loading cctv

نصب دوربین مداربسته مجتمع مسکونی

Rate this post

نصب دوربین مداربسته مجتمع مسکونی

نصب دوربین مداربسته مجتمع مسکونی
نصب دوربین مداربسته مجتمع مسکونی

برای سیستم های دوربین امنیتی برای مجتمع مسکونی باید یکسری از شرایط را بررسی نمود و یکسری از الزامات را حتما رعایت نمود، ساختمان های آپارتمانی و مجتمع های بزرگ خانه ای که به طور مداوم در حال تغییر جمعیت ساکنان هستند و ممکن است غریبه به یکدیگر باشند. خطر سرقت و خرابکاری می تواند بالا باشد. سیستم به خوبی طراحی شده از دوربین های امنیتی آپارتمان می تواند یک محیط زندگی امن برای همه ساکنان ایجاد کند.

مزایای دوربین مدار بسته مجتمع آپارتمانی

نصب آسان – دوربین های امنیتی IP بسیار ساده هستند و بر خلاف دوربین های مدار بسته آن، شما می توانید دوربین خود را انتخاب کنید و آنها را با توجه به نیازهای خود تنظیم مجدد کنید – بدون قرار ملاقات، نردبان و یا ابزار قدرت لازم.

مکان های عمومی امن – نظارت تصویری باعث می شود که ساکنان شما امن شوند. مستاجران می دانند وقتی که ملک خود، دوربین های امنیتی آپارتمان به دنبال آنها هستند. یک دوربین نصب شده در ورودی می تواند مانع از آن شود که نفوذگران در پشت مأموران خود در ورودی های قفل شده از لغزش بیفتند و می توانند خشونت و سایر جرایم را در محل خود متوقف کنند.

تصاویر با وضوح بالا – دوربین های نظارت بر آپارتمان با ویژگی های دیجیتال وضوح بسیار بالاتر از همتایان آنالوگ خود را ارائه می دهند، فیلم های با کیفیت بالا و بدون استاتیک ارائه می کنند.

بررسی فیلم در هر زمان – شبکه ای از دوربین های IP مدیریت شده توسط یک NVR (ضبط ویدئویی شبکه) اجازه می دهد تا شما را به پخش فیلم دوربین امنیتی خود را از طریق اینترنت. شما می توانید فیلم های خود را از هر نقطه از جهان مشاهده کنید، و در هر یک از مجتمع های خود را در هر زمان چک کنید.

جهت اینکه دلایل نصب دوربین مداربسته را بدانید مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه نماید.

ریسکهای نصب دوربین مداربسته مجتمع مسکونی

مجتمع آپارتمان و مجتمع های مجتمع مسکونی به طور گسترده ای در نوع و اندازه گنجانده شده و برای حفاظت از انواع مختلف امنیت نیاز دارند. هنگام تنظیم سیستم امنیتی ویدیوی خود، این عوامل را در نظر بگیرید:

حریم خصوصی مستاجر – دوربین های امنیتی آپارتمان فقط باید در مکان های عمومی مانند ورودی ها، پارکینگ ها و اتاق های لباسشویی نصب شود تا از حریم خصوصی مستاجر محافظت شود. مراقب باشید که درب مستاجر را از نظر دوربین خود نگه دارید.

از آنجایی که بسیاری از افراد هر روز از مجتمع های آپارتمانی وارد و خروج می کنند لازم است که تمام زوایای مجتمع خود را تحت نظر داشته باشید و برای مانیتور کردن آن باید طریقه نصب دوربین مداربسته به آنتن مرکزی را بدانید، ممكن است خرابكاران بتوانند بدون شناسایی و آسیب رساندن به اموال یا سیستم دوربین خود، خراب شوند. قطع برق، اختلالات و افزایش موج می تواند باعث اختلال یا آسیب به سیستم دوربین امنیتی شما شود. اگر چه این مشکلات نادر هستند اما هنوز هم در موارد خاص اتفاق می افتند. خسارات در فضای باز – دوربین های امنیتی در فضای باز مانند مکان های پارکینگ، استخر ها و حیاط ها می توانند با آب و هوای نامطبوع آسیب ببینند.

ملاحظات پیکربندی برای آپارتمان ساختمان IP سیستم های دوربین مداربسته قبلا در مقاله آموزش نصب دوربین مداربسته تحت شبکه آموزش داده شده است.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مداربسته مجتمع مسکونی
نصب دوربین مداربسته مجتمع مسکونی

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X