loading cctv

نصب دوربین مداربسته در بزرگراهها

Rate this post

نصب دوربین مداربسته در بزرگراهها

دوربین های ترافیکی یک فناوری نوآورانه و بسیار کاربردی از تکنولوژی نظارت تصویری هستند و در سطح خیابانها و اتوبانهای سطح شهر نصب می شوند. شما فیلم های خود را در طول گزارش های ترافیکی در اخبار تلویزیون دیده اید. آنها بالای سطح ترافیکی قرار دارند و در کنار جاده های شلوغ و در تقاطع های شلوغ بزرگراه قرار می گیرند. این که آیا آنها الگوهای ترافیکی را برای مطالعه در آینده و مشاهده و یا نظارت بر ترافیک و صدور بلیط برای نقض حریم خصوصی ضبط می کنند، دوربین های ترافیکی یک شکل گسترده ای از نظارت تصویری هستند و نصب دوربین مداربسته در برزگراهها یکی از بهترین راههای نظارت بر روی ماشینها و خودروهای در حال تردد در سطح کلان شهرهای مانند تهران هستند.

نصب دوربین مداربسته در بزرگراهها
نصب دوربین مداربسته در بزرگراهها

مزایای نصب دوربین مداربسته در برزگراهها

کمک به مسافران

دوربین مداربسته ترافیکی که در نقاط تجمع رایج در بزرگراه ها، بزرگراه ها، محل های مترو و شریان های اصلی قرار می گیرند، اغلب با رسانه های خبری، یعنی رادیو و تلویزیون، اشتراک دارند، که در عوض به صورت گزارش های ترافیکی به مسافران منتقل می شود. به طور معمول، جریانهای ترافیکی روز به روز متفاوت نیست، اما در صورت وقوع حادثه شدید یا جاده شدن، هشدار ترافیکی می تواند برای یک رفت و آمد کوتاه مدت، بسیار ارزشمند باشد.

داده های ارزشمند ترافیکی

دوربین مداربسته ترافیکی که به سادگی نظارت بر حرکت خودرو در جاده ها را دارند و سرخرگ های اصلی اغلب توسط ادارات دولتی حمل و نقل اداره می شوند. همراه با نظارت بر جاده ها برای حوادث و یا بسته شدن عمده، فیلم ها از دوربین مداربسته ترافیکی در تصمیم گیری در مورد آینده جاده ها و ساخت و ساز تاثیر می گذارد.

قوانین اجباری

دوربین های مداربسته مورد استفاده برای اجرای سرعت و قوانین قرمز نور در گرفتن نقض حرکات و صدور بلیط ها موثر هستند.

رانندگی ایمن را تشویق میکند

دوربین مداربسته دیدنی قابل مشاهده در تقاطع ها می توانند عادت های رانندگی ایمن را تشویق کنند و مانع نقض حریم خصوصی شوند.

نصب دوربین مداربسته در بزرگراهها
نصب دوربین مداربسته در بزرگراهها

جنبه های خطرناک دوربین های امنیتی ترافیکی

آب و هوا

این که آیا دوربین مداربسته نصب شده در خیابانها و برزگراهها تقاطع ها را نظارت می کنند و یا به دنبال ترافیک هستند و یا کاربردهای دیگری دارد یک سوالی است که باید مسئولین جواب بدهند ولی دوربین های ترافیک در معرض آسیب های ناشی از آب و هوا قرار می گیرند. گرما، باد، باران، برف و یخ می تواند یک دوربین امنیتی ترافیکی را خراب یا نابود کند.

حوادث

از آنجا که آنها در جاده ها و تقاطع های شلوغ قرار گرفته اند، احتمال وجود دارد که حوادث ممکن است به دوربین های ترافیکی آسیب برساند.

ملاحظات پیکربندی برای دوربین های خیابانی

دوربین های نظارت بر ترافیک و دوربین های قرمز یا دوربین های سرعت دارای مقاصد مختلف هستند و بنابراین در هنگام نصب، توجه خاصی را به خود جلب می کنند. در هنگام نصب نظارت بر ترافیک یا دوربین های قرمز نور، موارد زیر را در نظر بگیرید

برای دوربین های نظارت بر ترافیک:
جاده های اصلی در منطقه شما چیست؟ در چه زمانی ترافیک در منطقه شما سنگین تر است (معروف به “ساعت شلوغی”)؟ آیا ویژگی های خاصی در جاده هایی وجود دارند که در آن ترافیک به طور طبیعی تنگ می شود؟

برای دوربین های سرعت و نور قرمز:
آیا تقاطع های خاصی در منطقه شما وجود دارد که تصادفات و تخلفات رایج هستند؟ نقض های مربوط به یک مشکل خاص در منطقه شما رخ می دهد؟ اهمیت دوربین مداربسته برای راهنمایی و رانندگی بسیار بالا است.

مشاوره راه اندازی برای دوربین های نظارت ترافیک

برای دوربین های سرعت و نور قرمز:
هنگام نصب دوربین ها اطمینان حاصل کنید که تمام قسمت های تقاطع پوشش داده شده اند. معمولا دوربین ها در بالای سیگنال قرار می گیرند یا در هر گوشه ای از تقاطع قرار می گیرند مشکوک نصب فلش یا سایر منابع نور برای ضبط شب با اجرای قانون محلی برای پیدا کردن تقاطع های در معرض دشواری مشورت کنید مطمئن شوید که دوربین های خود را برای ثبت داده های شماره پلاک قرار داده و کالیبراسیون کنید خاموش کردن نقض اتومبیل ها. برای محافظت از دوربین ها در برابر عناصر، آنها را در محوطه های تحت کنترل محیط قرار دهید.

برای دوربین های نظارت و نظارت بر جاده:
دوربین ها را بگذارید تا از نواحی معمول احتقان نادیده بگیرند. مطمئن شوید که دوربین ها دارای دید کافی هستند و دید خوبی از تمام خطوط موجود دارد. دوربین های کنترل شده با رطوبت و دما می توانند به محافظت از دوربین در برابر آب و هوا کمک کنند.

نصب دوربین مدار بسته یکی از مهمترین دلایل حفظ امنیت می باشد. امنیت خود را با کمترین هزینه و با کیفیت ترین محصولات برند infinity تحت گارانتی طلایی آریا با تیم متخصص نصب و مهندسین مجرب تعمیر کار مجموعه آریا بسپارید.

نتیجه گیری برای نصب دوربین مداربسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X