loading cctv

نصب دوربین مداربسته مدرسه

Rate this post

چگونه برای مدارس دوربین مدار بسته نصب کنیم؟

نصب دوربین مداربسته مدرسه یکی از الزامات اموزش و پرورش ایران است که می‌بایست در تمام مدارس دوربین مدارسته به منظور حفاظت و همچنین ایمنی دانش آموزان نصب شود. هدف از این مقاله آموزشی راهکارهایی برای نصب دوربین مداربسته مدرسه می‌باشد که حتما باید در ذهن داشته باشید.

علاوه بر مدارس،تمامی دانشگاه ها ؛ آموزشگاه ها و مراکز فنی حرفه ای باید از داشتن سیستم حفاظتی و امنیتی بی نصیب نمانند و برای داشتن امنیت بیشتر و آسودگی خاطر بالاتر از دوربین مدار بسته مناسب محیط خود و با رعایت نکات نصب اصولی استفاده نمایند.

این روزها مدارس بیشتر و بیشتر در ایران نصب دوربین دوربین مداربسته را در برنامه های خود برای جلوگیری از خرابکاری، تجاوز، مبارزه و بسیاری دیگر از فعالیت های ناخواسته در اولویت قرار می‌دهند. هنگامی که برای مدرسه دوربین مداربسته را نصب می‌کنید، آنها در نوبت‌های کاری خود یک کاهش ناگهانی در همه نوع چیزهای منفی را مشاهده می‌کنند. در کنار آن، نصب دوربین مداربسته مدرسه مزایای بسیاری نیز به مدارس ایرانی می‌دهد. برای مثال، دانش آموزان در حد خودشان باقی می‌مانند و از قوانین و مقررات پیروی می‌کنند. همین وضعیت برای معلمان است و آنها به طور جدی کار خود را انجام می‌دهند. به غیر از این، تمام کارکنان مدرسه نیز تحت کنترل هستند و رفتا رآنها نیز با دوربین مداربسته سنجیده می شود، مجوز منابع کافی برای شناسایی علت اصلی مشکلات است. با این حال، مدارس می‌توانند این نوع نتیجه را با دوربین مداربسته دریافت کنند، فقط اگر برنامه ریزی نصب خود را با روش صحیح و دقیق انجام دهند. در اینجا، من چند نکته را ارائه می‌دهم که می‌تواند چگونگی برنامه ریزی نصب مدارس را برای مدارس به شیوه ای هوشمند و عاقلانه انجام داد.

نصب دوربین مداربسته مدرسه
نصب دوربین مداربسته مدرسه

نکات مهم در نصب دوربین مداربسته مدرسه

 • مشکلات خود را لیست کنید:
  اگر شما در مورد نصب دوربین مداربسته در مدرسه خود فکر می‌کنید، ممکن است شما مشکلی داشته باشید و سعی دارید راه حلی برای حل این مشکلات پیدا کنید. برای نتیجه بهتر، توصیه می‌شود که تمام مشکلات خود را به صورت هوشمند فهرست کنید. هنگامی که شما این کار را انجام می‌دهید، پس از آن به شما کمک خواهد کرد که با سهولت بهتر شوید. همچنین هنگامیکه مشکلات خود را فهرست می‌کنید، باید بررسی کنید که آیا مشکل خاص با نصب دوربین مداربسته حل می‌شود یا خیر. اگر برخی از مشکلات وجود دارد که حتی پس از نصب دوربین مداربسته هیچ دستورالعملی دریافت نمی‌کنند، شما مجبور خواهید بود در مورد یک راه حل دیگر در این وضعیت و همچنین نصب دوربین مدار بسته مدرسه خود فکر کنید.
 • کلیه مسائل امنیتی را شرح دهید:
  شما نمی‌توانید از دوربین مداربسته خود در مدرسه خود به طور کامل استفاده کنید، مگر اینکه شما تمام مسائل امنیتی را که برای نصب آن در مدرسه‌تان نصب شده است شناسایی کنید. این به این معنی است که شما تمام مسائل امنیتی که در مدرسه‌تان دارید را خواهید دید. با توجه به این نکته مشخص از عوامل امنیتی، شما قادر خواهید بود از تمام مشکلات به راحتی خلاص شوید و بعد از نصب آن در مدرسه، هیچ مشکلی نخواهید داشت. گاهی اوقات شما ممکن است نتوانید این مسائل را با خودتان مشخص کنید و در این صورت از دیگران یا کارشناسان دریغ نخواهید کرد. ما پیشنهاد میکنیم از نصاب دوربین مداربسته متخصص در زمینه نصب دوربین مداربسته مدارس فروشگاه آریا استفاده نماید.
 • لیستی از نکات محوری را ایجاد کنید:
  برای انجام نظارت بر تمام مکان‌های ضروری در مدرسه، با ایجاد فهرستی از کلیه امتیازات اصلی در مدرسه خود، شروع خواهید کرد. در این موارد باید مکان‌هایی مانند ورودی اصلی، سالن، پله‌ها، منطقه غذاخوری، مکان‌های کمتر بازدید، اتاق‌های کامپیوتر، کتابخانه‌ها، پارک‌ها و غیره را پوشش دهید. علاوه بر این، تمام مدرسه می‌تواند مکان‌هایی داشته باشد که برای اکثر زوایا کمتر قابل مشاهده است و شما ممکن است از این مناطق عبور کنید. بنابراین، ضروری است که بدون هیچ نقشی برای دستیابی به نتیجه مطلوب با نصب دوربین دوربین مداربسته خود در مدرسه خود، چنین مواردی را شامل شود. علاوه بر آن، شما همچنین با متخصصین صحبت خواهید کرد و شما برای نتیجه مطلوب خود برای آنها نظر خواهید داشت.
 • مرزها را نادیده نگیرید:
  نادیده گرفتن مرزهای(دیوارها و حریم) مدرسه شما می تواند یک اشتباه بزرگ از طرف شما باشد و شما در هیچ شرایطی این اشتباه را انجام نخواهید داد. اگر مرزها را نادیده گرفتید، پس از آنکه شما مدرسه خود را از بیگانه ها محافظت می‌کنید، تجربه ای منفی خواهید داشت. بنابراین، توصیه شده است که شما باید دوربین های مداربسته با کیفیت خوب را پوشش همه نقطه ورود از جمله دروازه اصلی، دروازه دروازه و حصار منطقه نیز هست. این اقدام احتیاطی موجب جلوگیری از هر گونه تجاوز و هرج و مرج در تلاش برای رسیدن به مرز مدرسه می شود، سپس در دوربین گرفته می‌شود.
 • باید ویژگی‌های پیشنهادی داشته باشد:
  در حالی که دوربین مداربسته را برای خانه خود انتخاب می‌کنید، توصیه می‌شود که دوربین را با ویژگی‌های پیشرفته در آن انتخاب کنید. اگر شما آن را برای منطقه بیرونی نصب کرده اید، آن را باید دارای ویژگی PTZ در آن، بنابراین شما می‌توانید دوربین را به هر جهت خاص در صورت نیاز به حرکت می‌کند. همچنین، باید ویژگی‌هایی نظیر نظارت پیشگیرانه و قابلیت ضبط مادون قرمز داشته باشد تا حتی در شب نیز کار کند. این نوع از ویژگی‌ها اطمینان حاصل می کند که شما می‌توانید از دوربین مداربسته برای اطراف ساعت استفاده کنید. این بدان معنی است که شما حتی در زمان شب نیز هیچ عارضه ای و مشکلاتی از آن نخواهید داشت.
 • برای نصب دوربین مداربسته در محیط بیرونی مدارس حتما می‌بایست برخی از شرایط مهم را در نظر بگیرید لذا توصیه می‌کنیم حتما از نصاب دوربین مداربسته مناسب استفاده نماید.
 • یک نصاب دوربین مداربسته خوب پیدا کنید:
  شما می‌توانید دوربین مداربسته را در مدرسه خود درست استفاده کنید، فقط اگر یک تامین کننده خوب و پیمانکار برای آن پیدا کنید. شما باید سعی کنید شخصی را انتخاب کنید که به عنوان تجربه دقیق در این کار خاص انجام شود. هنگامی که شما یک ارائه دهنده خدمات خوب یا تامین کننده را انتخاب می‌کنید، در این روش بهترین فرصت را خواهید داشت. این به شما در بسیاری از راه های دیگر نیز کمک خواهد کرد که شما را در نصب دوربین مداربسته برای شما راحت تر می‌کند. برای انتخاب عاقلانه، می‌توانید از اینترنت استفاده کنید، شما می توانید مقایسه کنید و همچنین می‌توانید نظرات کاربران را نیز به دست آورید. هنگامی که شما بر اساس این موارد، یک پیمانکار را انتخاب می‌کنید، پس شما قصد دارید نتیجه خوبی برای شما داشته باشید و حداقل عوارض را نیز داشته باشید. فروشگاه آریا دارای سابقه نصب بیش از 10 مدرسه و آموزشگاه در سطح تهران و شهرستان‌های اطراف می‌باشد.
 • دوربین مداربسته را به درستی نصب کنید:
  این آخرین چیزی است که شما باید برای نصب دوربین مداربسته در مدرسه خود انجام دهید. شما نیاز دارید که نیازهای کامل خود را برای آنها به اشتراک بگذارید و بر طبق آن نصب کنید. وقتی کار نصب انجام می شود، باید همه چیز را به صورت دقیق بررسی کنید و اگر احساس می‌کنید که این کار به درستی انجام می‌شود، فقط می‌توانید با آن کار کنید. اگر هر گونه عارضه یا مشکل در آن پیدا کنید، باید دوباره از کارشناسان کمک بگیرید و قبل از اینکه به جلو بروید، این مسئله را حل کنید. این آخرین مرحله به نظر اساسی است، اما مهم این است که به شما کمک می‌کند تا بهترین خروجی را با نصب دوربین مدار بسته خود داشته باشید و نتیجه خوب و همچنین با آن را دریافت خواهید کرد.
نصب دوربین مداربسته مدرسه
نصب دوربین مداربسته مدرسه

ویژگی های دوربین مدار بسته برای نصب در مدارس :

در این بخش به قابلیت ها و ابزارهایی که دوربین مداربسته برای نصب در مدارس بایستی دارا باشد می‌پردازیم تا قبل از اقدام برای نصب اطلاعات کافی داشته باشیم :

 • مانیتورینگ
 • ضبط زمانی
 • ضبط دائم و بدون وقفه
 • مانیتورینگ اصوات
 • پوشش ناحیه‌های مشخص مانند کارگاه و ازمایشگاه
 • تشخیص نفوذ
 • تشخیص ورود فرد غیر مجاز
 • ضبط پیش از هشدار
 • امکان ذخیره سازی بلند مدت
 • زوم دیجیتال واپتیکال
 • تشخیص فعالیت صندوق دار
 • شمارش افراد
 • تشخیص چهره
 • تشخیص عملکرد
 • تشخیص پلاک ماشین های ورودی به محیط

مزایای نصب دوربین مدار بسته در مدارس :

اگر بطور کلی و نکاتی بخواهیم از فواید نصب دوربین مدار بسته در مدارس اطلاعات داشته باشیم،می‌توانیم به نکات زیر اشاره کنیم:

1)شناسایی و کاهش جرایم

2)جلوگیری از خرابکاری

3)محافظت از وسایل نقلیه معلمان

4)جلوگیری از ورود افراد متفرقه به مدرسه

5)بررسی راهروهای پر رفت و آمد

6)کمک رسانی در شرایط اضطراری

7)کنترل ورود و خروج دانش آموزان

8)نظارت بر قسمت ورودی سرویس های بهداشتی

9)اطمینان والدین بر امنیت فرزندانشان

نصب دوربین مداربسته مدرسه
نصب دوربین مداربسته مدرسه

نتیجه گیری برای فروش دوربین مدار بسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه می‌شود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاه‌های معتبر خرید نمایید. در این راستا می‌توانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می‌باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X