loading cctv
Man Three

نصب دوربین مداربسته گلخانه

Rate this post

نصب دوربین مداربسته گلخانه

نصب دوربین مداربسته گلخانه
نصب دوربین مداربسته گلخانه

نصب دوربین مداربسته در گلخانه ها نیازمند رعایت برخی از الزامات میباشد که میبایست حتما رعایت شوند.نصب دوربین مداربسته در گلخانه میبایست توصط نصاب دوربین مداربسته متخصص نصب در گلخانه انجام شود.

دوربین های امنیتی مزرعه (سیستم) یک برنده واقعی در نبرد با دزدی های مزرعه و یا سرقت از مزرعه است. بیش از 3/4 کشاورز گزارش کرده اند که طی 10 سال گذشته قربانی شده اند. پلیس روستایی می گوید یکی از موثر ترین راه ها استفاده از دوربین های امنیتی (سیستم های) مزرعه است. به تازگی، 2 سرقت مزرعه به خاطر تصاویر روشن گرفته شده توسط دوربین های امنیتی مزرعه به دست آمده است.

اگر بخاطر دزد مزرعه دچار زیان های اقتصادی شده اید، تصمیم به نصب سیستم دوربین های امنیتی مزرعه ای ندارید. اما چه نوع سیستم های دوربین امنیتی باید برای مزرعه خود با اینترنت یا بدون اینترنت خریداری کنید؟ باید چه چیزهایی را در نظر داشته باشید؟

شما گزینه های سیستم دوربین امنیتی را برای مزارع خود با اینترنت خواهید داشت. در عین حال، حتی بدون اینترنت و کابلهای قدرت، هنوز می توانید دوربین های امنیتی مناسب (سیستم ها) را برای ردیابی رفتار حیوانات در انبار خود، برای جلوگیری از دزدان مزرعه و غیره پیدا کنید. نصب دوربین مداربسته گلخانه و یا مزارع برای این سات که هم اط محیط پیراتمون مزرعه و گلخانه خود محافظت کنیم و همین که از نحوه رشد و نمو محصولات خود فیلم داشته باشید.

مزارع بدون اینترنت: دوربین های امنیتی برتر (سیستم ها) شما باید انتخاب کنید

آیا می توانم مزرعه خود را بدون اینترنت 24/7/365 روز و شب را نظارت کنم؟

بله 3 راه حل های امنیتی مزرعه است که می تواند به شما کمک کند نظارت تصویری برای ملک خود را بزرگ مزرعه، دام، انبار، مناطق روستایی و دورافتاده، و غیره وجود دارد

راه حل 1. خرید یک دوربین امنیتی Ranch IP با کارت SD

دوربین های امنیتی در مزرعه با کارت SD می توانند از مزرعه های خود و یا فیدر های بدون اینترنت محافظت کنند. قدرت دوربین های امنیتی باغبانی خود را می گیرید و آنها شروع به نظارت بر مزارع خود می کنند. هر چیزی که اتفاق می افتد به گیاهان شما می تواند ثبت شود.

هنگامی که رویدادهای حرکتی وجود دارد، دوربین های امنیتی مزرعه کشاورزی شما کلیپ های ویدئویی مهم را به کارت SD محلی برای ضبط پس از آن ضبط خواهند کرد. حتی مزرعه شما دسترسی به اینترنت ندارد، هر چیزی غیر عادی را از دست خواهید داد.

لطفا توجه داشته باشید که حافظه داخلی کارت SD از این دوربین های امنیتی smallholding معمولا کوچک است، بنابراین شما نیاز به صادرات فیلم های ضبط شده قبل از دریافت آنها رونویسی (اگر شما می خواهید تا از داده ها).

راه حل 2. خرید سلول باتری دوربین های امنیتی بدون اینترنت و برق

دوربین های امنیتی باتری دار  بهترین دوربین های امنیتی برای مزرعه خود بدون کابل های برق و اتصال بیسیم( نصب دوربین مداربسته بیسیم یکی از روشهای نصب دوربین مداربسته است، میتوایند مقاله آموزشی مربوطه را در اینخصوص مطالعه نماید) هستند.

بر خلاف سایر دوربین های امنیتی سیمی و بی سیم با استفاده از یک اتصال اختصاصی به اینترنت برای مشاهده از راه دور، دوربین های امنیتی سلولی بر روی یک شبکه سلولی 3G / 4G / 5G عمل می کنند و باعث می شود که آنها در مزرعه و دیگر نقاط دورافتاده ای که دسترسی به اینترنت و سیم های برق در دسترس نیست قابل استفاده باشد.

یک مثال را به Reolink Go بروید. این دوربین امنیتی بدون سیم بی سیم می تواند در داخل و خارج از مزرعه خود قرار بگیرد و تصاویر شبانه روزانه و شبانه ای با نور 1080p HD کامل و پیشرفته با نور افقی ستاره ای شما ارائه می دهد.

برای نصب دوربین مداربسته در گلخانه حتما باید از دوربین مداربسته ضد آب استفاده شود.

راه حل 3. پیدا کردن NVR یا DVR سیستم دوربین مداربسته

فیلم ها و تصاویری که شما با سیستم دوربین های امنیتی مزرعه خود جمع آوری می کنید اغلب برای بررسی یک جرم یا حادثه مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین شما می توانید متوجه شوید که واقعا در مزارع شما اتفاق افتاده است، زمانی که آنجا نبودید.

با مدرکی که دوربین های امنیتی و دروازه های مزرعه خود را گرفته اند، پلیس می تواند مجرمان را راحت تر بگیرد و احتمال بازپرداخت اقلام شما افزایش می یابد.

نصب دوربین مداربسته گلخانه
نصب دوربین مداربسته گلخانه

برای نصب دوربین مداربسته برای باغ و ویلای خود میتوانید با ما در ارتباط باشید

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مدار بسته یکی از مهمترین دلایل حفظ امنیت می باشد .

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X