loading cctv

نصب دوربین مداربسته برای هتل

5/5 - (1 امتیاز)

نصب دوربین مداربسته برای هتل

دوربین مداربسته برای هتل
دوربین مداربسته برای هتل

هر سال بیش از50,000 جرم در هتل ها رخ می دهد و اغلب ناشی از فقدان اقدامات امنیتی است. به همین دلیل نصب دوربین مداربسته برای هتل خود باید اولویت شما باشد. این دوربین ها خطر جرم در هتل شما را کاهش می دهد و به مهمان شما اجازه می دهد تا به راحتی در هتل سکونت داشته باشد و ادر طول اقامت خود احساس امنیت کنند. فروشگاه دوربسن مداربسته آریا با ارائه محصولات با کیفیت برند INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا و خدمات پس از فروش و تیم متخصص نصب دوربین مداربسته و تعمیرکاران مجرب, خدمات و محصولات حرفه ای و با کیفیت را با کمترین قیمت ممکن به شما عزیزانی که به فکر حفظ امنیت خود و خانواده و اموالتان هستید, عرضه میکند.

کدام هتل ها نیاز به دوربین مدار بسته دارند؟

اگردر هتل شما اتفاقات ناگوار و مشكلاتی مانند سرقت يا فعاليت غيرقانونی رخ داده است به آن معناست که موقعیت جغرافیایی هتل شما در منطقه ای کاملا امن وجود ندارد، پس در اولین فرصت ممکن  نصب دوربین مداربسته برای هتل انجام دهید. این به خصوص برای هتل ها در مکان های ناامن و یا مناطق پر خطر است. هتل ها در این مناطق معمولا اولویت صاحبان هتل ها نصب سیستم های امنیتی است.

اگر هتل من در مکان کاملا امن قرار داشته باشد چه طور؟

حتی اگر فعالیت های مشکوک زیادی در هتل خود نداشته باشید، به نوعی از سیستم امنیتی نیاز دارید. این سیستم چیزی است که از هتل شما محافظت می کند اگر چیزی در آینده غیرقابل پیش بینی باشد.پس نصب دوربین مداربسته برای هتل امری ضروری است.

دوربین های مدار بسته دوربین های ویدئویی را از نقاط مختلف اطراف ساختمان خود نظارت و ضبط می کنند. اگر چیزی اتفاق افتاد، پلیس می تواند به ضبط دسترسی داشته باشد. این می تواند هتل شما را از دعاوی تقلب پاک کند یا اطلاعات ارزشمندی را در تحقیقات جنایی ارائه دهد.

سطح امنیت همیشه به نوع مهمانانی که در هتل شما می ماند بستگی دارد. به عنوان مثال، یک هتل تجاری ممکن است امنیت بیشتری نسبت به یک هتل لوکس داشته باشد. این سیستم نیاز به یک شبکه بسته است که بتواند اطلاعات مهمی را برای مهمانان فراهم کند.

هتل هایی که میزبان جلسات تجاری مهم هستند, به چنین سطح بالایی از امنیت نیاز دارند.

اگر شما از امکانات تفریحی، به ویژه ورزشگاه ها و استخرهای شنا استفاده می کنید، باید دوربین های دوربین مدار بسته را برای حمایت از اهداف ایمنی محل کسب و کار خود در نظر بگیرید. شما نمی توانید آنها را در اتاق های فرعی داشته باشید، اما در نظر گرفتن این که سیستم CCTV به درستی کار می کند، با تصاویر با کیفیت بالا، در صورت تصادف و جایی که مسئولیت سوء استفاده می شود، مهم است.

صرف نظر از نوعی از هتل و مهمانانی که تهیه می کنید، شما نیاز به یک سیستم نظارت تصویری دارید.

نظارت بر دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته برای هتل
دوربین مداربسته برای هتل

نظارت تصویری حفاظت شماست. این به شما امکان می دهد ببینید چه اتفاقی در سراسر هتل شما رخ می دهد و از فعالیت مشکوک جلوگیری می کند. نگاهی به نحوه استفاده از دوربین های امنیتی در این موقعیت ها می دهیم.

  1. ورود افراد به مکان های ممنوع

چند دوربین نصب شده در نزدیکی ورودی ها و خروجی ها به شما اجازه می دهد تا ببینید که آیا کسی که قصد ورود و ماندن در مکان های ممنوعه را دارد، زیرا اکثرا این ورود ها به داخل این اماکن با نیت به دزدی انجام می شود. اغلب، فقط داشتن دوربین ها، اکثر افراد را از تلاش برای ورود و ماندن در مکان های ممنوعه آن ها را از این کار متوقف می کند.

  1. دسترسی غیر مجاز

دوربین های نظارت تصویری نیز به حفظ مزاحمان و یا مهمان های دسته بندی نشده از بازدید از امکانات محدود، مانند آبگرم، سالن ورزش، و یا استخر کمک می کند. اگر کسی سعی در دزدی کند، می دانید و قادر به حل مشکل هستید.

  1. ایجاد مکان هایی که دید نامناسبی دارند

قرار دادن دوربین در مکان هایی مانند مکان های ذخیره سازی، گنجه و سرویس دهی ها، از مکان هایی که از نقاط خارج از منظره برخوردار نیستند، خارج می شوند. این مانع فعالیت های غیر اخلاقی هر دو مهمان و کارکنان و خطر سرقت می شود.

  1. مهمانان احساس امنیت می کنند

بسیاری از مهمانان احساس راحتی می کنند وقتی که می دانند دوربین های امنیتی برای محافظت از آنها، مخصوصا در مکان هایی مانند گاراژ پارکینگ هتل. دوربین ها به عنوان شاهد خود در صورتی که چیزی اتفاق می افتد، خدمت می کنند.

  1. شما را پیش از رقبا نگه می دارد

مردم این امنیت اضافی را در هر هتلی که بازدید می کنند، می خواهند و اغلب از راه خود برای انتخاب یک هتل با یک سیستم امنیتی مناسب می آیند. داشتن این امنیت باعث جلوگیری از رقبای شما خواهد شد.

تعادل امنیت و حریم خصوصی

نظارت بر دوربین مدار بسته برای هتل ها مهم است، اما شما باید این را با خواسته مهمانان خود برای حفظ حریم خصوصی تعادل کنید. مردم میخواهند احساس امنیت کنند، اما آنها نمیخواهند احساس کنند دوربینها به طور مبهم آنها را ضبط میکنند.

هنگام نصب دوربین مداربسته برای هتل، می خواهید اطمینان حاصل کنید که همه مکان های مهم را پوشش می دهید بدون این که مهمانان شما ناراحت شوند. خوشبختانه شما می توانید بدون هیچ مشکلی کار کنید.

دوربین را در سالن، نه اتاق نصب کنید

نصب دوربین ها در داخل اتاق های مهمان غیرقانونی است. یک راه خوب برای کنار آمدن این است که دوربین را در سالن ها یا لابی های کلیدی قرار دهید در صورت نصب دوربین مداربسته در اتاق هتل، یک عمل مجرمانه انجام شده است و این مصادق نقض حریم خصوص است.

دوربین را در مکان های عملی نصب کنید

ایده خوبی است که دوربین های زیادی را در اطراف هتل خود قرار دهید و برای قراردادن دوربین در محیط بیرون میبایست از دوربین مداربسته ضد آب استفاده نماید و حتما تمام محیط هتل را با دوربین مداربسته پوشش دهید.

باید حداقل دو دوربین را در هر ورودی و خروجی قرار دهید

تا بتوانید ببینید که چه کسی در هتل شما می آید. شما همچنین باید از دوربین های اطراف بقیه هتل در داخل و خارج از مکان هایی استفاده کنید که به شما در مورد فعالیت غیرمجاز هشدار می دهد.

اتاق ها با اطلاعات حساس نیاز به دوربین دارند

این شامل اتاق هایی است که حاوی هر نوع پول یا صندوق های امن هستند. به دلیل اقلام با ارزش در داخل، این مکان هایی هستند که  سارقان را جذب می کنند، مثلا نصب دوربین در اتاق سرور هتل و یا در محل اتاق حسابداری و رزوشن هتل یک امر ضروری است.

بهترین کار این است که دوربین ها را در این اتاق ها از بین ندهید. اگر کسی می تواند دوربین ها را ببیند، ممکن است بتوانند راهی برای گرفتن آنچه که آنها می خواهند بدون اینکه دوربین را ببینند، کشف کنند.

نظارت در مکان های فراموش شده قرار دهید

این ها مکان هایی مانند خروجی خدمات و پله ها هستند. ممکن است فکر نکنید که امنیت در این مکان ها ضروری است چرا که مهمانان از آنها بعنوان سرویس های دیگر استفاده نمی کنند. اما داشتن دوربین در این زمینه ها باعث می شود که نقاط مثبتی برای فعالیت های مشکوک یا غیر قانونی ایجاد کنند.

آخرین مدل امنیتی را دریافت کنید

همیشه آخرین سیستم امنیتی را انتخاب کنید. این نوع امنیت کیفیت تصویری بسیار بهتر را فراهم می کند و از سیستم های قدیمی تر محافظت بیشتری را برای شما فراهم می کند. با تیم متخصص نصب دوربین مداربسته ی مجموعه آریا تماس بگیرید.

امنیت بیش از عدم اطمینان را انتخاب کنید

دوربین های امنیتی دوربین شما هر دو شما و مهمانان خود را در هتل خود امن نگه می دارد. حضور دوربین های امنیتی به تنهایی خطر ابتلا به سرقت ها و سایر فعالیت های غیر قانونی را کاهش می دهد.

اگر چیزی در هتل شما اتفاق افتاد، فیلم هایی از نظارت شما می تواند برای اثبات بی گناهی خود در ادعاهای تقلب و حمایت از مهمانان خود در تحقیقات جنایی استفاده شود.

مهمانان شما در هنگام اقامت در هتل شما احساس امنیت و آرامش خواهند کرد و برای کنترل تمام هتل لازم است که نرم افزار دوربین مداربسته جهت مانیتورینگ تمام هتل استفاده نمایید.

نصب دوربین مداربسته برای هتل
نصب دوربین مداربسته برای هتل

نتیجه گیری برای نصب دوربین مداربسته برای هتل

ما به شما توصیه میکنیم حتما ازنصب دوربین مداربستهبرای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X