loading cctv

نصب دوربین مداربسته در سالن پرورش قارچ

Rate this post

نصب دوربین مداربسته در سالن پرورش قارچ

نصب دوربین مداربسته در محیط هایی که ذاتا تاریک هستند یک تخصص مخصوص به خود است که لازم است حتما نصاب دوربین مداربسته در این حوزه دارای دانش و توانایی لازم در این مورد خاص باشد ولی زمانی که قرار است نصب دوربین مداربسته در سالن پرورش قارچ انجام شود لازم است که تمهیدات بیشتری در نظر گرفته شود و شرایط ویژه تری را در نظر بگیرید برای این منظور این مقاله در راستای آشنایی شما با این موضوع تهیه شده است تا توانایی فروشگاه دوربین مداربسته آریا در این حوزه به شما نشان داده شود، این فروشگاه تولید کننده دوربین مداربسته INFINITY میباشد.

شرایط سالن پرورش قارچ

سالنهای پرورش قارچ باید تاریک باشند و محیطی مربوط هستند و همچنین قفسه بندی خاص خود را دارند و امروزه در اکثر سالن­ های پرورش قارچ دکمه­ ای در ایران جهت کشت از سیستم قفسه­ بندی استفاده می­ شود، درحالی‌که تولیدکننده قارچ خوشحال است از اینکه محصولی را تولید می‌کند که باعث افزایش سلامتی جامعه است ولی اندکی سهل‌انگاری در قفسه‌بندی سالن پرورش می‌تواند باعث تلفات جبران‌ناپذیری شود، مخصوصاً که پرورش قارچ در کشور ما مکانیزه نیست و حضور کارگران و رفت‌وآمد آن‌ها در راهرو سالن زیاد و اجتناب‌ناپذیر است. و در صورتی که شما بر روی رفت امد این محیط ها نظارت نداشته باشید ونتوانید این رفت و امدها را کنترل کنید خسارتهای جبران ناپذیری برای شما به ارمغان دارد یکی از بهترین راهها  نصب دوربین مداربسته در سالن پرورش قارچ  است که باید توسط یک تیم متخصص و دارای تجربه در این حوزه و دوربی مخصوص فضا های تاریک و مرطوب و گارانتی و خدمات پس از فروش خوب انجام شود.

استفاده از عرض ۱۴۰ سانتی‌متر با توجه به سایز بلوک‌ها و ۱۶۰ سانتی‌متر در کشور ما مرسوم است که با سایز ۱۴۰ سانتی‌متر، کار کارگر داخل سالن راحت‌تر است ولی اغلب از سایز ۱۶۰ سانتی­ متر جهت افزایش سطح زیر کشت استفاده می‌کنند. البته با توجه به وضعیت عرض سالن و محدودیت‌های هر محل باید جداگانه طراحی شود.

فاصله بین طبقات ۶۵ تا ۷۰ سانتی‌متر مناسب است که کار کارگران راحت‌تر باشد و اختلاف حدود ۲۰ سانتی‌متر طبقه اول از کف سالن جهت شست‌وشو و نظافت در پایان هر مرحله کاری، لازم است.

پس لازم است که دوربین مداربسته در محیطهای راهرو و در بین قفسه ها نصب شود و همچنین بر روی درب ورودی و خروجی دوربین مداربسته نصب شود این دوربین داربسته باید دید در شب قوی داشته باشند و بتوانند در تاریکی مطلق نیز به خوبی کار کنند و عملکرد مناسبی از خود نشان دهند.

یکی از نیازهای دوربین مداربسته مخصوص سالنهای پرورش قارچ میزان مقاومت انها در برابر رطوبت و نفوذ پذیری در برابر آب می باشد ، و حتما باید یک دوربین مداربسته با کیفیت بسیار بالا برای این محیطها در نظر گرفت ، اینکه از چه برند دوربین مداربسته ای استفاده میکنید و یا اینکه چه خدمات پس از فروش و گارانتی دارند یکی از ارکانهای مهم در انتخاب برای نصب دوربین مداربسته در سالن پرورش قارچ می باشد.

برای اینو مراکز لازم است که اتاق کنترل دوربین مداربسته داشته باشید .

نصب دوربین مداربسته در سالن پرورش قارچ
نصب دوربین مداربسته در سالن پرورش قارچ

نتیجه گیری برای نصب دوربین مداربسته 

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X