loading cctv

نصب دوربین مداربسته در مهد کودک

Rate this post

نصب دوربین مداربسته برای مهد کودک

سیستم‌های دوربین مدار بسته طراحی شده برای نظارت بر زمان واقعی مدارس، مراقبت روزانه، مهد کودک و محیط‌های مشابه است. هدف اصلی این سیستم‌ها ارائه نظارت و امنیت همراه با ارائه صلح در ذهن از هر نوع ادعای قانونی ، علیه نهاد است لذا نصب دوربین مداربسته در مهد کودک بسیار واجب است. دوربین‌های با کیفیت بالا با دید در شب برای امنیت پس از ساعت کاری نیز بسیار مفید می‌باشد. سیستم‌های نظارت شامل ترکیبی از دوربین‌های داخلی و خارجی دوربین مداربسته برای نظارت داخلی و خارجی است. ضبط کننده‌های دیجیتال از ویژگی‌های آسان برای استفاده از رابط، ارتقا فضای ذخیره سازی اختیاری برای زمان ضبط طولانی و ذخیره سازی بیشتر ویدئو نیز در دسترس ضبط صوتی اختیاری و نظارت بر صدا است. نظارت صوتی نیاز به استفاده از میکروفون دارد. این سیستم‌های دوربین مدار بسته با قابلیت دسترسی از راه دور استاندارد می‌شوند.

نصب دوربین مداربسته برای مهد کودک

چرا باید دوربین مداربسته برای مهد کودک نصب شود؟


دوران کودکی – مسلما بهترین دوره زندگی هر فرد است. کل جهان کودک زمین بازی خود است. همه چیز و همه چیز باید بررسی و بررسی شود. ترس چیزی است که کودکان درک نمی‌کنند. این زمان برای لذت بردن، بیرون آمدن است، برای زندگی بهتر برای دانستن و ساختن.
البته ما قبل از اقدام به هر چیزی که مرتبط به کودکان دلبندمان باشند تحقیقات ریادی انجام میدهیم، انتخاب مهدکودک مناسب نیز استثنا نمی‌باشد.
رفتار بد با کودک،زخمی شدن کودک،طرز برخورد و رفتار مناسب و از همه مهمتر ربوده شدن کودک از جمله دلایلی میباشد که از اهمیت هرچه بیشتر نصب دوربین مدار بسته در مهد کودک مطلع شویم.

نصب دوربین مداربسته در خارج از مهد و نظارت به محیط اطراف مهد کودک نیز خالی از لطف نمی‌باشد و به اعتماد و آرامش خاطر هرچه بیشتر ما کمک شایانی می‌کند.

 

نصب دوربین مداربسته برای مهد کودک

دوربین مداربسته در مهد کودک

در مدارس طبیعی است که مراقبت از خود و حداقل حفاظت از اموالمان کاری راحتر باشد و بیشتر بتوانیم امنیت را برای خودمان برقرار کنیم،اما در مهدکوک چطور؟یک معلم چگونه مراقب لحظه به لحظه تمام کودکان شود؟چگونه به خود معلم اعتماد کامل داشته باشیم؟
در اینجاست که اهمیت بودن یک چشم سوم در مهد کودک پدیدار می‌شود.

نصب دوربین مدار بسته در مهد کودک بسیار واجب می‌باشد، در مهد کودک می‌بایست از کودکان ما مراقبت شود و در صورتی که برای کودکان اتفاق رخ دهد می‌توان با بازبینی دوربین مداربسته آن اتفاق را به طور کامل بررسی نموده و در صورتی که مربی و یا مربیان مقصر باشند می‌توان آنها را بازخواست نمود.

امروزه والدین کودکان خود را تنها در مهدکودک‌هایی ثبت‌نام می‌کنند که در آن دوربین مدار بسته نصب شده باشد در صورتی که اتفاقی افتاد بتوانند دوربین را بازبینی کنند.

نصب دوربین مدار بسته در اتاق بازی

انواع دوربین مدار بسته مناسب برای مهدکودک

همانطور که می‌دانید بازار دوربین‌ مداربسته از تنوع بالایی برخوردار است. انواع دوربین‌های مدار بسته که در محیط بیرونی مهد کودک یا مدرسه نصب می‌شوند باید از مقاومت بالا در برابر تغییرات آب و هوایی برخوردار باشند. برای قسمت‌هایی که زاویه دید وسیع یا تصویربرداری در شب اهمیت دارد باید از دوربین‌هایی مانند دوربین دام یا دوربین مدار بسته اسپید دام استفاده کرد. امنیت دوربین‌ها نیز باید به خوبی تأمین شوند تا از سرقت در امان باشند.

در نصب دوربین مدار بسته در مهد کودک و مدارس بهتر است از مدل‌هایی انتخاب گردد که دارای حسگرهای حرکتی بوده و بتواند هر گونه حرکت مشکوک را تشخیص داده و ثبت کند. دوربین‌های هوشمند در سیستم‌های نظارتی می‌توانند به خوبی تمام جزئیات مکان مورد نظر را روی مانیتور نشان دهند.

یک پیشنهاد عالی برای مدیران مدارس و مهدهای کودک این است که پس از نصب دوربین مدار بسته، سیستم امنیتی را به تلفن همراه یا تبلت خود متصل کنند و از طریق اتصالات شبکه، مدرسه خود را در خارج از ساعات کاری کنترل نمایند. استفاده از این سیستم، نیازمند نصب و راه اندازی دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه است.

اما در نصب دوربین مدار بسته برای مهد کودک می‌بایست به یک سری از الزامات توجه نمود که در اینجا به برخی از آنها اشاره کوتاه می‌شود (لازم به ذکر است که نصاب دوربین مداربسته فروشگاه دوربین مدار بسته آریا با تجربه بیش از دهها نصب در مهد کودک دارای تجربه کافی در این حوزه می‌باشد لذا شما می‌توانید با خیال راحت نصب دوربین مدار بسته برای مهد کودک خود را به ما بسپارید).

  • حتما باید نقاط کور‌‌ای که در محل‌هایی که کودکان حضور دارند دوربین نصب شود.
  • حتما در حیاط مدرسه حداقل ۲ تا ۳ دوربین نصب شود.
  • در اتاق بازی کودکان حتما دوربین مداربسته نصب شود.
  • در سالن غذاخوری حتماً دوربین مداربسته نصب شود.

محوطه پیرامونی مهد کودک نیز می‌بایست توسط دوربین مداربسته پوشش داده شود تا ماشین‌هایی که در آنجا پاک میشوند به طور کامل پلاک آن خوانده شود

پیشنهاد می‌شود در راه پله‌ها نیز دوربین مداربسته نصب شود عبور و مرور کودکان کاملا در نظر گرفته شود.

نصب دوربین مدار بسته یکی از مهمترین دلایل حفظ امنیت می باشد .

توصیه می‌شود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید. 

خوشحال می‌‌شویم پیشنهادات و انتقادات خود را نسبت به این مقاله در قسمت کامنت‌های این پست برای ما به اشتراک بگذارید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X