loading cctv

نصب دوربین مداربسته طلافروشی

Rate this post

نصب دوربین مداربسته طلافروشی

از هر دزد محبت آمیز در مورد مقصد رویای خود برای بزرگترین سرقت بپرسید؛ فروشگاه های طلا و جواهر و بانک ها قطعا در میان سه گزینه برتر خود خواهند بود. الماس ممکن است بهترین دوست زن باشد آنها نزدیک به قلب یک دزد نیز هستند. بنابراین، چگونه می توانید از تمامی کسانی که مجرمین دزدی را در آنجا نگهداری می کنید، مطمئن شوید؟

این فکر که استقرار شما می تواند زمینه شکار مورد علاقه برای هر شخصیت ناسازگار را داشته باشد، به اندازه کافی برای دادن یک عمر از شب های بیخوابی وجود دارد. از این رو، ارائه بهترین امنیت برای محصولات شما بسیار مهم است به عنوان فروش بهترین محصول. البته اولين گزينه، افراد امنيتي هستند که بتوانند منطقه را نگه دارند.

سیستم های امنیتی برای فروشگاه های طلا و جواهر

وجود نگهبان برای پاساژهای طلا و جواهر در بازار ایران بسیار عادی است ولی اگر فردی بتواند در داخل مغازه که دارای نگهبانان است داخل شود، چه می شود؟ یا چگونه می دانید که کارمند شما با مشتری ها چگونه برخورد می کند. تنها گزینه ی اینجاست که سیستم های دوربین فیلمبرداری تجاری را نصب کنیم. آنها در ایجاد امنیت در محل کمک زیادی می کنند. دوربین های نظارت نیز از پلیس در مجرمان کمک می کنند پس از انجام این کار و آنها موفق به فرار شده اند.

دوربین های مدار بسته، انتخاب واضح امنیتی هستند. آنها می توانند به عنوان یک عامل بازدارنده قوی در توقف جنایتکاران عمل کنند. دوربین مدار بسته در بازار موجود است که می تواند به محافظت از فروشگاه شما در برابر بسیاری از تهدیدات مانند سرقت، خرابکاری و سایر تلفات غیر منتظره کمک کند.

نصب دوربین مدار بسته برای طلا فروشی ها بسیار حائز اهمیت می باشد به طوری که اتحادیه طلافروشان نصب دوربین مداربسته برای طلافروشی را الزام‌آور کرده است. برای نصب دوربین مدار بسته در طلا فروشی باید به نکات مهمی توجه کرد برخی از این نکات در زیر آورده شده است:

–  حتما می بایست دوربین مداربسته IP استفاده شود(زیرا این نوع دوربین مداربسته کیفیت بالایی دارند و توانایی تشخیص چهره و یا پلاک خودرو را دارند).

– نصب دوربین مداربسته برای طلافروشی میبایست از دوربین‌های استفاده گردد که تمام نقاط کور مغازه را پوشش دهند.

– حتما برای ورودی و خروجی مغازه دوربین نصب گردد به نحوی که چهره کسی که وارد می گردد و یا خارج می گردد مشخص شود.

– بر روی میز فروش طلا فروشی می بایست حتما دوربین مدار بسته نصب شود(بگونه ای که هرگونه طلایی که وزن می شود و یا پولی که پرداختی می شود کاملا مشخص باشد).

–  لازم است که برای نصب دوربین مداربسته طلافروشی از نصاب دوربین مداربسته متخصص در این قضیه که دارای تجربه کافی میباشد استفاده شود.

دوربین مداربسته برای طلافروشی
نصب دوربین مداربسته برای طلافروشی

یکی از المان های مهم در نصب دوربین مداربسته، انتخاب محل نصب دوربین مداربسته است در این خصوص میتوانید مقاله آموزشی مربوطه را که در این خصوص تهیه شده است را مطالعه نماید.

نصب دوربین مداربسته برای فروشگاه طلا و جواهر بسیار حائز اهمیت است و نصب دوربین مداربسته برای این صنف توصیه اکید شده است و در صورتی که شما دوربین مداربسته دارید میتوانید براس تعمیر دوربین مداربسته از تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا استفاده نماید.

