نصب دوربین مداربسته در پمپ بنزین

نصب دوربین مداربسته در پمپ بنزین

نصب دوربین مداربسته در پمپ بنزین
نصب دوربین مداربسته در پمپ بنزین

تا یک یا ۲ دهه گذشته، مفهوم نیاز پمپ بنزین ها به سیستم های نظارتی و وجود دوربین مداربسته در پمپ بنزین شنیده نمیشد. این عمدتا به این دلیل بود که بنزین و گاز خیلی ارزان بود، واقعا نیازی به سرقت آن نبود. با این حال، در دوره ی کنونی بنزین و گاز با قیمت بالا به عرضه میرسند. به همین دلیل سرقت های ایستگاه های پمپ بنزین و  گاز خیلی بیشتر از قبل رخ می دهد. در نتیجه، صاحبان ایستگاه ها در تلاش برای جلوگیری از سرقت بنزین و حفظ  امنیت کارکنان ایستگاه، هر روز بیشتر از روز قبل استفاده از تکنولوژی امنیتی را به کار می برند. فروشگاه دوربین مداربسته آریا با ارائه محصولات متنوع با کیفیت عالی و کمترین قیمت با برند INFINITY  و تحت گارانتی طلایی آریا خدمات حفظ امنیت ایستگاه های پمپ بنزین در خدمت شما عزیزان است.

دوربین های مداربسته در پمپ بنزین معمولا خارج از ایستگاه بنزین قرار می گیرند، با نمای کلی در کل منطقه پر کردن گاز و بنزین. در سال های گذشته، دوربین های مداربسته کیفیت پایینی داشتند و زمان ضبط محدودی داشتند، که آنها را بسیار ناکارآمد ساخته بود. با این حال، حقیقت این است که این روزها تکنولوژی به راه طولانی رسیده و دوربین هایی که کل ایستگاه گاز را نظارت می کنند بسیار پیشرفته تر است. محصولات برند INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا را در سایت www.infinity-cctv.ir مشاهده کنید.

تغییرات اخیر

ایستگاه های پمپ بنزین و گاز دیگر فقط درمنطقه ی پر کردن خودروها از بنزین و گازوئیل در حال نظارت نیستند بلکه آنها در فروشگاه نیز نظارت دارند به علت بالا بودن گزارشات پلیس از سرقت ها در فروشگاه های ایستگاه پمپ بنزین و گازوئیل. پیشنهاد فروشگاه آریا برای ایجاد امنیت شما عزیزان خرید پکیج های ما در صفحه نخست است. تیم نصاب حرفه ای ما خدمات نصب را نیز برای شما عزیزان انجام میدهند. کمترین تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته سال ۱۳۹۷ برای شما مشتریان عزیز برند INFINITY  در نظر رفته شده است.

این مطلب را هم بخوانید!  اسپیلیتر دوربین مداربسته

با سیستم نظارت ساده دوربین ها و ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال(DVR)، صاحبان بنزین می توانند عکس های روشن از کسانی که در فروشگاه هستند را بدست آورند و اگر اتفاق بدی رخ می دهد مطلع شده و به مراکز پلیس با وجود مدرک برای راحت تر پیدا کردن فرد سارق , ارائه دهند. چگونگی عملکرد دستگاه DVR و اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه DVR و همچنین اصول ضبط دستگاه DVR را در این مقاله ها میتوانید مشاهده کنید.

سیستم های دوربین مداربسته

نظارت DVR Viewer برای ایستگاه های گاز فقط به این دلیل است که اگر شما در ایستگاه بنزین خود نیستید، به این معنا نیست که نمیتوانید ببینید چه اتفاقی میافتد. در حال حاضر، با استفاده از تکنولوژی از راه دور مشاهده که با استفاده از دوربین ها و پهنای باند اینترنت پرسرعت، مالک می تواند ایستگاه گاز خود را در همه زمان ها از هرکجا مشاهده کند. این بدان معنی است که آنها نه تنها می توانند مطمئن شوند که کارکنان کار خود را به درستی انجام می دهند، بلکه می توانند اطمینان حاصل کنند که هیچکس قصد سرقت از محل را ندارد. این باعث صرفه جویی در بهره وری برای مالک و ایمنی برای کارکنان می شود. مشاهده از راه دور برای مالک یا مدیر می تواند یکی از بزرگترین پیشرفت های نظارت در ده سال گذشته باشد.

نظارت بر پمپ بنزین با دوربین های  مداربسته

نصب دوربین مداربسته در پمپ بنزین
نصب دوربین مداربسته در پمپ بنزین

از نظر سارقان پمپ ها یک مکان عالی برای جرم و جنایت هستند. در حالی که فروشگاه نیز ممکن است سرقت شود، پمپ ها می توانند هزینه بیشتری برای ایستگاه بوجود آورند و میزان خسارت بالا خواهد بود. اکنون صاحبان می توانند پمپ بنزین را با دوربین های مداربسته نظارت کنند. این بدان معنی است که آنها می توانند پلاک خودرو شخصی را ببینند و کارکنان خود را در معرض خطر قرار نمیدهند.

استفاده از دوربین های مداربسته برای ایمنی کارکنان

برای اکثر صاحبان، هیچ چیز مهم تر از ایمنی کارکنان نیست. هنگامی که سیستم های نظارت بر روی ایستگاهها نصب می شود، این کارکنان می توانند ایمن نگه داشته شوند. هنگامی که دوربین را در اطراف ایستگاه بنزین نصب کرده اید، همراه با توانایی مشاهده از راه دور برای صاحب جای خود، می توانید به کارکنان خود بگویید که مجبور نیستند دیگر با سارقان مقابله کنند؛ زیرا سیستم نظارت برای آن ها مراقبت خواهد کرد . مشاهده از راه دور به شما امکان می دهد تا ببینید آیا کارمند شما در معرض خطر است یا خیر. اغلب برای کارمند غیرممکن است که در حالی که دزدیدی رخ میدهد آن را ببیند یا در مواقعی که متوجه میشود جان او نیز در خطر است و نمیتواند حتی با پلیس تماس بگیرد. با این حال شما با تماشای ایستگاه، می توانید با پلیس تماس بگیرید و قبل از اینکه دزد حتی متوجه شود چه اتفاقی می افتد، آنها را در آنجا نگه دارند. که کارمند شما را امن نگه می دارد و فرد خطرناک را از جامعه می گیرد.

این مطلب را هم بخوانید!  چگونگی کارکرد و نصب سنسور حرارتی دوربین مداربسته تشخیص حرکت

دوربین های مداربسته به عنوان مهار سرقت

هیچ چیز دزد را از سرقت مکان بیش از سیستم نظارتی متوقف نمی کند. این یک بازدارنده سرقت بزرگ برای ایستگاه و فروشگاه است، زیرا زمانی که دزد ها دوربین را می بینند، می دانند که کسی تماشا می کند. در نتیجه، آنها ممکن است تصمیم بگیرند که این مکان را غارت نکنند؛ زیرا این امر به سادگی بیش از حد خطرناک است و احتمال بیشتری وجود دارد که آنها را بگیرند.

قرار دادن دوربین های امنیتی که دیده می شود، در خارج و در داخل ایستگاه ، اطراف پمپ ها و حتی پشت پمپ، بازدارنده ی بزرگ سرقت برای فروشگاه است. هر صاحب که می خواهد امنیت و سرقت های کارکنان را حداقل یا غیرممکن نگه دارد، باید دوربین هایی را که دیده می شود، اما برای فرد سارق غیر قابل دسترس است را خریداری و نصب کنند.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

رای دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *