کنید.

توصیه ما به شما تماس با متخصصین نصب مجموعه آریا برای نصب دوربین مدار بسته ارزان قیمت و تخصصی ترین خدمات است.

اکثر سیستم های DIY خدمات پیشرفته و یا اجزای که سیستم های زنگ هشدار سنتی انجام می دهند مانند نظارت بر آتش و نظارت بر مونوکسید کربن، دکمه های وحشت زده و یا سنسور حرکت حیوان خانگی ارائه می دهد.

نصب دوربین مداربسته منزل و دزدگیر علاوه بر این که به شما آرامش می دهد، یک سیستم امنیتی تحت نظارت می تواند احتمال این که شما یک قربانی سرقت میشوید را تا 300 درصد کاهش دهد همچنین می تواند تا 20 درصد از بیمه های صاحب خانه خود را نجات دهد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X