در فروشگاه ها و مغازه های طلافروشی و جواهرات یکی از الزامات اخذ جواز کسب وجود دوربین مداربسته می باشد با توجه به اینکه اکثر سارقان توجه به دوربین مداربسته را برای اقدام به سرقت خود در دستور کار خود قرار می دهند بنابراین باید بدانید که با داشتن دوربین مداربسته احتمال سرقت از طلا فروشی و یا فروشگاه جواهرات شما به شدت کاهش خواهد یافت و یا خدای نکرده در صورت وقوع سرقت شما یک فیلم از اقدامات صورت گرفته را در اختیار دارید که می توانید با در اختیار دادن آنها به پلیس آگاهی در اسرع وقت نسبت به شناسایی سارق یا سارقین خود اقدام نمایید.

دوربین مداربسته برای طلافروشی ها
دوربین مداربسته برای طلافروشی ها

محل نصب دوربین مداربسته طلا فروشی

در یک طلافروشی یا جواهر فروشی، باید دوربینها را در محلهایی نصب که کارایی کافی را داشته باشند، مهمتریم محلهای که باید دوربین برای آنها نصب شوند عبارتند از:

  • ورودی و خروجی ها
  • ویترین طلافروشی
  • بیرون مغازه و رو به دو طرف( رو به خیابان و بگونه ای که وقابع بیرون از مغازه را نشان دهد)
  • روی میز صندوق دار
  • داخل راهروها

علاوه بر محلهای فوق، ممکن است شما نیازها و الزامات دیگیری نیز داشته باشید که برای آن نقاط نیز می بایست دوربین نصب شود، مثلا ممکن است شما یک انباری و یا گاوصندوق نیز ممکن است برای شما در محلی باشد که نیاز به نصب دوربین دارد.

به صورت کلی باید دوربینهای مداربسته بگونه ای نصب شوند که هیچ نقطه کوری باقی نماید و شما تمام نقاط را تحت پوشش خود داشته باشید.

 

 مکان قرار گیری دستگاه DVR دوربین مداربسته

انتخاب محل قرار گرفتن ذخیره ساز دوربین مداربسته بسیار حائز اهمیت است زیرا بسیاری از سارقان نسبت به اهمیت دستگاه ذخیره ساز دوربین مداربسته آگاه هستند و می دانند که می توانند با سرقت این دستگاه تمامی فیلم های ضبط شده را نیز به دست بیاورند، بنابراین لازم است که محل قرار گرفتن دستگاه ذخیره ساز بسیار حرفه ای و مطابق با استانداردهای روز دنیا در راستای افزایش امنیت طلا فروشی ها انجام شود.

اولین اقدام این است که سعی کنید حتماً از دستگاه های ذخیره ساز که قابلیت ذخیره سازی در فضاهای ابری اینترنت را نیز دارا می باشند استفاده کنید زیرا در این صورت حتی با سرقت دستگاه ذخیره سازی شما فیلم های دوربین مداربسته را در داخل یک سرور در اینترنت در اختیار دارید که می توانید با آن فیلم های قبلی را به صورت کامل بازبینی نمایید.

ولی می توانید دستگاه ذخیره ساز را در داخل گاوصندوق  و یا در داخل سقف کاذب و در محلی که دسترسی به آن به راحتی ممکن نباشد قرار دهید، یکی از تجربیات شرکت چشمان بیدار آریا که سابقه طولانی در نصب دوربین مداربسته برای طلافروشی را دارد این است که شما می توانید یک دستگاه دی وی آر خراب را تهیه کنید و آن را در محل دید عموم قرار دهید، با این ترفند در صورتی که سارق بخواهد اقدام به سرقت دستگاه ذخیره ساز شما نباید این دستگاه خراب را اشتباه هم جای دستگاه اصلی خواهد برد و شما به این صورت می توانید از دستگاه اصلی ذخیره ساز خود حفاظت کنید.   

نصب دوربین برای جواهر فروشی
نصب دوربین برای جواهر فروشی

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X