loading cctv

اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

Rate this post

اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

تمام والدین برای امنیت خانه در صورت آگاهی به اهمیت فوق العاده و نصب دوربین های مدار بسته، میدانند که این سیستم آنها را قادر می سازد تا نه تنها امنیت دارایی خود، بلکه امنیت فرزندان خود را داشته باشند. این دوربین های خانگی CCTV می تواند برای جلوگیری از سرقت، خرابکاری و تخریب اموال با ارائه ویدیو ارزشمند از هر گونه حرکتی که رخ داده است, تصاویر و مدارک را ثبت و قابل مشاهده کند. دوربین مدار بسته داخلی می تواند برای نظارت و ضبط ویدیو از پرستار بچه، بچه نگهدار شما و یا کودکان در داخل خانه شما مورد استفاده قرار گیرد. دوربین های مداربسته می توانند در جلوگیری از موارد سوء استفاده از کودک که در اکثر موارد توسط مراقب و پرستار بچه انجام می شود(میتوانید مقاله آموزشی نحوه خرید و نصب دوربین مداربسته برای پرستار کودک و سالمند را مطالعه نماید)، نیز کمک کند.

دوربین مدار بسته چیست؟

CCTV مخفف تلویزیون مدار بسته است. این استفاده از دوربین های ویدئویی برای انتقال یک سیگنال به یک مکان خاص، در مجموعه ای محدود از مانیتور است. این اغلب برای کسانی که برای نظارت در مناطقی نظیر بانک ها، کازینو ها، فرودگاه ها، تأسیسات نظامی و فروشگاه های راحتی مورد نیاز است نظارت می شود.

شاخه رو به رشد در دوربین مدار بسته دوربین های پروتکل اینترنت (دوربین های IP) است. دوربین های IP از پروتکل اینترنت (IP) استفاده شده توسط اکثر شبکه های محلی (شبکه های محلی) برای انتقال ویدئو در شبکه های داده در فرم دیجیتال استفاده می کنند. IP به طور اختیاری می تواند در سراسر اینترنت عمومی منتقل شود، به کاربران اجازه می دهد دوربین های خود را از طریق هر اتصال اینترنتی از طریق یک رایانه یا یک تلفن 3G در دسترس قرار دهند. برای برنامه های امنیتی حرفه ای و عمومی زیرساخت های امنیتی، ویدئو IP محدود به یک شبکه خصوصی یا VPN است. با رجوع به مقاله معرفی دوربین IP در نصب دوربین مداربسته میتوانیذ اطلاعات لازم در مورد این دوربین را بدست آورید.

مزیت نصب دوربین های مدار بسته برای خانه

اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه
نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

محافظت از شما در مورد عشق شما

اگر والدین هستید و هنگامی که نوزاد خود را در محل خود قرار می دهید و آنها را با یک پرستار بچه اختصاص می دهید، هرگز صدمه ای اضافی در ذهن خود ایجاد نمی کند، در نظر گرفته شده است که فرزند شما در طول این مدت زمانی که شما در خانواده نیستید، مراقبت می شود خودشان را دارند دوربین های امنیتی می توانند به محافظان کمک کنند تا از پرستار و کارگران خانگی خود مراقبت کنند. امروزه برای امنیت منازل راهکارهای امنیتی اثبات شده در ساختمان های مسکونی جدید و انبوهی پیشنهاد میشود.

به عنوان چشم شما هنگامی که بیرون می رود

اگر در محل اقامت خود قرار بگیرید، دوربین های امنیتی می توانند به عنوان چشم عمل کنند که به شما کمک می کند قبل از باز کردن آن و یا قبل از رفتن به فضای باز آن را بیرون درب ورودی خود ببینید. این که آیا شما در یک پارک یا در یک شهر کاملا ساخته شده هستید، این یک حفاظ امنیتی خوب است.

بیمه موثر

در صورتی که خانواده خود را ترک کردید و یک دزد وارد شد، می توانید به راحتی شواهد و مدارک ارائه دهید و به صاحب مظنون به راحتی ضبط و بازیابی موارد سرقت شده خود را نشان دهید. این که آیا شما دوربین امنیتی خود را در یک محل یا در دفتر خود نصب کرده اید، این قطعا درست و مفید است.

نگهبانی که خسته نخواهد شد

دوربین های امنیتی مانیتورینگ داخلی و / یا کسب و کار شما را حتی در حین خواب یا حتی دور می کنند. در حال حاضر راه وجود دارد که می تواند توسط هر موجود زنده انجام شود.

می تواند کارهایی انجام دهد که توسط انسان انجام نمی شود

اگر شما قصد استفاده از دوربین های امنیتی را در دفتر یا کسب و کار خود دارید، دوربین های امنیتی می توانند به صاحبان شرکت های تجاری کمک کنند تا به صاحبان کار خود نزدیک باشند. نظارت بر فعالیت کارگر می تواند به نوعی از شرایط، از جمله سرقت کارکنان آینده، شکایات خریدار و مسائل دیگر که در آن پخش ویدئو ممکن است مفید باشد، کمک کند.

چرا شما باید دوربین های مدار بسته را در خانه خود نصب کنید؟

اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه
نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

بدیهی است که مجرمان، به عنوان مثال سرقت کنندگان، آدم ربایان و آدم ربایان کودکان، در میان دیگران، سختی خانه هایی را می گیرند که به طور مداوم تحت نظارت قرار می گیرند تا در معرض آن قرار گیرند. علاوه بر این، دوربین های نظارت امنیتی به جلوگیری از افرادی که ممکن است گرایش های دزدی داشته باشند و دسترسی آسان به اتاق های خاصی در خانه که در آن اشیای ارزش افزوده ذخیره می شوند، کمک کند.

دوربین های مدار بسته اطمینان حاصل می کنند که خانه شما نه تنها در طول روز، بلکه در شب نیز حفظ می شود. دوربین های امنیتی نظارت موجود در بازار وجود دارد که می تواند در کنار چراغ های امنیتی ثابت شود. روشنایی امنیتی و دوربین توسط سنسورهای حرکتی داخلی فعال می شوند. اگر جنبش بر روی اموال شما تشخیص داده شود، چراغ ها و دوربین ها در همان زمان روشن و در فرآیند روشن شدن و گرفتن مزاحم می شوند.

شکی نیست که دوربین های امنیتی CCTV بهترین راه برای محافظت از خانه شما هستند. آنها به عنوان یک عامل بازدارنده موثر عمل می کنند و در صورت وقوع جرم مرتکب می شوند زیرا آنها جزئیات دقیقی از این رویداد را ارائه می دهند. در صورتی که فیلم های موجود در دوربین مدار بسته وجود داشته باشد، شانس بیشتری برای دریافت اموال خود در صورت وقوع زلزله وجود دارد. اگر بخواهید این آرامش را در ذهن داشته باشید، یک کیت CCTV تمام امنیت مورد نیاز شما را فراهم می کند. با کنترل دسترسی از راه دور در دسترس است، شما می توانید در هر کجا که در جهان هستید، چک کنید.

اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه
نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

چگونه سیستم CCTV مناسب برای خانه شما را انتخاب کنید؟

هنگام انتخاب سیستم های خانه CCTV مهم است که چندین چیز را در نظر بگیرید که بر انتخاب تجهیزات شما تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، شما نیاز به تجهیزاتی دارید که مناسب کارهایی هستند که می خواهید از آن استفاده کنید. تغییرات زیادی در سیستم های CCTV داخلی وجود دارد که به طور مساوی در انواع مختلف خانه ها قابل استفاده است. شلنگ های کوچکتر ممکن است یک سیستم دوربین مدار بسته کوچکتری داشته باشند در حالی که خانه های بزرگتر ممکن است نیاز به تجهیزات پیشرفته تر داشته باشند. هدف این است که اطمینان حاصل کنید که شما تجهیزاتی را تهیه می کنید که از مسائل امنیتی خانه شما به طور کامل محافظت می کند.

دسترسی به نیازهای خانه شما.به عنوان مثال، شما کدام مناطق از خانه یا ملک خود را می خواهید پوشش دهید. مناطق کلیدی هدف مانند ورودی ها و راه های درایو.

دانستن بودجه خود، چقدر مایل هستید که در این پروژه صرف کنید.

شروع به یادگیری انواع دوربین های CCTV در دسترس است.

برای تعیین اینکه آیا نمای دوربین در واقع چیزی است که شما می خواهید، بیش از هر نمای دوربین نگاه کنید.

این خدمات به صورت تخصصی از طرف فروشگاه دوربین مداربسته آریا برای شما مشتریان عزیز برند INFINITY ارائه داده میشود تا خانه ی خود را ایمن کنید. توصیه ما به شما همکاری با تیم متخصص نصب دوربین مداربسته ی این مجموعه است که علاوه بر استفاده از محصولات معتبر و دارای 2 سال گارانتی طلایی آریا,  در حوزه ی نصب متخصص اند و با کیفیت ترین خدمات را با کمنرین تعرفه خدمات نصب دوربین مداربسته را برای شما عزیزان ارائه میدهند.

 

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X