loading cctv

نصب دوربین مداربسته در مترو

5/5 - (1 امتیاز)

نصب دوربین مداربسته در مترو

 نصب  دوربین مداربسته در مترو یکی از اقدامات برای حفظ امنیت اجتماعی و بالا بردن امنیت در مکان های عمومی به واسطه نصب دوربین مداربسته می باشد.

 نصب دوربین مداربسته در مترو  تمامی افراد خود را در معرض دید یک چشم سوم خواهند دید تا از اقدام به دزدی و یا تجاوز به نوامیس مردم خودداری نمایند به واسطه گسترش فضای مجازی رفتارهای غیر هنجاری افراد در مکان های عمومی که توسط دوربین مداربسته ثبت میشود بسیار گسترش یافته و این خود یکی از عوامل بازدارندگی این ناهنجاری ها در صورت نصب دوربین مداربسته می باشد .

 شرکت چشمان بیدار آریا به واسطه دارا بودن چندین تیم تخصصی در حوزه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته  آمادگی خود را برای نصب دوربین مداربسته در مترو اعلام می دارد در صورت نیاز به خدمات فنی در حوزه نصب دوربین مداربسته میتوانیم با مراجعه به شرکت چشمان بیدار آریا تمامی خدمات فنی مربوط به این حوزه را از ما دریافت نمایید .

نصب دوربین مداربسته در مترو

الزامات نصب دوربین مداربسته در مترو

همانطور که در سایر مقالات آموزشی دیگر نیز توضیح داده شده است نصب دوربین مداربسته در محیط‌های گوناگون نیاز به تجربه و تخصص کافی در آن حوزه می باشد برای نصب دوربین مداربسته در مترو لازم است یک سری از الزامات و قوانین خاص برای نصب آن در نظر گرفته شود ، به شرح زیر به صورت کاملاً دقیق و با اطلاعات جزئی به شما ارائه می گردد .

 قبل از هرچیز لازم به ذکر است که شرکت  در مترو تبلیغ نصب دوربین مداربسته را انجام داده است .

 یکی از الزامات مهم برای نصب دوربین در مترو  رعایت عوامل جلوگیری از ایجاد نویز و تداخل در کیفیت دوربین ها با یکدیگر و ضبط آنها می باشد در مترو به واسطه طولانی بودن واگن ها و جدا بودن آنها از یکدیگر کابلکشی خاصی برای آن ها می بایست رعایت شود در مترو نمی‌توان از کابل RG59  استفاده نمود  و اصولا امکان استفاده از دوربین های آنالوگ نیز منطقی و معقول نمیباشد برای مترو می بایست از دوربین های تحت شبکه استفاده نمود دوربین ها به صورت یک گروه مجازی برای هر چهار راه آگون طراحی شده و سه گروه مجازی تعریف شود تا این ۱۲ واگن یک شبکه کامپیوتری تمامی تصاویر آن ها بر روی دستگاه ضبط تصاویر دیجیتال چه در واگن راننده قرار دارد ضبط شود .

 یکی دیگه از الزاماتی که برای این گونه از نصب ها می بایست رعایت شود ، استفاده از هارد مناسب که در مقابل نوسانات برق و ارتعاشات به واسطه حرکت واگن ها می باشد اصولاً برای این گونه از موارد همانند نصب دوربین مدار بسته در اتوبوس شما می بایست حتما از هاردهای  SSD  استفاده نمایید.

پس برای نصب دوربین مداربسته در مترو شما می بایست با ساختار شبکه کامپیوتری پیشرفته  برای دوربین مدار بسته و همچنین کابل کشی مخصوص آن استفاده از لوازم و تجهیزات مرتبط با این پروژه دقیقاً آشنا باشید از دیگر موارد مهم در این گونه از پروژه ها استفاده از منبع تغذیه ثابت و بدون قطعی میباشد .

 اما به واسطه نصب دوربین مداربسته در مترو  لازم است که حتماً از دوربینهای مداربسته با قابلیت تشخیص چهره استفاده نمایید زیرا تمام هدف و تمرکز اصلی نصب دوربین مداربسته در مراکز عمومی و مکانهای عمومی تشخیص چهره افراد و شناسایی آنها به منظور استفاده از این تصاویر برای مراکز قانونی و پلیسی می باشد.

نصب دوربین مداربسته در مترو
نصب دوربین مداربسته در مترو

انتخاب بهترین دوربین مداربسته در مترو

انتخاب دوربین مداربسته برای مترو نه تنها نیاز به تجربه تخصص کافی دارد بلکه لازم است که یک سری از شرایط و الزامات خاصی را در نظر  گرفته شود برای این منظور همانطور که در قسمت بالا نیز توضیح داده شد حتماً باید از دوربین های مداربسته تحت شبکه استفاده شود .

 دوربین مدار بسته IP  برای نصب آنها در مترو استفاده می کنیم لازم است که قابلیت تشخیص چهره را داشته باشد و همچنین لازم است است که برای آنها از لنزهای واید به اندازه 2.8  استفاده شود همچنین تمامی این دوربین های مداربسته تحت شبکه باید تنظیم شوند تا در صورت ماسک شدن ( منظور از ماسک زدن این است که دوربین توسط یک شی خارجی مانند پارچه و یا امثالهم پوشانده شود و یا اینکه بر روی آنها رنگ پاشیده شود ) قابلیت ارسال آلارم را به دستگاه مرکزی داشته باشد این گونه دوربین ها در واقع قابلیت هوشمندسازی دارند و شما به راحتی خواهید توانست آنها را برای مقاصد خاص خود تنظیم نمایید .

 چنین  برای دوربینی که در مترو می خواهید نصب کنید باید حتماً از کاور مخصوص جهت جلوگیری از دزدی آن و سرقت خود دوربین مداربسته استفاده نمایید. در چنین شرایطی پیشنهاد ما به شما این است که دوربین مدار بسته خود را در داخل فضای کابین مترو جاساز نمایید در واقع با این کار شما دوربین خود را را به گونه ای نصب کرده اید که عملاً قابلیت دزدیده شدن آن وجود ندارد .

نصب دوربین مداربسته در مترو
نصب دوربین مداربسته در مترو

چرا بهترین شرکت نصب دوربین مداربسته در مترو، شرکت چشمان بیدار آریا است؟

از چشمان بیدار آریا با سابقه طولانی در حوزه نصب انواع دوربین مداربسته  و ارائه انواع خدمات پشتیبانی فنی در راستای تعمیر و رفع عیب دوربین و همچنین  آموزش استفاده از دوربین مدار بسته این امکان را برای شما فراهم می کند که شما با یک تیم تخصصی در حوزه نصب دوربین مدار بسته در تمامی مکانها و مراکز مختلف که دارای تجربه و تخصص کافی در این زمینه است شما می توانید به صورت کاملاً برون‌سپاری شده بحث نظارت و حفاظت بر روی دارایی های خود و یا اموال عمومی را از ما داشته باشید.

 شرکت چشمان بیدار آریا  دارای سابقه چندین ساله در حوزه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته می باشد و شما می توانید با تکیه به این تجربه و تخصص علاوه بر کیفیت و قیمت بسیار مناسبی نیست برای خدماتی که نیاز دارید کسب نمایید .

 بنابراین در صورتیکه شما یک شرکت پیمانکار  هستید و خواستار همکاری با یک شرکت نصب دوربین مداربسته در مترو نیاز دارید می توانید با شرکت چشمان بیدار یا تماس گرفته با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن را برای شما میسر سازیم .

نتیجه گیری

ما به عنوان مشاور در زمینه نصب دوربین مداربسته به شما اکیدا توصیه میکنیم که حتما در نصب دوربین مدار بسته خود از نیروهای متخصص که تمام موارد فوق را میداند استفاده نمایید. این موضوع باعث افزایش راندمان کاری شما میشود و  در صورتی که قصد استفاده  خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته و خدمات تخصصی دوربین مداربسته INFINITY را دارید حتما باید از بهترین تیم نصاب دوربین استفاده شود که شرکت چشمان بیدار آریا آماده ارائه خدمات تخصصی دوربین مداربسته در تهران به شما می باشد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مداربسته در مترو

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X