نصب دوربین مداربسته در رستوران

نصب دوربین مداربسته در رستوران

نصب دوربین مداربسته در رستوران
نصب دوربین مداربسته در رستوران

رستورانها به صورت روزانه با طیف گسترده ای از چالش های امنیتی مواجه می شوند. یک پایگاه مشتری دائما در حال تغییر و کارآمدی کارکنان و رستوران ها را به خطر می اندازد. مزایای یک سیستم مانیتورینگ ویدئویی یا سیستم دوربین مداربسته که به خوبی نصب شده می تواند ایمنی و امنیت را برای مشتریان، کارکنان و صاحبان کسب و کار به طور یکسان افزایش دهد لذا لازم است ببرای نصب دوربین مداربسته در رستوران یکسری الزامات و شرایط را رعایت نمایید، در این مقاله در خصوص این موضوع ازلاعات کافی ارائه خواهد شد.

مزایای نصب دوربین مداربسته در رستوران

نصب آسان – نظارت تصویری رستوران آسان است برای نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به راحتی میتوان نصب دوربین مداربسته در رستوران را داشته باشید. بر خلاف دوربین های آنالوگ دوربین مداربسته IP برای رستورانها بسیار مناسب است، همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که دوربین های خود را وصل کنید و ضبط کننده خود را وصل کنید و همچنین کابل کواکسیال لازم نیست.
جلوگیری از سرقت – نظارت تصویری می تواند به جلوگیری از سرقت کمک کند و یک دوربین امنیتی در محل مناسب می تواند «غذا و تخت» را که مشتریان استفاده تحت نظر داشته باشد.
دعوا و خشونت کمتر – نصب دوربین مداربسته در رستو.ران باعث کاهش دعوا و خشونت در رستوران میشود که این امر برای صاحبان شغل رستوران داری بسیار مهم است.
در هر زمان فیلم را چک کنید – یک شبکه دوربین IP با یک NVR (ضبط ویدئویی شبکه) می توانید فیلم ها را از طریق اینترنت پخش کنید، به شما اجازه می دهد در هر زمان در رستوران یا دوربین مداربسته خود را چک کنید. این کاملا مناسب است اگر شما یک رستوران زنجیره ای دارید – شما می توانید در مکان های مختلف بدون نیاز به چندین مکان در یک زمان بررسی کنید.

این مطلب را هم بخوانید!  تفاوت دوربین مداربسته AHD و TVI و CVI

الزاماتی که باید قبل از نصب دوربین مداربسته در رستوران در نظر بگیرید

نیازهای امنیتی برای رستوران ها بستگی به بسیاری از عوامل مختلف دارد. سیستم نظارت مناسب برای یک رستوران ممکن است برای دیگری کار نکند. هنگام تنظیم دوربین های امنیتی، هر یک از عوامل زیر را در نظر بگیرید:

  • آیا در گذشته در رستوران یا رستوران خود شاهد دعوا بودید؟
  • آیا مشکلی با «غذا خوردن » یا سرقت مشتری دارید؟
  • چه چیزی مهمترین خطر امنیتی را درنظر دارید؟
  • چه سیستم های امنیتی در حال حاضر در رستوران دارید؟
  • آیا شما احساس می کنید که محله شما به امنیت کلی شما کمک می کند؟
  •  آیا در موارد خاص روزانه یا رویدادهایی که مشتریان بیشتری را در رستوران خود دارید و یا طور مداوم مشغول است یا شما در طول شام، ناهار، ساعت شادی، و غیره از شما سوء استفاده می کنند؟
  • آیا با سرقت کارکنان دچار مشکل شده اید (دزدیدن مشخصات مشتری، سرقت مواد غذایی، دادن غذای رایگان یا نوشیدنی)؟
  • آیا رستوران شما پارکینگ دارد؟
  • آیا در آشپزخانه خود مشکل دارید؟

مشاوره برای نصب دوربین مداربسته در رستوران

دوربین های امنیتی را در مکان های باز مانند رستوران های ناهار خوری برای محافظت از مشتریان و جلوگیری از سرقت استفاده کنید. دوربین های موجود در آشپزخانه شما می توانند به ایمنی محل کار شما نظارت داشته باشند و امکانات خود را در برابر دوربین های بهداشت شهری نگهداری کنند. دوربین های اطراف در نزدیکی ورودی ها و خروجی ها برای گرفتن عکس از هر مشتری و بازدید کننده به عنوان آنها آمده و بروید. دوربین های ثابت در نزدیکی سفس دفتر و ثبت پول نقد می تواند کمک به جلوگیری از سرقت.

همچنین جهت مطالعه مزایای نصب دوربین مداربستهIP مقاله اموزشی مربوطه را بررسی نماید

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

این مطلب را هم بخوانید!  نحوه بروزرسانی ONVIF دوربین مداربسته IP

نصب دوربین مداربسته در رستوران
نصب دوربین مداربسته در رستوران
رای دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *