loading cctv

نصب دوربین مداربسته کوچه

Rate this post

نصب دوربین مداربسته کوچه

یکی از مکانهایی که برای نصب دوربین مداربسته منزل حتما مورد استفاده خواهد بود نصب دوربین مداربسته کوچه جهت نظارت بر رفت و آمد در کوچه میباشد ، لذا لازم است تا این مقاله آموزشی را جهت آموزش الزامات نصب دوربین مداربسته کوچه و نحوه نصب دوربین مداربسته در این محل را یاد بگیرید و‌نسبت به آن آشنایی داشته باشید.

الزامات نصب دوربین مداربسته کوچه

برای نصب دوربین مداربسته کوچه باید برخی از الزامات را در نظر گرفت و شرایطی را در نظر گرفت تا نصب دوربین مداربسته دچار مشکل نشوید و شما بهترین نصب دوربین مداربسته را داشته باشید.

در این قسمت برخی از این الزامات بیان خواهد شد و شما را نسبت به نصب دوربین مداربسته کوچه آشنا خواهد نمود:

  • حتما دوربین مداربسته بگونه ای نصب شود که بیشترین زاویه دید دوربین را داشته باشد و بیشترین شعاع دوربین را تحت پوشش قرار دهد.
  • ضد آب بودن دوربین مداربسته جهت نصب در محیط باز
  • سیم کشی مناسب و استفاده از فلمسی برای جلوگیری از تابش نو. مستقیم آفتاب
  • استفاده از سیستم تغذیه مرکزی و آدابتور مرکزی برای آن
  • نصب دوربینها به صورت گارد دیگر و پوشش هر دوربین با دوربین مداربسته دیگر
  • استفاده از لنز دوربین مداربسته حداقل ۳.۶ میلیمتر که دید وسیعتری بدهد
  • نصب دوربین مداربسته در سطح مناسب بگونه ای که دوربین به راحتی در دسترس نباشد و به راحتی دزدیده نشود

باتوجه به نکات بالا مشخص است برای نصب دوربین مداربسته کوچه باید برخی از الزامات تخصصی را استفاده نمود، لذا باید برای نصب دوربین مداربسته در کوچه حتما از نصاب دوربین مداربسته متخصص استفاده نماید.

اکیدا توصیه میشود برای نصب دوربین مدتربسته حتما از متخصص مربوطه دارای تبحر در این قضیه استفاده نماید تا تجربه کافی برای این موضوع را داشته باشد.

در نصب دوربین مداربسته منزل گفته شد که باید برای محیط پیرامونی دوربین مداربسته نصب شود. یکی از محیطهای پیرامونی منزل ، کوچه است . پس لازم است جهت حفظ امنیت بیشتر برای منزل حتما در کوچه هم دوربین مداربسته نصب شود.

نصب دوربین مداربسته کوچه
نصب دوربین مداربسته کوچه

نصب دوربین مدار بسته در کوچه بستگی به نظر خودتان به عنوان کارفرما دارد اما اگر فکر می کنید که باید رفت و آمدهای افراد و خودرو ها از جلو در شرکت یا منزل تا داخل کاملاً مورد بررسی قرار گیرد این کار به شما پیشنهاد می گردد اما اگر نصب دوربین را در داخل شرکت یا منزل را کافی می بینید می توانید از این کار صرف نظر نمایید و نیازی به نصب دوربین مداربسته در کوچه نمیباشد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X