نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

نصب دوربین مداربسته دفتر اداری برای مدیران ارشد و ناظران کیفی و حراست سازمان بسیار مهم می‌باشد که میتواند باعث جلوگیری از خیلی از رفتار خارج از عرف سازمانی می باشد. اما در این مقاله هدف آشنایی با ۷ اشتباه رایج در نصب دوربین مداربسته دفتر اداری می باشد.

نصب دوربین مداربسته دفتر اداری
نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

۷ اشتباهات در هنگام نصب دوربین مدار بسته دفتر اداری

دوربین مدار بسته نه تنها موثر است، بلکه راه ارزان برای نگه داشتن اموال دفتر شما نیز می باشد. برای به دست آوردن دستگاه به درستی در حال اجرا، مهم است که شرکت مناسب را برای فروش و سپس نصب ابزار برای شما انتخاب کنید. اگر شما فقط برای شرکت های دوربین مدار بسته در سنگاپور در اینترنت جستجو کنید، از تعداد شرکت هایی که نشان می دهند، شگفت زده خواهید شد. این باعث می شود که انتخاب بهترین شرکت نصب بیشتر مشکل باشد. در انتخاب شرکت برای نصب و راه اندازی برای دفاتر خود، بسیاری از سنگاپورها احتمالا اشتباهات گرانبها را مرتکب می شوند. این مقالات نشان دهنده هفت هزینه اشتباه است که شما باید هنگام انتخاب یک شرکت نصب و راه اندازی CCTV خوب کنار بیایید.

۱٫ انتخاب یک نصاب دوربین مداربسته به طور کامل بر اساس قیمت
در حالی که بسیاری از صاحبان کسب و کار از یک فرصت برای کاهش هزینه برخوردار هستند، دوربین مداربسته منطقه ای نیست که بخواهد آن را ذخیره کند. این امنیت شرکت شماست و هرگز نباید بر آن متعهد باشید. به یاد داشته باشید که آنچه را برای شما پرداخت می کنید اگر شرکتی را انتخاب کنید که قیمت پایینتری را بپردازد، آماده باشید که کار کم کیفیت خود را بپذیرید. همیشه یک دلیل وجود دارد که چرا برخی افراد قیمت پایینتری نسبت به دیگران دارند. یکی می تواند این باشد که آنها فقط ابزارهای خود را برای شما به فروش می رسانند که به این معنی است که شما مجددا برای استخدام فرد برای نصب آن برای شما هزینه می کنید. در پایان روز، متوجه خواهید شد که حتی گرانتر از آنچه فکر می کنید، حتی بیشتر است.

۲٫ اولین شرکتی که در آن شرکت می کنید استخدام می کنید
این یک اشتباه دیگر است که شما باید از هنگام خرید یک شرکت خوب CCTV اجتناب کنید. هرگز اولین شرکتی را که ملاقات میکنید استخدام کنید. خیلی بهتر است که حداقل سه شرکت را چک کنید و خدماتی را که در بسته ها و قیمت آنها ارائه می دهند مقایسه کنید. اگر اولین شرکتی را که انتخاب می کنید انتخاب کنید، ممکن است لزوما بهترین آن را نداشته باشید. اما با ارزیابی سه یا چند شرکت، شما می توانید بهترین بسته را انتخاب کنید.

۳٫ انتخاب شرکتی که در خارج از کشور قرار دارد
اینترنت این روزها ساده تر شده است. یکی فقط در اینترنت جستجو می کند و آنها یک شرکت خوب هستند. در آن هیجان، مردم برای شرکت هایی که لزوما در سنگاپور مستقر نمی شوند، حل می شوند. شما نمیتوانید از آنها انتظار داشته باشید که همه چیز را فقط برای آمدن بگذرانید و دوربینهای CCTV را برای شما نصب کنید. آنچه آنها انجام خواهند داد این است که آنها یک شرکت محلی را برای انجام نصب برای دفتر خود قرارداد می کنند. این غیر ضروری گران است و همچنین شرکت محلی که انتخاب می کنند ممکن است به همان اندازه که شما می خواهید نیست. فقط بر روی یک شرکت محلی خوب تمرکز کنید.

۴٫ خرید سیستم یک اندازه متناسب با همه
برای بسیاری از صاحبان کسب و کار در سنگاپور برای خرید یک مجموعه کامل است. اما ناکارآمدی این است که کسب و کارها نیازهای بسیار منحصر به فرد دارند. چه چیزی برای یک کسب و کار کار می کند، لزوما برای شما هم کار نمی کند. به همین دلیل بسیار مهم است که شما سیستم CCTV را انتخاب کنید که به شدت برای نیازهای کسب و کار شما سفارشی شده است.

۵٫ خرید دوربین مداربسته که لنزهای دوربین را ثابت کرده اند
این دوربین ها تنها قادر به تمرکز بر تصاویری هستند که در یک فاصله مشخص قرار دارند. بنابراین، اگر مزاحم ها خیلی نزدیک یا نزدیک به دفتر هستند، دوربین بسیار مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. دوربین CCTV که در دفتر نصب می کنید باید قادر به تمرکز روی انواع اشیا باشد، نزدیک یا دور باشند. به این ترتیب، آن را ارائه می دهد بازدارنده کامل در برابر هر نوع مزاحمان.

۶٫ خرید VCR و DVR نیست
فن آوری های VCR چیزی از گذشته هستند. آنها نه تنها قطعات متحرک زیادی دارند، بلکه به راحتی از بین می روند. در صورتی که قصد دارید فیلم های ضبط شده خود را ضبط کنید، مهم است که ضبط DVR ها را انتخاب کنید. هنگام خرید DVR ها مهم است اطمینان حاصل کنید که نوعی که خریداری کرده اید، می تواند به مقدار دوربین هایی که نصب کرده اید، برسد.

۷٫ چشم انداز درخشان و مکان یابی نادرست نصب دوربین مداربسته
اشتباه است که این دوربین ها را بدون توجه به روشنایی خریداری کنید. شرکت هایی هستند که نور سنسور فعال را ارائه می دهند که اجازه می دهد تا دوربین ها برای ضبط فیلم ها باید حسگر توسط مزاحم هشدار داده شود.

نصب دوربین مداربسته دفتر اداری
نصب دوربین مداربسته دفتر اداری

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده و یکی از مراکز خرید دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

بهترین نصب دوربین مداربسته دفتر اداری در سال ۱۳۹۷

One thought on “بهترین نصب دوربین مداربسته دفتر اداری در سال ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *