loading cctv

نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

Rate this post

نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

دوربین مداربسته در دفتر اداری نصب دوربین مدار بسته در سایر نقاط یک سری تفاوت ها و یک سری نیازمندی های خاصی را می طلبد نصاب دوربین مداربسته که توسط فروشگاه دوربین مدار بسته آریا برای نصب دوربین مدار بسته در دفتر کار انتخاب می‌شود دارای تجربه کاری برای نصب دوربین مداربسته در دفتر کاری و محل کار  می باشد برخی از اقداماتی که می بایست برای نصب دوربین مداربسته در دفتر کاری در نظر گرفت در این مقاله ارائه می گردد

– نصب دوربین مداربسته در محل قرار گیری گاو صندوق

–  نصب دوربین مداربسته در محل قرارگیری منشی

–  نصب میکروفن مخفی در محل قرارگیری منشی و ارباب رجوع

–  نصب دوربین مداربسته در محل درب ورودی

–  انتقال تصاویر به کارفرمای محترم و مدیرعامل

–  ضبط طولانی مدت تصاویر

-…..

تمامی الزامات و شرایطی که در بالا گفته شد می بایست توسط نصاب دوربین مداربسته برای یک نصب دوربین در دفتر کار لحاظ گردد نصب دوربین مداربسته در محل کار بسیار مهک است و با نصب دوربین مداربسته در طلافروشی و نصب دوربین مداربسته در مدرسه غیر نصب دوربین مدار بسته در یک مغازه متفاوت می باشد.

نصابی که توسط فروشگاه دوربین مدار بسته آریا برای نصب دفتر اداری در نظر گرفته شده دارای تجربه بیش از ۲۰ نصب برای دفاتر اداری می باشد.

ذکر نکته الزامی است که برای نصب دوربین مداربسته در دفتر اداری  می باید حتماً از دوربین های با کیفیت مناسب و با قابلیت دید در شب مناسب انتخاب شود بهترین دوربینی که ما برای دفاتر اداری پیشنهاد می کنیم دوربین مداربسته AHD با کیفیت ۲ مگاپیکسل میباشد. به فراخور پروژه ممکن است از دوربین های IP نیز استفاده شود ولی دوربین آی پی برای پروژه های نصب دوربین مداربسته دفتر اداری بسیار هزینه‌بر و گران باشد.

یکی از مکانهایی که میبایست دوربین مداربسته نصب شود محل کار است ، اما لازم ایت بدانید که برای نصب دوربین مداربسته در مغازه لازم است که اقدامات ویژه و تخصصی در این حوزه انجام دهدید و از متخصصان دارای تجربه در این زمینه استفاده نمایید.

نصب دوربین مداربسته شرکت  و محیط های اداری نیازمند رعایت یک سری از الزامات خاص و شرایط مختص به محیطهای اداری می باشد . همانطور که مستحضر هستید در  مکانهای عمومی و مشاعات و در جاهایی که اداری هستند لازم است حریم خصوصی افراد و نحوه کار کرد آنها رعایت شود .

شرکت چشمان بیدار آریا با سابقه طولانی در حوزه نصب دوربین مداربسته برای شرکت ها و مکان های اداری آماده ارائه اند قرارداد جهت نصب نگهداری و تعمیر برای سیستمهای حفاظتی و نظارتی شما می باشد .

نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

الزامات نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

 نصب دوربین مداربسته در محیط های اداری هیچ مشکل قانونی ندارد  و باعث افزایش امنیت و کارآیی کارمندان نیز خواهد شد ولی می‌بایست حریم خصوصی افراد حتما رعایت شود .

 تنظیمات دیگری که برای نصب دوربین مداربسته در دفاتر اداری می بایست رعایت شود  نوع و ساختار دوربین مداربسته می باشد به گونه ای که با استفاده از کمترین دوربین مداربسته شما بتوانید بیشترین فضای محیط را تحت پوشش قرار داده و بهترین کارایی را برای دوربین مداربسته خود داشته باشید .

 یکی از راههای نصب  دوربین مداربسته در دفتر اداری نصب دوربین بر روی عملکرد کارکنان می باشد این موضوع باعث می شود که کارمندان همیشه خود را در مقابل چشمان مدیرعامل دیده و کم کاری نکند.

برای نصب دوربین در دفاتر اداری لازم است که حتماً از یک تیم متخصص و دارای تجربه و تخصص کافی در این حوزه استفاده شود زیرا دوربینهایی که برای  دفاتر اداری می بایست استفاده شود باید به گونه ای باشند که کیفیت و کمیت لازم را برای مدیرعامل شرکت داشته باشند در صورت استفاده از دوربین های مداربسته با کیفیت پایین شما تنها هزینه خود را هدر داده اید زیرا با استفاده از دوربین مداربسته در محیط های اداری شما نه تنها بر عملکرد کارکنان خود نظارت دارید بلکه امنیت محیط اداری خود را در مواقعی که در آن حضور ندارید می‌توانید افزایش دهید از دیگر کاربرد های آن می توان به ضبط تمامی وقایع در ساعات اداری نیز اشاره کرد

نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

نتیجه گیری 

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X