نصب دوربین مداربسته منزل

نصب دوربین مداربسته منزل

نصب دوربین مداربسته منزل

نصب دوربین مداربسته برای منزلیکی از الزامات بسیار مهم در زندگی شهری مخصوصا شهر تهران می باشد،  با توجه به اهمیت دوربین مداربسته در زندگی شهری و اینکه امنیت یکی از الزامات زندگی فعلی می باشد، میباست به این  الزامات زندگی توجه ویژه نمود.

برای نصب دوربین مدار بسته منزل لازم است که برخی از نکات ایمنی را لحاظ نمایید، نصب دوربین مدار بسته منزل یکی از تخصصی ترین نصبهای دوربین میباشد که لازم است حتما به آن توجه شود در زندگی امروزی بحث حریم خصوص نیز مطرح است و باید دوربین مداربسته بگونه ای نصب شود که حریم خصوص رعایت شود.

نصاب دوربین مداربسته برای نصب دوربین مداربسته منزل باید حتما نسبت به ابن کار آشنایی کامل داشته باشد و بتواند بهترین نقاط را برای نصب دوربین مداربسته اسنتخاب نماید زیرا در منازل معمولا باید با تعداد کم دوربین بیشترین بهره را برد.

معمولا برای نصب دوربین مداربسته منزل از دوربینهای با کیفیت AHD استفاده میشودنصب دوربین مداربسته برای منزل می بایست حتما به این نکته توجه شود که می بایست حتما از بهترین دوربین مداربسته استفاده شود.

در این قسمت ما می خواهیم به شما بهترین شیوه نصب دوربین مداربسته را برای منازل به شما آموزش دهیم اولین چیزی که مهم است برای نصب دوربین مدار بسته برای منزل انتخاب مکان های مناسب برای نصب دوربین های شما می باشد برای انجام این کار بهتر است با در نظر گرفتن هدف های امنیتی که در طول روز یا شب شما برای آن اهمیت قائل هستید شناسایی کنید محل های مانند پنجره ها مخصوصا پنجره طبقه اول درب پارکینگ پنجره زیر زمین نقاط ورودی برای ما برای مزاحمان اینها بهترین نقاط برای نصب دوربین مدار بسته میباشد.

بر اساس آماربیش از ۳۰ درصد از سارقان از طریق در ب جلویی وارد منزل می شوند،بنابراین می‌بایست شما حتما بیش از یک عدد دوربین را برای این قسمت از منازل خود در نظر بگیرید برای جلوگیری از مزاحمت برای دوربین ها آن را درسته طبقه دوم یا حتی در سطح صاف منزلتان نصب نمایید و کانون ها را روی درب جلو تنظیم کنید.

در صورتی که منزل شما دارای درب پشتی نیز می باشدحتما حتما دوربین مداربسته در این قسمت نیز نصب نمایید

برای حیاط خلوت و حیاط جانبی خود و محیطهای محیطی که در آن تجهیزات گران قیمت مانند دوچرخه و یا ماشین قرار دارند می بایست نصب شود مطمئن شوید که دوربین نمای ورودی را در اختیار شما قرار میدهد حتما از یک دوربین دید در شب استفاده نمایید.

راه پله ها به مبادی ورودی را حتما به دوربین مداربسته مجهز نمایید هنگام ایجاد امنیت برای زیر زمین به نصب دوربین امنیتی حساس به حرکت نیاز خواهید داشت دوربین مداربسته مناسب را انتخاب نمایید

  ما به شما دوربین مداربسته که از فروشگاه دوربین مدار بسته آریا با برند اینفینیتی را خریداری می کنید پیشنهاد می نماییم.

تعداد دوربین مداربسته خود را به نحوی انتخاب نمایید بیش از حد باشد زیرا تعداد دوربین بیش از حد باعث این میشود که شما خدمات پس از فروش بیشتری نیاز داشته و هزینه زیاد در ایران برای نصب متقبل خواهد شد و در صورتی که دوربین کمی را نیز انتخاب نمایید باعث می شود که شما نقاط کور بسیاری داشته باشید

توصیه ما به شما این است که حتماً از دوربین مداربسته در آسانسور استفاده نمایید.

نکات لازم در نصب دوربین مداربسته در منزل

در صورت اینکه تمام مراحل بالا را رعایت نمایید به راحتی نصب دوربین مداربسته برای منزل خود خواهید داشته تمام نکات امنیتی را رعایت کرده است.

جهت نصب دوربین مداربسته در منزل باید الزاماتی رعایت شود که برخی از آنها عبارتند از :

  • در محیط های خصوصی مانند حمام و دستشویی نباید دوربین مداربسته نصب شود
  • در راه پله ها و مبادی ورودی می بایست دوربین مداربسته نصب شود
  • در پارکینگ منازل دوربین مداربسته نصب شود
  • اگر قرار است این مدار بسته بیرون از منزل و در محل عبور و مرور اقوام نصب شود باید در  ارتفاع مناسب به نحوی که قابل دسترسی به سادگی نباشد نصب شود
  • حتما درب ورودی تحت کنترل دوربین مدار بسته باشد
  • در صورتی که پشت بام شما با پشت بام همسایه هم سطح می باشد یک دوربین مداربسته در پشت بام نصب شود
  • دستگاه دی وی آر در محل قرار بگیرد که به سادگی قابل دسترسی نباشد و محل قرارگیری آن توسط درد قفل دار محصور شده باشد
  • سیم کشی دوربین مداربسته در معرض نور مستقیم آفتاب نباشد و  از داکت یا فلکسی استفاده شود

همچنین جهت نصب دوربین مداربسته ویلا میتوانید مقاله آموزشی نصب دوربین مداربسته مربوطه را مطلاعه نماید

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مدار بسته منزل یکی از مهمترین دلایل حفظ امنیت می باشد .

نصب دوربین مدار بسته منزل

در صورتی که نصب دوربین مداربسته را برای مجتمع مسکونی میخواهید یکی از نیازهای آن نمایش دوربین مداربسته برای تمام افراد ساکن در آن مجتمع میباشند شما میتوانید با اتصال دوربین مدابسته به آنتن مرکزی این کار را برای مجتمع مسکونی خود انجام دهید ، مقاله آموزشی مربوطه در این خصوص را مطالعه نماید.

همچنین جهت آشنایی با نصب دوربین مداربسته کوچه لطفا مقاله آموزشی دوربین مداربسته را مطالعه نماید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *