نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

نصب دوربین مداربسته دفتر اداری
نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

دوربین مداربسته در دفتر اداری نصب دوربین مدار بسته در سایر نقاط یک سری تفاوت ها و یک سری نیازمندی های خاصی را می طلبد نصاب دوربین مداربسته که توسط فروشگاه دوربین مدار بسته آریا برای نصب دوربین مدار بسته در دفتر اداری انتخاب می‌شود دارای تجربه کاری برای نصب دوربین مداربسته در دفتر اداری می باشد برخی از اقداماتی که می بایست برای نصب دوربین مداربسته در دفتر اداری در نظر گرفت در این مقاله ارائه می گردد

– نصب دوربین مداربسته در محل قرار گیری گاو صندوق

–  نصب دوربین مداربسته در محل قرارگیری منشی

–  نصب میکروفن مخفی در محل قرارگیری منشی و ارباب رجوع

–  نصب دوربین مداربسته در محل درب ورودی

–  انتقال تصاویر به کارفرمای محترم و مدیرعامل

–  ضبط طولانی مدت تصاویر

-…..

تمامی الزامات و شرایطی که در بالا گفته شد می بایست توسط نصاب دوربین مداربسته برای یک نصب دوربین در دفتر اداری لحاظ گردد نصب دوربین مداربسته در دفتر اداری با نصب دوربین مداربسته در طلافروشی و نصب دوربین مداربسته در مدرسه غیر نصب دوربین مدار بسته در یک مغازه متفاوت می باشد.

نصابی که توسط فروشگاه دوربین مدار بسته آریا برای نصب دفتر اداری در نظر گرفته شده دارای تجربه بیش از ۲۰ نصب برای دفاتر اداری می باشد.

ذکر نکته الزامی است که برای نصب دوربین مداربسته در دفتر اداری  می باید حتماً از دوربین های با کیفیت مناسب و با قابلیت دید در شب مناسب انتخاب شود بهترین دوربینی که ما برای دفاتر اداری پیشنهاد می کنیم دوربین مداربسته AHD با کیفیت ۲ مگاپیکسل میباشد. به فراخور پروژه ممکن است از دوربین های IP نیز استفاده شود ولی دوربین آی پی برای پروژه های نصب دوربین مداربسته دفتر اداری بسیار هزینه‌بر و گران باشد.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مدار بسته یکی از مهمترین دلایل حفظ امنیت می باشد .

نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *