نصب دوربین مداربسته مدرسه

دوربین مدار بسته دوربین های امنیتی و سیستم های نظارت تصویری کامل برای مدارس از سال ۱۳۸۵ تهیه شده است ، نصب دوربین مداربسته مدرسه یکی از تخصص های این مجموعه می باشد، ما به مدیران موسسات آموزشی بزرگ و کوچک توصیه می کنیم که با نصب دوربین مداربسته مدارس نظارت کاملی را بر روی دانش آموزان داشته باشند. ما با مدارس متوسطه از طریق بزرگترین دانشگاه ها کار می کنیم و در میان تمام ابعاد مختلف نیاز های انها و دغدغه های اولیای مدارس را نیز میشناسیم و میدانیم که چه الزاماتی آموزش و پرورش برای مداررس در نظر گرفته است. این مقاله شامل مواردی است که باید در هنگام برنامه ریزی یک سیستم دوربین مدارسته مناسب برای یک مدرسه مورد توجه قرار گیرد. به ما کمک می کند تا سیستم خود را برای حفظ دانش آموزان و معلمان خود در نظر بگیرید.

دوربین مداربسته مدرسه
دوربین مداربسته مدرسه

محلهای نصب دوربین مداربسته مدرسه

 دورربین مداربسته مدارس را با توجه به نیازهای مختلف میتووان ارزیابی نمود، در مقاله آموزشی محل نصب دوربین مداربسته تمام تووضیحات ارائئه شده است لی در مدارس باید به چند نکته زیر توجه نمود:

  • محل ورود و خرووج حتما باید به صوت دقیق نظارت شود.
  • محیط بیرون از مدرسه میبایست توسط چند دوربین نظارت شود.
  • درر داخل راهروها باید دوربین مداربسته نصب شود.
  • اتاق مدیر مدرسه و اتاق پاسخگویی به اولیا میبایست دوربین مداربسته نصب شود.

    دوربین مداربسته مدرسه
    دوربین مداربسته مدرسه

دسترسی از راه دور و مدیریت دوربین مداربسته مدرسه

بعضی از مدارس می خواهند اطمینان حاصل کنند که سیستم های نظارت تصویری آنها از دسترسی به شبکه از راه دور با کیفیت بالا پشتیبانی می کند. این اجازه می دهد تا کاربران مجاز به ورود به سیستم نظارت از مکینتاش و رایانه های شخصی ویندوز، iPhone و برنامه های آندروید. سیستم ها می توانند راه اندازی شوند تا اجازه دسترسی فقط در محوطه دانشگاه و همچنین از مکان های دور را داشته باشند. این اجازه می دهد تا صاحبان، مدیران و پرسنل امنیتی به دوربین های امنیتی نمایشی دسترسی پیدا کنند. این سیستم ها از دسترسی از راه دور به ضبط ویدئو برای پخش نیز پشتیبانی می کنند.

برای مثال، شاید یک دفتر افسر امنیتی در جایی که DVR سیستم نصب شده است قرار نداشته باشد. با تنظیم دسترسی به شبکه، افسر امنیتی می تواند به سیستم از طریق رایانه در دفتر خود دسترسی پیدا کند. نصب دوربین مداربسته مدرسه جهت نظارت بر اتفاقات است و لازم است که کنترل کامل نظارتی برای مدیر مدرسه انجام شود.

یک مثال دیگر می تواند یک گشت امنیت امنیتی باشد که هشدار را دریافت می کند و می خواهد مشخصات دوربین خود را از دستگاه تلفن همراه آیفون یا Android خود بررسی کند.

شما می توانید در مورد این برنامه های مشاهده از راه دور بیشتر بدانید و فیلم های نسخه ی نمایشی را در این صفحات تماشا کنید.
برنامه آیفون
برنامه Android
نرم افزار مک
نرم افزار ویندوز

دوربین مداربسته مدرسه
دوربین مداربسته مدرسه

نصب دوربین مداربسته مدارس نیازمند تجربه است ، با ما در تماس باشید.

نصب دوربین مداربسته مدرسه

2 thoughts on “نصب دوربین مداربسته مدرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *